Veřejnost, média i policie jsou zmateni... čtyři studenti jsou nezvěstní. Osmnáct dní od jejich záhadného zmizení se objeví Liz, která jako jediná přežila. Je však zcela traumatizována a není schopna policii poskytnout žádné informace. Jediné co si vzpomíná je vojenský bunkr, ve kterém strávili zamknuti posledních 18 dní svého života. Nikdo nechápe, jak je možné, že při obyčejném bouřlivém večírku studentů, přišli o život tři mladí lidé... Ani policejní psycholožce Philipe se nedaří událost objasnit. Jak se ukazuje, Liz není schopna spolupracovat. Nerozlišuje fikci od skutečnosti nebo pravdu záměrně potlačuje. Jediné co Philipa pochopí je fakt, že si parta mladých lidí vymyslela kanadský žertík, který skončil tragicky... (oficiální text distributora)

gumli

Nie moc vydarený horror s dosť hlúpymi dialógmi.A teenagery boli tiež taký prihlúply.Mne pripadali títo teenegery z bohatých rodín ako debilkovia,nemôžem si pomôcť,aj správali sa ako debilkovia.Nenadržiaval som tam nikomu,pretože nebolo komu,neľutoval som nikoho,pretože nebolo koho.Diera,vlastne bunker bol sám o sebe dosť temný a zlovestný,lenže nevyšlo to.Nápad dobrý ale film nie. ()

Drc

Výborný film balancující na pomezí mírného hororu, krimi thrilleru a psychologického filmu. Zpracování už klasického schématu několika málo lidí, v tomto případě středoškoláků, uzavřených ve stísněném prostoru, ze kterého není úniku. Postupně začnou pracovat emoce, které spolu s fyzickými strastmi rozleptávají psychiku a vztahy zúčastněných. K tomu se přidává postranní milostný motiv. To vše zpracované ve formě zpětného vyprávění, kdy se přítomnost prolíná s čím dál více upřesňujícími flashbacky, představující kostru filmu. I když skoro od začátku je jasné, že vše nakonec bude trochu jinak, přesto se na to dobře kouká a nudit se určitě nebudete. ()

Terva

Vyspělá žena z Pirátů z Karibiku si zde zahrála dvacetiletého teenagera z vysoké školy. Ale sluší jí to. Sledujeme zde dvě verze příběhu čtyř lidí ( FRANKIE - Keira Knightley, LIZ - Thora Birch, MIKE - Desmond Harrington a GEOFF - Laurence Fox ) dobrovolně zavřených na tři dny MARTINEM ( Daniel Brocklebank ) do jednoho podzemního bunkru, jejichž pobyt se zde prodloužil na neurčito. Zajímavé vyprávění z " Díry ", které se neustále mění podle toho v jakém je hlavní vypravěčka rozpoložení a jakou má náladu. Nikdy si nejsme jistí, co je pravda a co je jen výplodem její fantasie. Láska LIZ k MIKEMU vede až ke krvavému konfliktu. Zajímavě pojatý příběh z úžasným zakončením. Film je natočen podle Geye Burta z původním názvem " After the hole ". Zazní zde song " Show me the money " v podání Architechs nebo " We´ne watching you " od Porn Kings. ()

misterz

Priemerný film so síce dobrým námetom ale slabučkým, odfláknutým scenárom. Úvod ešte celkom ušiel, partička mladých výrastkov sa zamkne v bunkri s cieľom nerušene žúrovať. Po troch dňoch im však kamarát nepríde otvoriť. Od tohto momentu som čakal psycho-atmosferické, dusivé peklo, ale ničoho (až na pár výnimiek) som sa nedočkal. Spomienkové výjavy z bunkru sa striedajú s realitou, čo mi až tak nesadlo. Koniec sa snažil tváriť hrozne vypointovane, ale v konečnom dôsledku vyznel trápne a smiešne, pretože to skončilo presne tak, ako sa na základe povrchného scenára dalo už od polky filmu čakať. 55/100 ()

El Loco

Tento film sa tvári ambicióznejšie než v skutočnosti je. Stručné zhrnutie deja: skupinke teenagerov z bohatých rodín sa naskytne netradičná príležitosť- užiť si víkend v starom vojenskom bunkri, ktorý sa nachádza hlboko v lese a o ktorom skoro nikto nevie. Šance sa samozrejme chopia a brutálne tam žúrujú. Problém nastane, keď majú z neho vyjsť, ale dvere sa nedajú otvoriť...Resumé je nakoniec také, že dovnútra vošli štyria, ale domov sa vráti len jeden. No a režisér nám ponúka dva pohľady na to, čo sa v skutočnosti tam dole stalo. Už v tomto momente nastávajú prvé problémy, pretože je všetko až príliš priehľadné a zároveň chaotické. Takto to potom pokračuje aj naďalej a nakoniec je to „zabité“ stupídnym záverom ()

• Natočení scény boje s panenkou klauna trvalo 4 dny. (spiderpig)
  • Nick Hamm chtěl tento příběh natočit již v roce 1994. (Terva)
  • Snímek byl natočen na motivy románu "After the Hole" Guye Burta. (Terva)