Šest nezaměstnaných ocelářů sedí v čekárně na pracáku a přemýšlí, jak vydělat peníze. Jó, ti tanečníci, co se tady svlékali minulý týden do plavek, ti jsou teda za vodou. A proč bychom to nezkusili taky? Ne jen tak ledajaké představení, opravdový striptýz - Do naha! Je fakt, že v partě není nikdo moc hezkej. Někteří z nás jsou trochu při těle, máme chatrné zdraví, jeden se pokusil o sebevraždu a dalšímu manželka otloukla o hlavu sádrového trpaslíka. Vlastně tím už nemůžeme zas tak moc ztratit! (Bonton Home Video)

Master19

Uvědomoval jsem si tíživý sociální podtext, užíval si břitký anglický humor, vychutnával solidní herecké výkony, ale nechytlo mě to. Když o tom přemýšlým, nejspíš to bylo málo absurdní, abych se mohl nad některé hlouposti povznesl a současně moc střelené, abych tomu mohl věřit. Co musím ale rozhodně pochválit, je vkusnost provedení. ()

Brain-D

Je to dobré, ale mě to moc nedostalo a jako komedie mi to moc nepřipadlo (jen jednou jsem se pousmál :). Jinak chvílemi to vypadalo jako zajímavý film o přátelství a držení party, ale tím striptýzem to nejvíc skonili a jako mě i možná mužské populaci, to může dosti vadit. Takže silné *** a víc ani o chlup ()

Mishqo

Parta chlapov sa rozhodla spraviť niečo so svojimi mizernými životmi a konečne niečo aj zarobiť. Vtipné, originálne a k veci. Jednoducho britské. ()

hroubek

Velmi příjemná britská komedie. Má to zábavný a chytlavý humor, skvělé herce a i sociální přesah. Krásně mě to zlepšilo náladu. ()

fabecc1222

Mám rád tuhle vlnu Britských filmů, které působí opravdu hodně ze života. Do naha! není čistokrevnou komedií, u které se budete celou dobu lámat smíchy. Mixuje totiž v sobě něco, v čem se může najít opravdu každý a to totiž každodenní problémy různých sociálních vrstev. Když se podíváte do filmu hlouběji, tak v tom uvidíte existenciální problematiku na úrovni jedince a snahu o vyřešení, což vlastně film přenáší až do žánru nějakého společenského dramatu či společenské kritiky v tom smyslu, jak je nakládano s jedincem. Britské průmyslové oblasti v tomto směru nabízejí spoustu námětů a Do naha! není jediným podobně laděným snímkem, který na toto téma vznikl. Jak bývá zvykem, tak nesmí chybět ani to správné fotbalové fandění, přecijen, Britští fans jsou proslusí, ať už pozitivně, či negativně. Carlyle, jak už bývá v tomto jeho Britském módu zvykem, je naprosto bezchybný, a i zbytek party ho velmi dobře doplňuje. ()

Autogram

Nezamestnanosť je sviňa, to bezpochyby, a hlavne dlhodobá. Ale natočiť film o súvisiacich zúfalých krokoch, ako stať sa zberačom kovov z opustenej továrne a keď ani to nevyjde, tak striptérom s partiou potrhlých kamarátov? A naviac s asistenciou svojho maloletého syna pri nácviku striptérskej partie, to je už príliš a celé to bolo nevtipné a nezaujímavé. Happyendové vyvrcholenie bolo takmer ako z pánskej ružovej knižnice. ()

BuryGol

Britové uměj humor, ale tenhle film mi zase tak úžasnej nepřipadá. Už samotnej nápad je v podstatě blbost, zpracování by mohlo bejt lepší a že bych se rád koukal jak se chlapi svlíkaj...na druhou stranu to nebylo až tak zlý, britská anglina byla fajn a je dobře, že je ten film postavenejch na neznámejch tvářích. Cheers. ()

giovanni3

Aneb, když nemáte peníze a práci, tak prodej svého těla vynese snad pokaždé... Občas se člověk příjemně pobavil (například - čekání ve frontě někde v bance, krádež traverzy), ale povětšinou to byla taková šeď. Herecké výkony byly ucházející a nebyl tu nikdo, kde by mne nějak významně oslovil. Hlavní zápor je celé ladění filmu, který je spíše zaměřen na ženskou část publika. = jde tedy dost mimo mě. 3z5 ()

solskjaer

Hodně moc dobrý film! Jediný na kterém jsem byl více jak 1 v kině! Super nápad, super zábava a hlavně strašná prdel:-))! ()

Rousse

Místy komedie, místy hodně vážný film o vztazích mezi lidmi. Ideální pro ty, kdo mají rádi britský humor... Perfektní herecké výkony... "Aha, takže to shrneme: neumíte zpívat, hrát, tančit, tak proč jste přišel na náš konkurz?" (Kůň si svleče kalhoty) "Pánové - teda to je hadice!" ()

slovan1

Oddychová komedie která nenudí ale i ničím zvláštním nezaujme. Parta nezaměstnanýh se to snaži rozjet jako striptéři. Takový příběh tu sice ještě nebyl ale vic jak na 3* to u mě určitě není... Nejzajimavější na filmu mi přišel Robert Carlyle. Ve srovnání s rolí z SG-U naprosty opak, mladý a komediální herec narozdíl od zatrpklého a podrazackého doktora Rushe v SG. ()

netahlo

Typicky anglicky humor, ktery sice dvakrat nemusim, ale tady to fungovalo na vybornou. Vyborne zvolene obsazeni a hudba. Jinak v Sheffieldu bych fakt bydlet nechtel. ()

Sdoom

Skvělá komedie se sociálním podtextem, který v určitých pasážích filmu přebírá otěže a utlumuje humor. Ale to není na škodu, ba naopak, film díky tomu není jednorozměrný a umožňuje divákovi vytvořit si k postavám vřelý vztah. Ty jsou sympatické a skvěle zahrané, v čele s neodolatelným Robertem Carlylem a jako vždy vynikajícím Tomem Wilkinsonem, jehož proměna z uměřeného úředníka v showrunnera chlapského striptýzu je vskutku kouzelná. Do toho jeden z nej soundtracků včele s legendárním songem Rock'n'roll Part 2, k němuž mám velmi nostalgický vztah (sparťané vědí :-) ). Hodně pěkné 4 hvězdičky. (Blu-ray, orig.) ()

Zemřel herec Tom Wilkinson

Zemřel herec Tom Wilkinson