Holky na tahu

Bachelorette

Komedie

USA, 2012, 84 min

• oveckaoa

4 šlápoty a smažky (použil bych sprostější slovo, ale nechce se mě nadávat) se těší na svou svatbu a těší se na to, že to bude dříve než svatby těch druhých. Jednoho dne jim oznámí ta nejhnusnější z nich (s ženskou to nemá nic společného to i transvestita by byl lepší),že se bude vdávat. Ty ostatní jí pak organizují svatbu. Bohužel hodně průměrná záležitost s zhruba 2-3 vtipy a cca 1-2 vtipnými scénami jinak absolutně tragické a nefungující (rozhovor na svatbě o tom jak někdo někoho šoustal to mělo být jako vtipné). Samozřejmě nesmí chybět ani feministický humor ve stylu, že ženské jsou nejlepší a každý chlap je buď hajzl nebo kurevník. Nejhorší je, ale herečka Rebel Wilson u které nechápu jak se mohla stát herečkou to kdejaké dřevo na besídce je vtipnější a věrohodnější než ona.(30.9.2017)

Holky na tahu mě v žádném případě neznechutily, neurazily a při jejich sledování jsem neměl pocit, že se dívám na zfilmovaný kurník. Spíš než komedii jsem je bral jako takové lehčí dramátko, které se v závěru docela příjemně (ve smyslu zajímavě) vyhrotilo. Postavy, které byly nesympatické, s největší pravděpodobností nesympatické vážně být měly (jinak si nedovedu vysvětlit, proč se mi tentokrát z Kirsten Dunst ježily vlasy), nejlepší ze všech byla Genna v podání skvělé Lizzy Caplan. Právě její dějová linka celý film dost pozvedla. A proto dávám lepší tři hvězdy.(9.10.2013)

• Chermy

Přemýšlím co ošklivého se asi v životě dělo ženě, která je schopná napsat a natočit příběh o třech krávách, respektive nejlepších kámoškách jedné tlusté husy, ve světě plném dutých nadržených bambusů.... Copak nám asi tahle žena chtěla sdělit? Že krásné ženy jsou jen imbecilní feťačky, bulimičky s nekonečnou touhou strkat si něco do pusy, aby ukojily svůj chtíč, popřípadě se vyblily ke krásnému plochému bříšku? Nebo snad, že muž rovná se pneumatická sbíječka s mozkem vyklovaného drozda? Možná to měl být návod jak na zrzavého bobra.....opít, zkouřit, zfetovat a nechat zajíst Xanaxem...podávat pokud možno ještě teplé. A možná to byla jen upocená a ulepená komedie.... Větřím tu hodně smutné autorčino dětství....(21.8.2013)

Absurdní a v rámci filmu, u kterého člověk čeká obvyklý hollywoodský bash (přečtěte si pár top komentářů), i realistický drama pohled na ženy (ne všechny, samo, některé). Trochu jako Young Adult, jen scénáristicky, režisérsky a herecky o dost horší (v Bachelorette je vidět jen Kirsten Dunst, která podle mého osobního názoru konečně hraje čůzu, kterou ve skutečnosti je . )(19.6.2013)

Na tenhle film jsem koukal vlastně jenom a pouze kvůli Kirsten Dunst. Říkal jsem si, že to na způsob pařby, akorát místo kluků budou holky a celý to bude hrozně bláznivý, uječený a ubrečený. Nakonec jsem se nestačil divit, jak mi ty tři holky přišli sympatický. Kirsten Dunst si zahrála tak trošku dominu a to se mně docela líbilo. Člověk se u toho zase nezasmál tolik, na kolik by si představoval, ale na druhou stranu to fakt nebylo zase tak úplně špatný.(25.4.2013)

• - Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)

• - Rebel Wilson sa najprv vo filme objaviť nemala. Do role Becky bola pôvodne obsadená Casey Wilson (nie sú v príbuzenskom vzťahu). (Inspector)