Pod tíhou svědomí měnim hodnocení a komentář, protože tohle je něco tak strašně blbýho, že mi to došlo až časem, jak je to vlastně dobrý. Stačilo se mi zpětně podívat na trailer a vzpomenout si na všechny ty hovadiny. Rozchechtal sem se na půl baráku. Musim se podívat eště jednou, ale tentokrát pod vlivem... jenom jestli pak nebudu se záchvatem smíchu měnit hodnocení na pět, klidně se to může stát :-) (a malé významné plus má u mě i Paul Elstak a soundtrack celkově) EDIT: Tak jo, dávám plnej počet, protože tohle je kategorie sama pro sebe a ze známějších režiséru by si tohle nikdo natočit nedovolil... Blood, Sweat & Hardcore!!! Kut!(23.4.2011)

Tak co by ne, že. Proč neukázat zámořským obřezaným plivníkům, že na starém kontinentu umíme také nakroutit prapodivnou ekl parodii, a ještě do ní dokážeme najebat sociální podtext..... nebo co to tam vůbec ti vyčaděnci narvali. Zhovadilost největší, ovšem řada vydařených momentů tvoří z díla libost. A pleje-li někde Peter Aerts, pak nemohu jít pod osmdesát procent, nezlobte se na kulýnka. O to více mě mrzí, že se sejdu u soudního dvora v Haagu s partičkou okolo turbo dětí v ne zrovna nejlepším. Vykrást můj prvotní sexuální počin, nemístně jej natáhnout až na celé vteřiny, vrazit to do filmu a nedat mi ani gulden - to je jasný zločin proti lidskosti.(27.1.2014)

• MA.KI

Debilní satira? Přestože mi tento druh humoru není blízký, spíše naopak, vyloženě odpad se dát zdráhám. Občas konání této nizozemské partičky debilů (= lidí stižených debilitou) bylo skutečně vtipné a občas satirické momenty byly skutečně trefné, nicméně když to vezmu globálně, není to z mého pohledu doporučeníhodný film.(21.9.2014)

• Autogram

Tiež sa zaradím k tým, čo tento film zvládli za triezva. Jednoznačne neodporúčam, mohol to byť stopercentný zážitok. Banda piatich debilov predvádza, slušne povedané, ... to sa ani slušne povedať nedá. S dabingom sa tiež nesrali, až som sa čudoval, že sa to mohlo objaviť v bežnej komerčnej televízii. Niekoľko slušných fórov, niekoľko nápadov, ale po väčšinu času u mňa prevažovali rozpačité úsmevy. –––– Vodič kamiónu. Tu-tú.(20.6.2017)

Úchylnej film o pětici asociálních ultradementů, kteří se s nedostatkem peněz a dluhy vyrovnávají v ultradementním a asociálním duchu. Když tak o tom, přemejšlim, tak tady nebyl jedinej člověk, co by nebyl absolutní kretén, ale přesto NKT nepůsobí tak vyumělkovaně a trapně, jako 90% filmů s Jimem Carreym a jemu podobnymi. Je to prostě originálně debilní, krvavý, sprostý a dobrý. A závěrečnou přestřelku jsem si užil dokonale. Už jen kvůli ní se to vyplatí vidět. 75%(12.9.2015)

• - Po záverečných titulkoch nasledujú nevydarené scény. (figis20)

• - Mnoho rodinných príslušníkov hlavnej pätice hercov si vo filme zahralo menšie cameo úlohy. (MikaelSVK)

• - Ve filmu si zahrál legendární trojnásobný mistr K1 World Grand Prix Champion, kickboxer Peter Aerts, přezdívaný "The Dutch Lumberjack". (Dixxx)