Ed a Roy jsou popeláři, kteří nosí bílé uniformy. Žijí si svůj klidný život, dokud je při výkonu služby neunesou mimozemšťni. Ti na nich chtějí dělat pokusy, naštěstí se ale popelářům podaří uniknout a dostat se zpátky na Zemi. O něco později jsou povoláni, aby vstoupili do státních služeb a jako Muži v bílém proti mimozemšťanům bojovali. (topr harley)

play@peace odpad!

Největší debilita všech dob! To snad dovolili ementálům z Bohnic, aby se předvedli, jak natočí rádoby film! ODPAD ODPAD ODPAD ()

Wlashack

Ale no tak! Jsou daleko horší rádoby komedie než tohle. Je to samozřejmě slátanina a hovadina největšího kalibru, ale nějaký velký umělecký dojem nebyl určitě v plánu, tkatéž to nebyl kasovní trhák, je to jen TV komedie na odpoledne a jako taková je v průměru - náhodou jsem se párkrát od srdce zasmál ... ale taky kroutil hlavou nad trapností některých scén. ()

GaryMicael

Presne ako napisal Mates.Klima je to film určený pre malé detičky, ktoré ešte nemajú rozum.Pre ostatných normálnych ludí to je snímka ktorá je polepená neuveriteľne blbými vtipmi, ktoré sa vlastne ani detom nehodia.Celkovo dávam 2 hviezdy, pretože je tam aj jeden vtip na ktorom som sa dokonca zasmial.A zase na druhú stranu existujú aj väčšie hovadiny, viz. filmy s Hulkom Hoganom. ()

skonsam odpad!

Tak tahle řepa vyrostla až k samotným nebesům a kořen má někde za pedosférou. Tak ubohý, že ani nevim co napsat. Hrůůůůza hrůůůza hrůůůza. Vyšrtnout, vyblejskout lidi co to viděli a člověka co to zrežíroval zavřít za ztracený časy lidí. Tohle udělá z člověka debila. ()