Bill a Wendy mají pohovory s kandidáty na čtvrtého člena týmu. Holdena zaujmou stížnosti na podivný zvyk školního ředitele. (Netflix)

ALIENka_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak do týmu přichází novej cápek, kterýho si tam dohodil vedoucí, aby měl přehled. Takže samozřejmě je to zatracená donašečská krysa. :D Holden je trochu podezíravý debílek, ale nemůžu mu to mít za zlý, jelikož jeho přítelkyně je píča a fakt ho provádí s nějakým chlápkem z temný místnosti kdesiv prdeli. To byl mimochodem fakt skvělej konec, i když absolutně nevím o co tam šlo, jestli to byl nějakej tajnej bar nebo hulící doupě, a jak o tom Holden vůbec věděl (on je vlastně z FBI, tak teď už to dává smysl), ale sakra že to byla pěkná scéna. No a ředitel vypadá přesně jako pedofil intelektuál, ale zase pořád je možný, že o nic nejde, ale v tomhle seriálu to vidím spíš na to, že má ve sklepě mražený dětský nohy. Hodnocení: už teď mě neskutečně sere ten krysí nováček/10 ()

tron

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hm, zaváhanie a zakopnutie. Určite to bude mať v nasledujúcich dieloch nejaký zaujímavý dodatok, ale obávam sa, že sama osebe ôsma časť príliš neobstojí. Je pravdupovediac dosť, hm, nudná. Medzi oboma agentmi panuje citeľné ochladenie vzťahov, do toho nie príliš zaujímavé rekrútovanie nového člena tímu, jedna krátka návšteva sériového vraha za mrežami a hlavne veľmi veľa času venovaného jednak hrdinovmu vzťahu (nevera?) a hlavne zvláštnemu riaditeľovi základnej školy. A zasa sme nevideli mačku! O čo im ide??? ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Je vidět, že seriál vsází na osvědčená a divácky prověřená témata. Po znásilňování žen si začíná pohrávat s pedofílií. Nutno podotknout, že poprvé jsou naši milí agenti na steči s člověkem, který není úplný debil, takže by se z toho cosi zajímavého mohlo narýsovat. Nejvíce mě ovšem potěšil závěr, kdy si hlavní hrdina konečně uvědomil, že jeho píča přítelkyně není jen píča, nýbrž i kurva. Doufám, že už se s ní do konce světa v tomto seriálu ani v ničem jiném nesetkáme. Lehce nepravděpodobným shledávám rekrutování těch největších dementů do řad FBI. Těším se na velkolepé finále. ()

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Osmá epizoda mi tedy na náladě dvakrát nepřidala a nezachránila to ani další návštěva u Jerryho Brudose. Zatímco jiné díly u mě vyvolávaly mrazení v zádech, tady se řešilo placené lechtání, což byla sice záležitost krajně podivná, ale v závěru už to na mě působilo jako nějaká MěTakyLechtal akce. Místy jsem se docela nudil. Poprvé. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po několika epizodách díl, který mě bavil nejen v jednotlivostech, ale coby celek. Pokračujeme s masovým vrahem, kterého vzrušují nejen dámské boty, a navazujeme na možné nevhodné chování „lehtače nohou“ ředitele základní školy. Takže návštěvy odsouzených vrahů za mřížemi a analýzy jejich chování se začínají aplikovat i v praxi. I když to zatím tak úplně neklapne. Dál se nicméně zajímavě noříme do myslí vrahů i jejich vyšetřovatelů. Rozjede se také zajímavá linie mladšího z agentů, naši dva hrdinové si navíc vymění pár uštěpačných poznámek, takže za mě dobré. Zatím asi nejlepší díl první série!! ()