poster

Plump Fiction

 • USA

  Plump Fiction

Komedie

USA, 1997, 82 min

 • Gemini
  odpad!

  Skaldův příběh a hodnocení je podobné jako u mě. Ale kdybych dneska viděl toho ubožáka co "parodoval" (to slovo už nemůže být ani v uvozovkách, protože parodie je aspoň trochu vtipná) Travoltova Vincenta Vegu, dostal by pěstí. A nejen jednou. Anebo víte co, přineste mi radši "režizéra" tohohle, stydím se za to označení, filmu a nechte mě o samotě s ním a gumovou hadicí...(31.1.2003)

 • Azog
  odpad!

  Totální kravina, bez vtipu, bez nápadu, bez vtipu (vím, že to tady mám dvakrát, ale bingo je vtipnější). Navíc nikdy nepochopím, proč někdo paroduje komedie! Na konci "filmu" ,po titulcích, je sestřih zkažených "vtipných" záběrů (to se mi nelíbí nikdy nikde), ale dle mého měli titulky umístit na začátek, a považovat tak celou tuto kravinu za zkaženou.(16.1.2014)

 • Trevor
  **

  Ľudí, ktorí hodnotili tento film možno rozdeliť na dva typy. Prvým sú fanatici tak unesení Tarantinovým Pulp Fiction, že ich natočenie paródie ich obľúbeného filmu vytočilo tak, že mu dávajú hodnotenie odpad!. To je 95% ľudí, ktorí tento film hodnotili. Potom sú tu ostatní užívatelia, hodnotiaci parṕdie ako také. Z tých predstavuje Plump Fiction slabší priemer. Skvelo zvládnutými časťami sú pasáže imitujúce rozhovory v aute, tanec v bare (ktorý je asi najlepšou časťou Pulp Fiction) a celkovo postavy stvárňujúce a zastupujúce Vincenta Vegu a Fabienne. Výber piesní je rovnako výborný ako vo filme z ktorého si Bob Koherr strieľa. Zvyšok je aj na úroveň paródií slabé. Celkovo film nedosahuje úroveň Scary Movie či Bláznivej strely ale prevýši 50 odtieňov čiernej, ktorá ma na čsfd 35%. Tu je vidieť zaujatosť užívateľov tejto databázy. Na druhej strane ich chápem, aj môj úsudok by zrejme zkreslilo ak by sa niekto pokúsil natočiť paródiu na Bergmanovu Siedmu pečať či Kubrickov Mechanický pomaranč. Tak odvážny ( alebo skôr hlúpy) režisér sa však ešte nenašiel. To je rozdiel medzi Kubrickom, Bergmanom a Tarantinom. Filmy prvých dvoch si netrúfne zosmiešňovať nikto. Pre nezaujatých užívateľov sa film pohybuje na úrovni 35%...(28.10.2017)

 • gjjm
  odpad!

  Mohlo by to bejt tak, že Plump Fiction by byla nejhorším filmem na Csfd.cz a Pulp Fiction nejlepším. A ty seš ten spravedlivej a já jsem ten pastýř, a svět je ten zlej a ten sobec. Tak by se mi to líbilo. Ale není to kurva pravda. Pravda je, že tohle je ten slabej a já jsem ta krutovláda zlejch kritiků. Ale, Ringo, snažím se, fakt tvrdě se snažím bejt ten pastýř.(3.2.2009)

 • L_O_U_S
  odpad!

  Už dlouho jsem neviděl pořádnou sračku, tak jsem si říkal, že to napravím. Jenže místo prošlé majonézy jsem se z nějakého důvodu pustil do filmového produktu. Měl jsem předběžnou představu, co očekávat. Zhlédnutím Závady Blair Witch totiž člověk přijde o všechny iluze, a tak se zážitek z Plump Fiction nesl v podobném duchu. Neustálé kroucení hlavou nad tím, co si zakomplexovaní parodymejkři dovolí natočit a pouštět divákům, střídaly občasné výtrysky smíchu nad tím, jak je to celé debilně debilní. A to jsem to ještě sledoval bez titulků, takže mi spousta perel unikla. Zároveň ale nechápu tu nenávist uživatelů, kterým si někdo dovolil sáhnout na modlu. Lidi, neberte toho Tarantina (a ani sami sebe) tak vážně. (1 054.)(6.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace