Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bill a Wendy mají pohovory s kandidáty na čtvrtého člena týmu. Holdena zaujmou stížnosti na podivný zvyk školního ředitele. (Netflix)

Recenze (21)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prípad s osahávajúcim riaditeľom školy otvára otázky typu "stačí agentovi k zasiahnutiu intuícia?", "Prečo musíme riešiť až zločin a nie radšej prevenciu?", "Prečo má autorita automaticky akúsi nedotknuteľnú pravdu?" a tak podobne. No a ako by sme sa na Holdenovom mieste zachovali my a prečo majú Bill a Wendy svojim spôsobom pravdu, keď mu oponujú? Síce sa nerežú hlavy a nerobí sa na nich orál, ale mňa to možno práve preto bavilo ešte viac. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po několika epizodách díl, který mě bavil nejen v jednotlivostech, ale coby celek. Pokračujeme s masovým vrahem, kterého vzrušují nejen dámské boty, a navazujeme na možné nevhodné chování „lehtače nohou“ ředitele základní školy. Takže návštěvy odsouzených vrahů za mřížemi a analýzy jejich chování se začínají aplikovat i v praxi. I když to zatím tak úplně neklapne. Dál se nicméně zajímavě noříme do myslí vrahů i jejich vyšetřovatelů. Rozjede se také zajímavá linie mladšího z agentů, naši dva hrdinové si navíc vymění pár uštěpačných poznámek, takže za mě dobré. Zatím asi nejlepší díl první série!! ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hm, zaváhanie a zakopnutie. Určite to bude mať v nasledujúcich dieloch nejaký zaujímavý dodatok, ale obávam sa, že sama osebe ôsma časť príliš neobstojí. Je pravdupovediac dosť, hm, nudná. Medzi oboma agentmi panuje citeľné ochladenie vzťahov, do toho nie príliš zaujímavé rekrútovanie nového člena tímu, jedna krátka návšteva sériového vraha za mrežami a hlavne veľmi veľa času venovaného jednak hrdinovmu vzťahu (nevera?) a hlavne zvláštnemu riaditeľovi základnej školy. A zasa sme nevideli mačku! O čo im ide??? ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Je vidět, že seriál vsází na osvědčená a divácky prověřená témata. Po znásilňování žen si začíná pohrávat s pedofílií. Nutno podotknout, že poprvé jsou naši milí agenti na steči s člověkem, který není úplný debil, takže by se z toho cosi zajímavého mohlo narýsovat. Nejvíce mě ovšem potěšil závěr, kdy si hlavní hrdina konečně uvědomil, že jeho píča přítelkyně není jen píča, nýbrž i kurva. Doufám, že už se s ní do konce světa v tomto seriálu ani v ničem jiném nesetkáme. Lehce nepravděpodobným shledávám rekrutování těch největších dementů do řad FBI. Těším se na velkolepé finále. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná trochu zbytečná scéna ve škole, ale pro vývoj mladého detektiva zřejmě zásadní. To ještě záleží, jakým směrem se to nakonec posune. Každopádně osobní roviny hrdinů zvládají tvůrci vykreslovat a vypracovat s větší lehkostí a zápřahem diváka, nežli ty u "antihrdinů". Alespoň prozatím a pokud pomineme některé povedené momentky během výslechů. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama