Reklama

Reklama

Red Force

  • Česko Red Force 1: Při výkonu služby (více)

Obsahy(1)

Půvabná policistka ovládající bojová umění Michelle (Yeoh), tvrdý mlčenlivý ex-policajt Peter (Sanada) a lehkomyslný letecký detektiv Michael (Wong) se neznali, dokud náhodou společnými silami nepřekazili pokus o osvobození mafiána, letícího k soudu stejným letadlem jako oni. Zabitý mafián a jeho kumpán ale mají na zemi další dva nebezpečné komplice, kteří jsou rozhodnutí kamarády za každou cenu pomstít... První díl po ULTRA FORCE druhé vlajkové série Intersonicu. (choze)

(více)

Recenze (64)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Akce, svižné karate, nepřesná střelba, tuny zdemolovaných aut, zástupy zabitých nezúčastněných osob a hlavně zjištění, že kovové tyče, nářadí, sklo, podlaha ani dveře hlavě trénovaného asiata příliš neublíží. To vše nabízí tento docela zábavný snímek,ve která se o napětí taky dá zakopnout a každý, kdo je odkojen videokazetami Intersonicu ví, co od něj může čekat. Ti ostatní by setkání s často nesmyslně pobíhajícími asiaty asi neměli riskovat. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Naprostá akční nálož, od začátku do konce to je samá honička, bitky v pěkný a tvrdý choreografii a doslova destruktinví přestřelky, navíc příběh sice neni zrovna složitej a ani chytrej, ale místa mezi akcí rozhodně vyplňuje nenudícím způsobem, což je u takovýhle akční řežby naprosto dostačující a zbytek zábavy pak už obstará Michelle Yeoh v super formě a její dva kamarádi vs. válečný veteráni a že je to zábava víc než parádní, to je snad jasný ()

Reklama

Lateef 

všechny recenze uživatele

I v dnešní době to lze přežít, ačkoliv scény, ve kterých se nerozdávají ultra rychlé rány a kopy, působí většinou dost zvláštně. Možná za to může i dabing, který jsem měl k dispozici a který je teda hodně velké wtf. Yeoh se rozhodně hýbat umí a Sanada disponuje kromě skvělého karate také velkým charisma. Všude se válí spousta klišé, závěr působí spíše úsměvně, ale ústřední trojice se prát umí a vo vo vo tom to je... ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Kdysi jsem to asi možná viděl, protože jsem měl při nynějším sledování filmu neustále "deja vu" ... A je fakt že vymyšlenej název Intersonicu "Red Force" valil svýho času ve VHS půjčovnách ... Každopádně po letech shlídnutí jsem se královsky bavil. Nenáročná typycky hongkongská akcí nabitá záležitost ... sice se zde zas střídají rádoby vtipný scény se srdceryvnejma a extrémně nabušenejma klasicky dost sekaně bez nějakýho plynulejšího přechodu z jedné do druhé, ale kdo je na tohle zvyklý, rozhodně mu to vadit nebude. Můj oblíbenec, Henry Sanada mstí smrt své manželky a dcerky, Michelle Yeoh zase smrt kolegy, kamaráda a nápadníka. Akce naprosto úžasná, sice stříhaná, ale perfektním způsobem, špičkový souboje, kopačky ve velkým stylu, snad milion rozbitých skleněných tabulí všeho druhu, výbuchy, střílení ... Do toho výborná 80.ková hudba ... ne taková ta dnes už trapná, ale taková ta co můžete rádi slyšet i dnes, má náboj atd. Fakt paráda tohle, krásná vzpomínka na moje dospívání ... ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Royal Warriors (nebo In the Line of Duty, resp. u nás Red Force) je výborný akčňák (naštěstí skoro bez "humoru"), který mě strhnul jako poslední dobou v tomto žánru máloco. Michelle Yeoh doslova září, akce samotná je lahůdková a je jí spousta (mými favority je brutální přestřelka v restauraci a souboj s motorovou pilou), dokonce funguje i ta melodramatická linie. Závěr s vykopáváním rakve a opancéřovaným autem vypadá sice jako z trochu jiného filmu, ale to je mi fuk. **** 1/2 ()

Galerie (69)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama