Komediálny efekt je založený na citátoch známych scén z úspešných filmov poslednej doby. Ako naznačuje názov filmu, najviac sa uťahuje z Tarantinových filmov a s chuťou sa tu prehrávajú scény z najrôznejšich gangsteriek, komédií a psychologických filmov. (PROROK14)

TMontana odpad!

Neviem ako si môžu robiť srandu s Pulp Fiction. Toto je väčšia sračka než Trhni si!! Pomóc volajte smetiarov lebo sa utopím v odpade. ()

IvonaK odpad!

Dělat z parodie parodii na kterou by se dalo dívat je zcela nerealizovatelné. Naštěstí se to utrpení dalo přežít když to nemělo dvě hodiny. Díkybohu za originál. ()

Sir Ludvig

Ja vlastne ani neviem čo k takej sračke napísať. Snáď len pre tých čo nevideli: Nenechajte sa zlákať že je to paródia na Pulp fiction, Natural born killers a pod. Nie je to vtipné. Nie je to pozerateľné. Je to prašivá nuda. Jednu hviezdičku dávam len preto, lebo Plump Fiction je dobrá lekcia pre tých, čo dávajú na "oficiálne texty" distribútorov. ()

Víteček odpad!

Tragické. Neodborně zneftipněné vtipy. Někdo se rozhodl vzít dobré věci z jiných filmů a zcela je zkazit převedením do zcela nezábavné podoby a asi doufal, že to nějakým způsobem bude lidi bavit? Nevím, asi. Každopádně je to tragédie ve všech směrech. Žádné, tak špatné, až je to dobré, žádná nezáměrná vtipnost, nic. Jen 82 minut příšerně natočeného utrpení. Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděl. Nemá nic, co by ho zachraňovalo. Děkuji, raději elektrošoky. 1,5 %. ()

sutech666 odpad!

Och, stačilo mi prvých pár sekúnd a pohľad na tú ohavnú "bosorku" Sandru Bernhard a vedel som,že to je najvačší odpad všetkých odpadov. Prvý film, z ktorého som videl len pár minút a už som žalúdočné krče (bohužial nie od smiechu). V rámci zachovania zdravia a sebaúcty NEPOZERAŤ !!!!!!! ()

Gizzmo odpad!

Strašné, otřesné, nejhorší....nic co by stálo za pochvalu a na to, že jde o komedii, tak jsem se smál pouze tomu jaká jest to TRAPÁ, NEVTIPNÁ "ujetina". Chtěl bych vážne poznat toho, kdo něco takového dokoukal do konce a nepotřeboval lékařské ošetření. To nejlepší z celého fimy jsou zřejmě jen závěrečné titulky, ke kterým jsem se ovšem už nedostal, protože zhruba ve 20-té minutě, mě to začlo tak neskonale bavit...až sem to VYPNUL....upřímě snesu hodně, ale co je MOC to je MOC... ()

LAminator odpad!

Myslím že tento film vznikl pouze díky vtipu Život je jako bonboniéra. Je plnej sraček bohužel to je asi jediný vtip který je vtipný. ()

m3p odpad!

Tento film je urážka a za to by sa malo platiť. Ako povedal Lima "Jeho tvůrci si zaslouží to, aby na ně Marsellus Wallace poslal negry s letlampou, aby si hoši trochu zablbli. Aby jejich prdel poznala středověk" !!! A tý čo dali 3*+ si zaslúžia minimálne aby ich Buch poriadne nakopal. ()

zdenek305 odpad!

Viděl jsem ani ne 1 minutu z tohohle "filmu" na youtube a dávám automaticky odpad už jen kvůli tomu, že se někdo neštítil pošpinit a znesvětit takovéhle mistrovské dílo jako je Pulp Fiction a udělat z toho tuhle... bohužel nevím, jak přesně to nazvat, jelikož komedie to není, parodie taky ne, nazývat to filmem asi nebude taky morálně korektní.... ()