Rovnováha sil čtyř párů je značně vychýlena – ženy totiž začaly používat rady z populární knihy Steveho Harveye "Chovej se jako žena, mysli jako muž", aby od svých partnerů dostaly to, co chtějí. Jenže jejich muži na to brzy přijdou a rozhodnou se, že nejlepší obranou je útok. Vymyslí plán, jak využít tuto informaci ve svůj prospěch a válka pohlaví začíná! (HBO Europe)

Tomingo

První polovina filmu celkem dobrá, druhá polovina romantická nuda. Pokud si chcete film zpestřit, tak zkuste spočítat kolik se tam za ty dvě hodiny mihne bělochů. Myslím, že vám budou bohatě stačit prsty na jedné ruce. Naše rasa asi vymírá! :-) Do konce jsem se vydržel dívat jen s velkým vypětím sil. ()

hajner

Podpriemerná a hlavne predvídateľná černošská komédia. Nestálo to za moc a ani herecky. Nerozumiem tým vysokým známkam, pretože v TV je takýchto klišovitých a gýčovitých komédii mraky. ()

Montanus

Chlapi sú svine, lebo sú leniví, čitateľní, priami a v zásade ich manuál je každému známi a ešte aj vydaný knižne (pozor, ak si ho prečítajú, sú to zmrdi). Ženy sú aj ženy, aj matky aj robotníčky, ojebávajú, klamú, nie sú priame, uchyľujú sa k podpásovkám, manipulujú a preto sú v zásade cool a stráášne im treba držať palce. Obalíme to prehnaným množstvom zbytočných dialógov, tlachami o ničom, pridáme nesympatických černoškov (veď nie sme rasisti) a máme priemernú tuctovú nevtipnú a neromantickú komédiu o tom, ako sa chlap musí vzdať svojho života, lebo žena... ()

viax

Zábavná komedie, snad ani nemá hluchá místa, páry k sobě sednou náturou i vzhledem. Pokud můžu, zabírám si toho kuchaře :-D nejen, že je nejhezčí, je i nejopravdovější, lhaním nejméně zkažený, i když bylo také potřeba do něj kopnout, aby se pohnul z místa. Ovšem snídaně, ta nemá chybu! ()