• FilmFan24

Ďábelská komedie, jejíž premiéru sponzorující Direct pojišťovna přežila o měsíc a pak na českém trhu skončila...Film bude mít životnost poněkud delší...teda pokud vás netrefí šlak z nadbytku Jacobs kávy nebo nepraskne močák ze Soda Streamu...no těhle vychytávek je tady víc, on totiž celej tenhle maglajz působí jak dvouhodinová reklama na výrobky a služby, bez kterých se prostě neobejdete...P.S. Ale bez mučení přiznávám, že jsem se i zasmál...i když scény s Holubovou byly jako z jiného filmu. Že by z toho o těch čtyřech kravách na Středním východě ( pro ty méně znalé "Sex ve městě 2"). P.S. Děkuji tímto paní Alence Prokopové za recenzi "Sexu ve městě 2" a obzvlášť za vtipný nadpis.(30.10.2012)

CITÁT - A jsi si jistá, že už se tvůj x-manžel odstěhoval? Já jen, že ve skříni má bermudy a v koupelně štětku.......... Hněv, soucit, žal, odpuštění. Ten film není pokakanej, jen šlápl do hovna. Ovšem scény Evi Holubové jsou Ďábelské. CITÁT - Jóóóó čajíček, marjánka............. Není to vyloženě špatné, dokonce lepší než Líbáš jako Bůh. Jsem se i zasmál.(6.4.2013)

• papaJA21

Všechny scény v České republice jsou vážně peklo. Tak brutálně nezvládnutý product placement se jen tak nevidí. Celý film doprovází ubohá Maláskova hudba, který vykradl co se dalo a přetvořil do instantní orchestrálky po vzoru socialstických seriálů 80. let. Poslouchat to dvě hodiny bylo nadlidské úsilí. S herním projevem všech zúčastněných jsem byl docela smířený, nijak to nevybočuje od prvního dílu. Celé je to škrobené, přehrávané jako při telenovele. Ale s ohledem pro koho je film především určený to nějak nevadí. Poslední půlhodina už se snaží to celé nějak zakončit, bohužel scenáristicky je to dost katastrofa. Nebýt tak strašné hudby a tak příšerných reklam docela by to ušlo, ale takhle vážně ne.(1.11.2012)

Typická česká tvorba, která si své diváky rozhodně najde, já mezi ně ovšem nepatřím. Občas jsem se zasmál, ale ne tak jak bych chtěl. Od druhé půlky to jde navíc strmě dolů, to už mě fakt nebavilo. Hlavní trojice, řekněme, mi celkem seděla, tak jako v předcházejícím díle, ale Holubovou nemůžu vystát...50%(2.11.2013)

• Fretakata

Ale no tak, pani Poledňáková, čo to s vami je ? Zasa trapas. Uz oznacenie predchadzajuceho filmu za uspesny je take .... distributorske. Ale toto pokracovanie, to je nevkus a trapnost. Ani by som neverila, ze vasa komika by mohla byt az taka plytka. Holubovej tato rola nesedela uz v prvom dieli. Ale ona ako kvazibrusna tanecnica alebo unikajuca prenasledovatelom v priesvitnom ruzovom dlhom have ... uff, to az bolelo. Hviezdicka je za Kaisera, je tu prijemne civilny.(1.1.2014)

• - Herec Oldřich Kaiser, představitel Františka, měl ve filmu několik akčních scén. I když měl k dispozici kaskadéra, nakonec všechny scény odehrál sám. [Zdroj: kulturniservispuls.cz] (Amras)

• - Postava Alžběty se ve filmu fyzicky neobjevuje, jelikož v době natáčení už na tom nebyla Jaroslava Adamová, která ji ztvárnila v předchozím filmu, zdravotně dobře. (funhouse)

• - Ve scéně, kdy se Kristýna (Nela Boudová) chystá odjet autem, odemyká jej dálkovým ovládáním. Hned na to však odemyká znovu ještě klíčem. (WillyMarks)