Phineas a Ferb v paralelním vesmíru

(TV film)
  • Česko Phineas a Ferb v paralelním světě (více)

Phineas a Ferb zjistí, že jejich milované zvířátko ptakopysk Perry je ve skutečnosti tajný agent, který každodenně bojuje s ďáblem. Kluci se k němu připojí aby společně podnikli dobrodružnou cestu po paralelním vesmíru, kde se budou muset nakonec utkat s ještě ďábelštější verzí Dr. Doofenshmirtze. (oficiální text distributora)

riso677

Dvaja (nevlastný) bratia sa hrajú z časom,ako stále ich sleduje staršia sestra Candace.Tento-krát sa však majú veci inak.Doktor Dootoschwarz zase niečo skúša,a to niečo je portál času. Takže film bol pre mňa úžasný a tipný a miestami aj akčný. ()

Tambry1231

Čo ja viem, seriál AŽ TAK v láske nemám. Nie že by som ho neznášala ale nieje to moja šálka kávy. Ale tento film mám radšej, pretože to má presne to, čo čakám od kresleného ( Dokonca ani nie kresleného. HOCIAKÉHO. ) filmu. Sú tu vtipné scény, akčné scény a, prekvapivo, dojímavé scény. :) Či máte, alebo nemáte, radi seriál, tento film je super ( ale nič extra, to musím uznať... ) ()

Zaza_3121

Je to rychlé, zběsilé, šílené, určené výhradně pro fanoušky seriálu, ale stojí to za to. Ptakopysk Perry je sympaťák a patří do mé Top 5 nejoblíbenějších animovaných postaviček. Scénka, kdy se Perry snaží překazit vstup do paralelního vesmíru je super :-D ()

Keledaia

O dost slabší než seriál, nicméně svůj "stupeň kvality" si stále drží dostatečně vysoko. Je to příjemné, zábavné, na relax, totální vypnutí a zasmání se. Jako ostatně vždy. Btw. miluju ty barvičky, je to strašně veselé :) ()

Tereter

Phineas a Ferb je jeden z nejdokonalejších animovaných seriálů, ale myslím si, že pro klasicky Phineas-Ferbovských vtípků je dvacet minut akorát. Film je protažená verze jednoho seriálového dílu, což mě příliš nevzalo. ()