Vyznamenaný veterán z Vietnamu Frank Vega (Danny Trejo) se vrací domů. Společnost ho však zavrhne a on zůstává bez práce i bez lásky. O čtyřicet let později se díky incidentu v autobuse, kdy se zastal starého černocha, kterého terorizovali dva skinheadi, stane místním hrdinou. A lidé ho znovu začnou oslavovat. Jenže jeho štěstí se znovu ztratí, když je zavražděn jeho nejlepší přítel Klondike a policie nejeví žádný zájem věc řešit, a tak se vydává pátrat po zabijákovi na vlastní pěst. (HBO Europe)

Parm1

Něco mezi filmy Gran Torino a Harry Brown, ale i když se před natáčením Danny neholil, s jeho vězeňskou minulostí, bych i věřil, že zmlátí dva týpky v autobuse nebo strčí chlápkovi ruku do drtiče odpadků. Moc psychologie v tom nečekejte. Spíše pěknou akční jízdu. 80% ()

M1911

"A-ale ten Mexičan byl v-ve skutečnosti běloch. A-a tenkrát zmlátil č-černocha." Na filmu mě nejvíc sere fakt, že volně zfilmovali senzaci o šedesátiletém bělochovi, co v linkovém autobuse zmlátil negra, co se zkrátka choval jako negr, a do hlavní role obsadili Mexičana, co zasvětil život vlasti (tedy nic proti Dannymu, ba naopak) a onoho utiskovaného afroameričana nahradily zlými, ošklivými skinheady. Protože před 200 lety chudáky černoušky odvezli do Ameriky jako otroky, tak teď se s nimi musí jednat v rukavičkách. Sakra, to v roce 2012 nemůžeme ukázat věci tak jak jsou? V Americe asi ne... Každopádně, film sám o sobě byl docela nuda, zajímavou scénu střídá naprosto dementní (to jak Bad Ass našel přímo uprostřed místa činu nábojnici a medailon a pan zastavárník po detalním, asi dvouvteřinovém prozkoumání standartní 9mm nábojnice poznal, že byla vystřelená z Beretty M9, to jsem fakt nebral) a jak píše verbal, film celkově propásl svou dobu, dneska už nikoho neoslní. A teď mě omluvte, půjdu zlískat pár němcu, za to že nás tenkrát obsadili. ()

Mitisko

Dal som tomu šancu no nebol to dobrý nápad. Pozeral som to dabované no horší český dabing som ešte nepočul. Hlavne prekladat Bad Ass ako "drsňák" to ma dostalo. Laciné filmové efekty a totálne debilný strih. Nevkusné oblečenie Treja a tá perfektná kapsička. K tomu proti logike bijúci dej kde postarší Trejo dáva dole 2 metrových negrov ako nič. To snaženie sa modernizovať snímkom na youtube a facebook to už bolo aj na mňa vela a tá čerešnička na torte kde bolo asi 3krat počas filmu vysvetlené čo je to Flash-ka. Príde mi to ako keby scenár písal 10 ročný chlapec ktorému ho sem tam zobrala 8 ročna sestra ktorá tam sem tam dopísala veci ktoré robili z Treja milého človeka. Nechápem ako takýto ksicht sa može hrať na rodinkujúceho sa otca. Tolko debilít čo je v tomto filme sa rovná rovno nejakému sci-fi žánru. P.S asi najhoršie bojové scény aké som videl posledné tri roky... ()

R.I.P.

Nějaká záporná vedlejší postava pro Dannyho Treja je optimální, ale hlavní a kladná tak to je výstřel hodně vedle. Dát této zhovadilosti 4* je na lobotomii. ()

forkys

Více takovýchhle jednoduchýh filmů. Už mám dost přeplacáných dvou a půl hodinových vyhrocených filmů. ()

