Phineas a Ferb v paralelním vesmíru

(TV film)
  • Česko Phineas a Ferb v paralelním světě (více)

Phineas a Ferb zjistí, že jejich milované zvířátko ptakopysk Perry je ve skutečnosti tajný agent, který každodenně bojuje s ďáblem. Kluci se k němu připojí aby společně podnikli dobrodružnou cestu po paralelním vesmíru, kde se budou muset nakonec utkat s ještě ďábelštější verzí Dr. Doofenshmirtze. (oficiální text distributora)

The Viper

Zábavný (nevtipně) animovaný film s našimi známými hrdiny seriálu. Přes krátkou stopáž je film i tak výživný, má dobré písničky i příběh. ()

Paity

Nesmysl, který se převlékl ze seriálového hávu ďo televizního filmu. Pořád je to ale pěkná stupidita. ()

Xavi6

Není to tak dobré jako seriál, ale koukatelné to rozhodně je. Čekal jsem bohužel trochu víc, každopádně nic mě neodradí od téhle bezvadné kravinky. :) ()

Martin_W

Seriál je jeden z nejpovedenějších, co se týče TV kanálu Disney Channel, hned vedle takových Kouzelníků z Waverly. Filmu se dostalo stejné, či dokonce větší kvality. Kvalita filmem nepatrně kolísá, ale věrný sledovatel seriálu to ani nepostřehne. Celkově hodinka a čtvrt uteče příjemně a film si užijí hlavně děti 7+. 75% ()

Rondell

Takovej ten klasickej televizní náhoďák. Ale hodně překvapil. Možná, že trochu nadržuju animákům, ale byly tam chytrý střeštěný momenty, plno pitomejch a zábavnejch charakterů. ()

Lukin413

Vynikající koncentrát celé podstaty seriálu, většinu vtípku pochopí jen fanoušci seriálu, ale pro koho jiného je taky tento film určen, že? Navíc, v jedné se závěrečných scén se spousta fanoušku konečně dočká toho, v co tajně doufala celé dvě série. ()

Tred2

Víceméně hodně natáhnutý díl seriálu. Všechno v něm funguje dost podobně a vlastně ničím nepředčí. Jelikož jsem i zde nejistě mezi 3 a 4, zaokrouhlím pro změnu nahoru. Faktem je, že hlášky které se z toho občas sypou za to stojí. Navíc jako akční "epická" jízda to kupodivu funguje dost dobře a vzhledem ke stanovené stopáži se zbytečně nezastavuje. Jako dobrou a hlavně "rozumnou" pokoukanou rozhodně doporučuji (mířeno samozřejmě mladším, ale funguje na všechny). ()

avril4234

Ako som skritizovala seriál, tak pri tomto filme som ostala pripútaná. Omnoho lepšie, než seriál, naviac záver ma dosť prekvapil a dokonca som pustila aj slzu od prekvapenia. Dosť dojemný, ale aj akčný film, pri ktorom sa jednoducho nudiť nedá. Chyby som v ňom ani nenašla, vlastne ani nehľadala, pretože som čakala hroznú nudu a blbosť a miesto toho ma prekvapil. Perry je moja naj postava z tohto seriálu, takže keďže sa dej filmu týkal predovšetkým jeho, film som si, môžem povedať -narozdiel od seriálu, obľúbila. Nedám mu však plný počet, vzhľad postáv ma predsalen odpudzuje a hoci som teraz film pochválila, napriek všetkým kladom tento film až za nejaký extra zázrak nepokladám, takže aspoň 4*. ()

bubblebobble

Mohlo to byť ešte lepšie, nebyť toho, že si tvorcovia museli nechať otvorené dvere pre ďalšie pokračovanie. Inak by to bola zrejme ešte šialenejšia jazda. Humor, ktorý jednoznačne mieri nie len na detského ale aj dospelého diváka (výmenné kartičky s filozofmi, rozhovor "nemôžem ju predsa vyhodiť"). To, čoho sa tu servíruje za kýble mi presne chýbalo na tých žltých potvorách, ktoré momentálne vypredávajú kiná. ()

Brinkley

Jaký jiný animovaný seriál/film by mi nabídl vtípek: " Vyměníš dva Sartry za jednoho Nietzscheho? Jasně. Jsi hlupák." Jen těžko lze uvěřit, že něco takového vysílá tupovize Disney. Není to hloupé, ani vlezlé.... navíc neotřelá animace. Jako rodič hodnotím víc než kladně. ()

maoc

Pro ty, kteří rádi seriál, bude tato krmě převelice chutná. Ostatní to nepoberou. Ocenit by ale mohli a měli (mají-li mozek nejen na vyvažování hlavy) úžasnou absurditu až drzost toho, co si tvůrci dovolí. Za ni přihazuji ještě jednu kopretinu! ()

darthvader77

Vynikající film k vynikajícímu seriálu, skvělá zápletka, u které se tak rozdělované dějové linie Phinease a Ferba střetne s dějovou linii Agenta P. Výborná hudba, hlásky, akce a animace, takže pro mě jako dělané. ()

Fíkus

PURE JOY! Ano, příběh není nic převratného, to by asi ani nikdo nečekal, ale jinak to funguje na úplně všech levelech... To, co se normálně filmovým zpracováním seriálů nedaří (tedy vystoupit ze své klasické stopáže a šlapat celou dobu), se tady daří na 100%. Je to větší, nařachanější, vtipnější! Ano, aspoň pár dílů seriálu musíte znát, abyste si užili odkazy, ale když už seriál je vynikající... Navíc s vynikajícím hudebním cameem nakonec. Škoda, že takováhle není všechna produkce Disney Chanelu... ()

Crybaby

"Už vím co budeme dnes dělat." Celkom zaujímavé spracovanie pomerne dobrého seriálu ktoré sa zmestilo do kratšej stopáže a určite nesklamalo ale naopak prekvapilo. Dej bol proste taký, aký sa hodil pre tento seriál a koniec určite nikoho neprekvapil. Film ktorý sa dá pozrieť aj viackrát a bude baviť presne tak ako aj seriál. 7/10 ()

BlondJames

Seriál jsem skoukla celý, je příjemný ale je mířený především pro menší diváky a neobsahuje vcelku nic, co by bavilo starší publikum. Film jsem ohodnotila schválně až po delším čase, abych mohla s jistotou říct, že si vlastně nepamatuju skoro nic, co by obsahoval. Tudíž za čtyři hvězdy dát nemůžu. Ale jako oddechovka je to fajn. ()