Příběh světoznámé herečky Audrey Hepburnové, Evropanky, která dobyla americkou kinematografii, je orámován natáčením Snídaně u Tiffanyho (1961). Během tohoto natáčení herečka vzpomíná na své dětství v rodné Belgii, na mládí za doby 2. světové války strávené ve Velké Británii a Holandsku, na studia baletu a na první krůčky před filmovou kamerou, jež byly určující pro její filmovou a divadelní kariéru... (oficiální text distributora)

Tess.s

Ako tak čítam tie komentáre, tak si to celé zlízla chudák Jennifer Love Hewitt. Treba si však uvedomiť, že Audrey Hepburn bola len jedna a myslím si, že výkon Jennifer nebol vôbec zlý. O jej biografiu sa dosť zaujímam a myslím si, že to je celkom vydarený film. ()

Mparrowka

Ach, má milovaná Audrey,ještě že si tohle nemusela vidět. Tímhle snímkem se mi Jennifer Love Hewitt dokonale znechutila. Z chudáka Audrey udělala naivní zmatenou husičku a myslím, že tenhle snímek musí štvát snad každého fanouška této velké herečky. V této roli bych mnohem radči viděla třeba takovou Anne Hathaway. ()

kanas odpad!

To byl děs. Kdyby šlo dát méně než odpad, šel bych do toho. Chudák Audrey Hepburn se musí v hrobě obracet!!! ()

Ganka

Vulgární J.L Hewitt jsem milou, skromnou a elegantní Audrey vážně nevěřila. Šlo mi jen velmi těžko si představit pod afektovaným výkonem pravou Audrey. Jinak vcelku rozvleklé a nudné. ()