LabySo69

Od tohohle béčka jsem očekával jen demenci a spoustu akce. K mýmu překvapení nešlo o zas tak velkou demenci, ale bohužel ani o moc akce. Ale nahláškovaný je to teda pořádně. A Danny jakožto bad ass motherfucker s koženou ledvinkou kolem pasu fakt válí a semtam vyhodí i nějakýho toho vopičáka mamutích rozměrů z okna a to je poměrně fajn. ()

rublik05

Je to něco na styl Machete, akorát předělané na důchodce s ledvinkou, který mlátí lidi a hází jednu hlášku za druhou. Já se neskutečně bavil. Danny Trejo takové role zkrátka umí a sedí mu. Na konečném výsledku to jde poznat. 8/10. ()

beso74

Okrem názvu, ktorý je ako predurčený na úspech v istom šteklivejšom filmovom žánri tento film takmer ničím nezaujal. Typický príklad raketového vzostupu ala FROM ZERO TO HERO je spravený tak nudne, že to ani môj obľúbenec DANNY T. nedokáže nijako oživiť a poľudštiť. Frank Vega je chlapík hodiaci sa maximálne do azyláku, lepšie povedané pred neho, lebo kvôli svojmu výzoru a metódam riešenia konfliktov by ho do vnútra pustili tak nanajvýš len raz. Jediným svetlým momentom je tu parodický pohľad na modernú komunikačnú techniku a jej sekundárne využitie. Suma sumárum tento film je jasným príkladom toho že keď dvaja ľudia natočia to isté, ani zďaleka to nie je to isté.... Možno je hlavný hrdina neskutočný BAD ASS, to čo mu i celému filmu chýba je iná, chúlostivejšia časť tela, nemá to totiž žiadne GULE.... ()

TSZ

V některých momentech poměrně zábavná blbost, která však často ztrácí na zábavnosti. Danny Trejo jako nezničitelný stařík s plnovousem a ledvinkou mstí svého kamaráda a čistí ulice LA od zločinu... jednou se to přežít dá, znovu to vidět určitě nemusím. ()

markyzgero

jasně. klišé je navrstvený na další klišé jak hovna na hromádce, ale o tom je tribute, o tom je konceptuální stylotvornost. danny trejo (ač jsem ho nikdy zvlášť nemusel) vytváří klasicky sympatickej charakter, co nosí cool hadry, má roztočema prolezlej plnovous a přestože rozdává ránu za ránou, je citlivou duší. you tube ani nemusi platit za product placement. stal se takovym fenoménem, že jeho trademark je v každym druhym filmu jako kulisa, prvotní hybatel, nebo deus ex machina. ()

sWONDER

Béčko skrz na skrz, ale mal som chuť presne na takýto filmik. Takže pohoda. Príbeh je plochý, spestrený zopár bitkami a naháňačkou, ale hlavne je to dosť vtipné vďaka češtine s cool hláškami "Jak se ti libí tohle, ty zaprcanej hulibrku" :))) ()

Bezda22

Takovej v pohodě odsejpající film, kterej nepřináší nic novýho, Ale je to tak pěkně poskládáný, že se na to dá kouknout úplně v klídečku. ()

darthhokro

Tak trošku jiná mačeta ale neméně akční a vtipný. Já se bavil náramně a rozhodně je to film který stojí za to vidět víckrát. ()

Blutarg

Dvě hvězdy jsou reál, ale třetí přidávám za tričko, jaké měl Danny Trejo v autobuse, jak vyřídil ty dva nácky :D ()

Jeremiasz odpad!

proboha ruce pryc, duchodce trejo v keckach a bilejch podkolenkach, ledvinkou a tvrdou pesti budi nejdriv lehky usmev, ktery asi byl i zamerem, ale pomerne velmi rychle se vam zkrivi do usmevu kyseleho a do 20 minut bud usnete nebo tu hovadinu vypnete a jdete delat neco smysluplnejsiho (napriklad se rypat v nose a koukat z okna) a nebo zatnete zuby a z ucty k Dannymu to dokoukate a pak se rychle opijete, aby jste na to co nejdrive zapomneli ()

borohub

Tak tohle nebylo vůbec špatné! Na tuhle roli se snad nehodí nikdo lépe než D. Trejo, který odvedl docela super výkon. Hlášky občas dost dobré, děj nenudí. Prostě co víc si přát.. ()