Bývalý agent CIA je společně se svou pubertální dcerou donucen k útěku poté, co jeho zaměstnavatel odsoudí oba dva k likvidaci v rámci mezinárodního spiknutí. Bývalý agent CIA Ben Logan doufá, že se mu podaří znovu nastartovat vztah s jeho patnáctiletou dcerou Amy, se kterou si jsou poměrně odcizení. Získá práci v Belgii jako bezpečnostní expert pro velkou nadnárodní korporaci. Jednoho dne přijde Logan do práce a zjistí, že divize, ve které pracoval, již neexistuje - kolegové smazali veškeré materiály a jeho asistent je ve skutečnosti trénovaný agent s jasným úkolem – zabít Logana i jeho dceru. Není čas přemýšlet, co se stalo a proč je někdo chce zabít – Logan a Amy musí prchnout a v patách mají dokonale vyškolené zabijácké komando. Otec a dcera, kteří si vůbec nejsou blízcí, se musí najednou naučit spolehát jeden na druhého a budovat vzájemnou důvěru. Ona důvěra začne být ohrožena v momentě, kdy se Amy dozví pravdu o otcově minulosti. (HBO Europe)

TSZ

I na béčkový thriller je to hodně blbé. Pár zajímavějších momentů to nevytrhne, navíc Aaron Eckhart jednak neumí moc hrát a nasraného otce, kterému unesli dceru, už vůbec ne. Celé by se to chtělo asi podobat Agentu bez minulosti nebo 96 hodinám, ale k tomu jim chybí lepší herci, režisér i scénárista. Propadák. Bod za Olgu Kurylenko. ()

TommyDiamond

Snímek Agent na útěku nepatří k filmům, který má extra čím ohromit. Bývalý agent CIA se stává lovnou zvěří a díky štastné náhodě se mu daří unikat. Podobný příběh tu už mnohokrát bude….. Záleží však na zajímavostí a síle příběhu, akčnosti, záživnosti a obsazení. A v tomto filmu je asi tou hlavní alfou-omegou obsazení A.Eckharta a O.Kurylenko. Bez jejich hvězdnosti by film asi nikoho moc nezajímal a i hodnocení by bylo nižší.... Film Agent na těku má u mě dvě hvězdy ()

Romeroo

Další z dílů seriálu kdy se proti jedné osobě ( "tentokrát" s dcerou ) spikne celý svět a "pravda" vyplouvá na povrch jak tělo ohryzané mrtvolky....na druhou stranu, proč ne? Když se na to budou ty žánrový příznivci dívat a nudit je to nebude....mě to nenudilo a dokonce jsem se i asi 4x za celý film nalepil k LCD, sice to není nějaký zázračný počet, ale...nesmím zapomenout na Ewwu Farnou ( Liana Liberato ), která podala svůj životní výkon, furt se ptala, křičela, brečela a nakonec jí nabil Nabil. 58% ()

jafuska

Mám velice ráda tyto typ filmů, a toto je právě to, co se mě líbí, špionážní film, kde je drama hned od začátku velmi sympatičntí herci, proto nechápu proč je tak nízké hodnocení, ()

Esdälon

Doufal jsem, že těm zmrdům naloží víc, vedlejší linka s rodinou zdržující soud k ničemu, střih s kamerou ok, želbohu žádná scéna, která by stála za zapamatování až teda na ten konec. Protože za ten vychcanej fígl s kufříkem si to ty 3 zaslouží. Jo, a Kurylenko je teda mrdna první kategorie. ()

otilrak

Sice již tradiční příběh, ale přidání prvku vystrašené a naštvané dcery, kterou si střihla Liana Liberato, byl velmi chytrý tah, který filmu dal nový rozměr. Díky ní jsem se nenudil a jen si celou podívanou užíval. ()

jprmusic

To je pořád Taken 1, Taken 2, Bourne ..... Jako kdyby žádné podobné filmy nikdy předtím nebyly. Aaron se mi docela líbil, ale nejsem moc objektivní, protože mě se líbil skoro všude. Scénář je bohužel tak fádní, že to ani Eckhart nezachrání. A protože Olga je na ozdobu a dcerka je příšerná, podruhé to vidět nemusím. ()

johnsnow

Dobrý film avšak koniec bol tak odfláknutý že by som dL IBA 3* ale zvyšné dve pridávam za Lianu a už sa teším na The Best of me kde hrá hlavnú postavu. ()

pekas

Zápletka vcelku povedená, ale to ostatní je těžký průměr, nevyčnívající vůbec ničím. Asi vždycky není posvícení, jen mám při tom hereckém obsazení pocit promarněné šance. 49% ()

S3MIR

Od Bournovej serie to maju vsetky spoinazne thrillery, ktore nie su postavene na nerealnych technickych hrackach v style Bonda dost tazke. Expatriate nie je vynimka. Napriek tomu je to vcelku solidny film. Minulost hlavneho hrdinu je pekne postupne davkovana pocas celeho filmu a v spojeni s rozhovormi s vlastnou dcerou, to posobi nenutene a relativne prirodzene. Ta sa navyse v momente nezmeni zazrakom na profesionala, ale pekne uveritelne svojho otca stve svojimi pubertalnymi uletmi dalej. Eckhart prekvapivo dobre zvlada tahat hlavnu ulohu a cely film pekne odsypa. Celkovo to naplnilo moje ocakavania a zasluzi si solidne 3. ()

martins

Vcelku dobré, takové lepší béčko, Eckhart jako bývalý agent CIA ukrytý v Antverpách musí bojovat o holý život svůj i své dospívající dcery. Kurylenko jako agentka CIA, která tajně dělá pro nadnárodní korporaci, tyto postavy umí zahrát fakt dobře. ()

Domas88

Ach jo.. Další nepovedené dílo, které tady už bylo po několikáté. Nic vás nepřekvapí, film založení opět na člověku, který jde zabít zločince., kteří s ním vyběhnout a plus jeho dcera do toho.. NUDA! ()

Mikecat

Úvod sluboval geniálny špionážny thriller možno s vymývaním mozgu, injekciami pravdy alebo niečim podobným. Potom sa tam zapletie dcéra agenta, ktorú vláči so sebou a všetko komplikuje. Akčné scény a naháňačky slušné, chcelo by viac prepracovať príbeh, aj keď hlavný hrdina sa snaží. také béčko na dobrú noc. ws ()

AndrewNewman

Slabučké. Eckhart sa celkom snaží a tá maličká takisto, ale napokon je z toho len zmes všetkého, čo sme už videli a v oveľa kvalitnejšom poňatí. Akcie je málo a keď už aj na niečo dôjde, tak je to veľmi slabé. Chcelo to skúsenejšieho režiséra, scenáristu a zrejme aj väčší rozpočet. ()

veverysiak

Nejde ani o to, že ide o otrepaný námet, chybou je ten priblblý štýl frankofónnych televíznych detektívok, ktorý chlapi zvolili, a tým to nenapraviteľne zhovadili na ťažko dopozerateľnú brečku, Aaron sa môže ísť hanbiť do kúta, Oľga sa poteší z honorára a nádejná Liana si môže zapísať maličkou kurzívou zápis do svojej filmografie, takže 25%. ()

aannemer

Viděl jsem podstatně větší kraviny s daleko vyšším ohodnocením. Tenhle film mě neurazil a být o 20 kratší, byl by super. 3,5. ()