Holky na tahu

Baby na ťahu

Bachelorette

Komedie

USA, 2012, 84 min

Na tenhle film jsem koukal vlastně jenom a pouze kvůli Kirsten Dunst. Říkal jsem si, že to na způsob pařby, akorát místo kluků budou holky a celý to bude hrozně bláznivý, uječený a ubrečený. Nakonec jsem se nestačil divit, jak mi ty tři holky přišli sympatický. Kirsten Dunst si zahrála tak trošku dominu a to se mně docela líbilo. Člověk se u toho zase nezasmál tolik, na kolik by si představoval, ale na druhou stranu to fakt nebylo zase tak úplně špatný.(25.4.2013)

Ale no, zase až také zlé aby to malo len 43% to určite nebolo. Náhodou prvá polovica bola fakt super, dokonca to bolo aj celkom zábavné. No potom keď si začnú všetky tri uvedomovať, že ich správanie nie je úplne vhodné, tak bohužiaľ celková úroveň tejto romantickej komédie išla dosť dole. Tá hlavná zápletka mohla byť aj o niečo lepšia ako oprava roztrhaných svadobných šiat, ale aspoň že sa na to potom nakopili aj ďalšie veci. Keď sa to tak globálne vezme, bolo to celkom schopné - a najviac zo všetkého Gena (Lizzy Caplan), ktorá bola úplne fantastická a bola tou najlepšou súčasťou tohto svadobného filmu.(23.7.2013)

Průměrná odpočinková záležitost, kterou vyzdvihuje minimálně o úroveň výš dějová linie Jenny (úžasná Lizzy Caplan) a jejího ex. Bez těch dvou by to bylo možná tak na jednu hvězdičku, protože Kirsten Dunst je neuvěřitelně nevýrazná a protivná a z Isly Fisher, která je jinak sympatická, udělali naprostou blbku. Jinak to není až tak předvídatelné a trapné, jako jiné americké komedie a celkem mile mě to překvapilo. Škoda, že nedotáhli do konce příběh Reagan (Dunst), pak celá její postava tudíž působí úplně zbytečně. Jinak celkem pěkný příběh, škoda, že ho pořádně nevypracovali. Škrtnout Dunst a Fisher, udělal z toho romantiku v hlavní roli s L.Caplan a byla by to paráda. Ale to už je moc kdyby :)(26.10.2012)

• Kingjiri

Komedii si teda představuju uplně jinak. Rozhodně bych se u ní rád občas zasmál, což se mi při sledování Holek na tahu nestalo ani jednou. Pokusy o dramatický pasáže vycházej ještě hůř než v případě těch komediálních. Hlavní postavy jsou dost nesympatický a marně jsem hledal důvod, proč jim vůbec fandit - dvě feťačky vyjetý jak olej z Trabanta a všechny holky sprostý jako dlaždiči. Tohle mi fakt k ženskejm nepasuje a těžko se tomu můžu smát. Jedna silnější hvězda za schopný pracovníky castingu, který do něčeho takovýho dokázali sehnat zajímavý ženský herecký obsazení.(29.3.2013)

• janeke

blbosť prevarená z iných blbostí, hrozná nuda. Lizzy Caplan hrá furt jednu a tú istú postavu, ktorej koncentrát a je možné vzhliadnuť v nedávnom krátkom Successful Alcoholics, a ktorá zohráva významnú súčasť amerického "Sundance indie" gýča. jedinú hviezdičku je možné venovať Kirsten Dunst, ktorá bola v roli šikovnej chladnej nešťastnej potvory mimoriadne presvedčivá.(16.7.2013)

• - Isla Fisher se vrátila k natáčení filmu 12 měsíců po porodu své dcery Eluly. (lyukassza)

• - Rebel Wilson sa najprv vo filme objaviť nemala. Do role Becky bola pôvodne obsadená Casey Wilson (nie sú v príbuzenskom vzťahu). (Crybaby)

• - Postava ženichova kamaráda (Adam Scott) je v předvečer svatby na tváři viditelně neoholená. Ráno v den svatby je již oholený a o pár filmových minut později má opět na tváři strniště. (Pyron)