Missy (Amanda Seyfried) a Alejandro (Ben Barnes) jsou mladí, krásní a chtějí se vzít. Na tom by nebylo nic tak divného, jen kdyby se do věci nevložila Alejandrova přísně katolická biologická matka, která se nečekaně rozhodla letět přes půl světa, aby se chystané svatby zúčastnila. A právě její bigotní přístup k víře se neslučuje se skutečností, že manželé Griffinovi, kteří Alejandra vychovali jako vlastního, jsou rozvedeni. Exmanželé Don (Robert De Niro) a Ellie (Diane Keaton) Griffinovi se tedy pustí do ne zrovna šťastné taškařice a rozhodnou se, že před Alejandrovo biologickou matkou zahrají po dobu svatby spokojený manželský páreček. Což je možná zábavné pro jejich děti Lylu (Katherine Heigl) a Jareda (Topher Grace), ale už méně pro Donovu dlouholetou partnerku Bebe (Susan Sarandon). K tomu si přidejte oddávajícího kněze otce Moinighana v podání Robina Williamse a musí vám být jasné, že je všechny čeká opravdu perný víkend! (Bontonfilm)

Hanys_ odpad!

Málo vtipné (nebo spíš vůbec) a... o čem, že to vlastně bylo? Herecká plejáda ze sebe 90 minut sype nevtipné hlášky a divák trpí. Na Zackhama už si dám příště raděj pozor. ()

Litvicek odpad!

Tady hvězdy Hollywoodu nacházejí úplné dno své kariéry. Neustále se divím, že lidé, kteří stojí za takovými snímky mohou stále pokračovat dále ve své práci. ()

Gogo333

Herecké obsazení je velice pěkné, bohužel film až tak ne. Čekal bych, že to bude zábavnější. Každý tam spal s každým, nehledě na rodinu. Nemůže mít děti, ale je těhotná. Je panic, ale brání se sestřičkám který se o něj skoro perou, ale nakonec je velice ochotný na to skočit s nevlastním sestrou. Amanda mohla dostat víc prostoru, ale to bych chtěl asi moc. 40% ()

dopita

Komedie občas trochu vtipná a občas trochu trapná. Typická oddechová volovina se spoustou uvřeštěnejch postav. Uplně mě jímá hrůza jaká by to byla sračka, kdyby neměl film tak luxusní herecké obsazení. ()

Harapes

Příjemná konverzační komedie,která je i upřímně sprostá a herci jsou elegantní každým coulem.Rád si film zopakuji. ()

Piggsy odpad!

Velká svatba? Ale kdeže, především velká píčovina! A to tak velká, že už to nezachrání ani můj oblíbený Robert De Niro. Ach jo, jak se jen mohl snížit pro tak trapnou roli? I když to říkám nerad, pomalu ale jistě se z něj stává senilní dědek. :-/ ()

Sufferer

Nebyť skvelého kastingu, neoprel by som o film ani pomyselný bicykel. Nechajme však bokom pripomienky, o ktorých by sme mohli napísať zoznam dlhý ako toaletný papier, pretože niekde tam na konci, až sa prehrabete celým radom ozvláštnenia, ktoré sa vo všetkých ohľadoch blíži k nule, natrafíte na epizódky, kde sa krížia postavy naprieč citovými patáliami. Síce bez naratívu, ale zásluhou hereckého zoskupenia docela úsmevne. ()

lucijelucije

Velká svatba je bláznivá a dost výstřední, ale bavila jsem se, možná je to vynikajícím Robertem, ale do průměru rozhodně tahle komedie patří. ()

H4ku11

Nebolo to nič svetoborné, ale príjemne sa mi na to pozeralo a aj som sa párkrát zasmial. Ak nechcete mať nudnú svadbu, tak takto sa to robí. Na nedeľný oddych popoludní ako stvorené. ()

janeke

pestrý, zábavný portrét jednej liberálnej rodiny. pekne napísané postavy, ktoré sa snažia vyzliecť sa zo svojich stereotypov. Diane, Robert, Susan, Robin a dokonca aj Topher si svoje role užívajú a ja som sa mohla bez pocitu viny hihňať na ich bláznivých, nekorektných vtípkoch. s obavami vzhľadom na tunajšie hodnotenie som film chcela vidieť najmä kvôli Diane Keaton, na ktorú mám slabosť... napokon som rada, že som sa nenechala odradiť nepríjemne modrým štvorčekom. ()

lareinna

Každý s každým "mal alebo má pomer" - pokiaľ teda zvolím slušnú terminológiu. To je vlastne rozuzlenie zápletky a mám dojem, že aj podstata filmu. ()

lili6

Mám ráda americký romantický filmy, ať už pro jejich bláhovost a americký sen nebo jen pro tu trochu romantiky. Ale tenhle film vyloženě nudil, omlouvám se svému příteli, že jsem ho donutila koukat na tenhle film. Příště vyberu lepší romanťárnu :)) ()

Greg25

Absolutně mimo. Komedie bez jediného vtipu, jediného zábavného prvku, za to budete mít pocit, že ve filmu neexistuje postava, která by nespala přinejmenším s dvěma dalšími. Těžko uvěřit, že v tomhle filmu chtěl po přečtení scénáře vůbec někdo hrát, natož pak Robert DeNiro a Susan Sarandon. Ovšem stalo se a vznikl film, který nenabízí vlastně vůbec nic, jen neskutečně mdlý pokus o komedii na pozadí rodinných taškařic. 20% ()

in nomine

Není to až taková hrůza, vyloženě odpočinkový film na pohodový večer....Tu sestavu hollywoodských hvězd taky tak často po hromadě neuvidíme ... ()

Mona-Lisa

To, že se mi přes noc vykouřil děj z hlavy ještě beru - to se u romantických komedií jen s cílem vykouzlit úsměv stává. Ale, že ve mně nezanechal dojem ani jeden herecký výkon (nebo aspoň jeden moment/skeč) z plejády velkých jmen -to už je horší. ()