Parádní film pro děti okolo sedmi let a dospělé okolo deseti kousků pod kůží. 100% stupidní zábavy 0% mozku. Kdo se na to chce kouknout jen aby viděl Kate Upton v plavkách (jako já) docela ostrouhá... Chápu, že lidé co si tady budují image intelektuála si to nemůžou dovolit, ale já se vzpomínkou na to, jak jsem podobné blbosti miloval v dětství, dávám palec hore.(10.2.2013)

Film s humorom, ktory prestal byt zabavny uz strasne davno, ale napriek tomu ma fascinovala snaha vsetkych zucastnenych ako sa ho snazia ozivit a nemal som najmensi problem dopozerat film do konca. A keby v ustrednej trojke nebol len jeden skutocne zabavny komik (Will Sasso), tak to mohla byt aj zabavna komedia. 5/10.(19.10.2012)

• teseth

Ach jo to zase byla číčovina. Film, který předčí všechny vaše noční můry a obavy. Hlouběji se snad nedá klesnout, protože níž už to nejde. Párek hňupů se shlédli v blbý a blbější říznutý trochou bunnyho a trochou italských komedií minulého století. Takže tu neustále vidíte trio "idiotů", kteří se snaží být vtipní pomoci neustáleho mlácení a kopání, které omastili notnou dávkou trapnosti. Humus toho největšího kalibru.(11.10.2013)

• gulista

Farrellyovci sa od svojho prvého filmu príliš neposunuli. Neustále mlátenie hlavnej trojice so špeciálnymi zvukovými efektami mi až tak nevadilo. Pár vtipných scén by sa našlo, tie bohužiaľ ale niekoľkonásobne prevyšujú nevydarené, nútené až dementné scény. Chválim aspoň, že sa to dalo dopozerať. 10%(11.1.2018)

Ustřelená hovadina dávající hold filmům 60. a 70. let. Na plnou palbu je to asi tolik jako na odpad. Ačkoliv mi zdejší hodnocení přijde přehnaně nízké. Nám se ženou se ten film totiž líbil, nemám v plánu ho mazat, ale zato ho budu chtít vidět znovu a jistě ho i doporučím... Kromě několika zakolísání v přepáleném tempu mu totiž nemám co vyčíst. Kdo čekal miliardu CGI, lacinej příběh o buznách nebo podobnou sračku, asi musel dát odpad. Ale já se za čůráka nepovažuju a i když by byly možná adekvátnější tři, dávám 4*(7.7.2020)