Plump Fiction

Plump Fiction

Komedie

USA, 1997, 82 min

• Martinius

huh, tak toto velkolepe dielo hodit rovno psychoanalytikom. pretoze je ublizene, nie humorne. mam pocit, ze typek, ktory to tocil, si z nejakeho dovodu chcel na tarantinovi vybit zlost. asi prave jemu kedysi spravil z riti stredovek. mensi zazrak vsak je, ze ta rozmrdana prdel nadobudla podobu filmu.(28.9.2013)

• Sir Ludvig

Ja vlastne ani neviem čo k takej sračke napísať. Snáď len pre tých čo nevideli: Nenechajte sa zlákať že je to paródia na Pulp fiction, Natural born killers a pod. Nie je to vtipné. Nie je to pozerateľné. Je to prašivá nuda. Jednu hviezdičku dávam len preto, lebo Plump Fiction je dobrá lekcia pre tých, čo dávajú na "oficiálne texty" distribútorov.(5.11.2003)

• bernau84

Mám nejasný pocit že tady někdo někomu šáhl na boha a už ho všichni chcete kamenovat... jasně žádná brutální kvalitka to neni ale čtvrtý nejhorší film co kdy byl? proboha to snad ne! to jste nikdo neviděli nic strašnějšího? tady byly aspoň občas pokusy o vtip a to se cení... viděl sem to několikrát a že bych byl kdovíjak zhnusen to ne.... oproti Bláznivému exorcistovi nebo Pánské jízdě to ujde!!!!(7.12.2009)

• J*A*M*A*L

OMG?Co top mělo kurva drát znamenat.Nejhorší film co jsem kdy viděl.Radši ani ne celej stačilo mi pět minut a šel jsem blejt a málem mi jeblo z té nudy a z toho kurevsky nevtipného vtipu.Vždy když na tuhe pičovinu pomyslím myslím na to že si strčím hlavu do vécka a že do ní hodim šavli.Fuj tajfl po dvaceti minutách jsem to vypnul a tento komentář je to poslední co s tímhle tzv. "Filmem" udělám.Naprostá sračka všech sraček.0%(28.12.2012)

• Gemini

Skaldův příběh a hodnocení je podobné jako u mě. Ale kdybych dneska viděl toho ubožáka co "parodoval" (to slovo už nemůže být ani v uvozovkách, protože parodie je aspoň trochu vtipná) Travoltova Vincenta Vegu, dostal by pěstí. A nejen jednou. Anebo víte co, přineste mi radši "režizéra" tohohle, stydím se za to označení, filmu a nechte mě o samotě s ním a gumovou hadicí...(31.1.2003)