Holky na tahu

• Nizozemsko

Komedie

USA, 2012, 84 min

• oveckaoa

4 šlápoty a smažky (použil bych sprostější slovo, ale nechce se mě nadávat) se těší na svou svatbu a těší se na to, že to bude dříve než svatby těch druhých. Jednoho dne jim oznámí ta nejhnusnější z nich (s ženskou to nemá nic společného to i transvestita by byl lepší),že se bude vdávat. Ty ostatní jí pak organizují svatbu. Bohužel hodně průměrná záležitost s zhruba 2-3 vtipy a cca 1-2 vtipnými scénami jinak absolutně tragické a nefungující (rozhovor na svatbě o tom jak někdo někoho šoustal to mělo být jako vtipné). Samozřejmě nesmí chybět ani feministický humor ve stylu, že ženské jsou nejlepší a každý chlap je buď hajzl nebo kurevník. Nejhorší je, ale herečka Rebel Wilson u které nechápu jak se mohla stát herečkou to kdejaké dřevo na besídce je vtipnější a věrohodnější než ona.(30.9.2017)

Na tenhle film jsem koukal vlastně jenom a pouze kvůli Kirsten Dunst. Říkal jsem si, že to na způsob pařby, akorát místo kluků budou holky a celý to bude hrozně bláznivý, uječený a ubrečený. Nakonec jsem se nestačil divit, jak mi ty tři holky přišli sympatický. Kirsten Dunst si zahrála tak trošku dominu a to se mně docela líbilo. Člověk se u toho zase nezasmál tolik, na kolik by si představoval, ale na druhou stranu to fakt nebylo zase tak úplně špatný.(25.4.2013)

• honajz

V současnosti populární „mejdanovo-svatební“ filmy dostaly nový přírůstek. Tentokrát je určen ženám, a věrně kopíruje své chlapské předlohy, ale také Sex ve městě či Zoufalé manželky. Na střední spolu kamarádily, říkaly si Mršky, a ejhle – je jim po pětatřicítce a ta nejtlustší a nejošklivější z nich, které říkali Prasečí ksicht, se vdává. Jako první z nich! O důvod víc vzít si na tuhle svatbu kokain a pořádně se zhulit. Nečejte tedy nějaké psychologické drama – holky jsou rozvrstveny přesně schematicky: navenek sladká blondýna, sprostá černovláska, a ta zhruba uprostřed je samozřejmě bruneta. Plus ta tlustá. Není ani divu, že většina dialogů a humoru se motá kolem kouření (rozuměj felace), ojíždění a šukání, a když se nemluví o tomto, povídá se o koksu nebo chlastu. Hlavní zápletka se pak točí kolem toho, že družičky nevěstě natrhnou a zašpiní šaty, a tak musejí o půlnoci místo další nabízející se pařby běhat po městě a shánět pomoc. Ale ono i na tu pařbu nakonec dojde. Mezitím mají i čas popovídat o svých vskutku důležitých problémech a životních osudech, kdy se jim nijak nedaří v tom, co si kdysi předsevzaly. Také dojde na to šukání – na záchodě, v bazénu... A nakonec vše dobře dopadne a všichni si zazpívají a zatancují. No neberte to. Škoda, že přes plánovanou ztřeštěnost a v závěru určitý pokus o pár gagů, nebyl příběh lépe vystavěn, že kromě tradičních škatulek chybí nějaké ozvláštnění, cokoliv, co by filmu dodalo nějakou šťávu. Třeba už jen proto, aby nám hlavní postavy, včetně chlapů, nelezly za chvíli na nervy. Protože jsou skutečně redukovány jen na drogy, sex a alkohol.(19.4.2013)

Absurdní a v rámci filmu, u kterého člověk čeká obvyklý hollywoodský bash (přečtěte si pár top komentářů), i realistický drama pohled na ženy (ne všechny, samo, některé). Trochu jako Young Adult, jen scénáristicky, režisérsky a herecky o dost horší (v Bachelorette je vidět jen Kirsten Dunst, která podle mého osobního názoru konečně hraje čůzu, kterou ve skutečnosti je . )(19.6.2013)

• dr.fish

Namíchejte ten koktejl hodně vostrej. Ať to má tempo, ať jsou tam drogy a sex- nebo se o něm alespoň pořád mluví. To je letos oficiální recept na film v Hollywoodu. Asi jim to v Americe vychází, konečně zjistili, že mají ptáky a vagíny a mohou se jimi vzájemně "proklát". Za tím vším se nesměle schovává nepoměrně zajímavější příběh bohužel zasypaný horou banalit, vulgarit a dalších nesmyslů. K tomu podstatnému se tedy nakonec nedostaneme. Ani kočka ani pes a mnoho psů bývá vždy zajícova smrt...45%(13.6.2013)

• - Rebel Wilson sa najprv vo filme objaviť nemala. Do role Becky bola pôvodne obsadená Casey Wilson (nie sú v príbuzenskom vzťahu). (Crybaby)

• - Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)