Letošní Vánoce znamenají pro ztřeštěné bratrance Craiga a Day-Daye velký okamžik. Konečně se vymanili z područí rodných domovů a stěhují se do vlastního pronájmu. Jakýsi neposedný lapka jim ale ukradne všechny dárky ... a hlavně půjčené peníze, jež měli ukryté v reprobedně sterea. Pokud nemá dojít k vystěhování, musí si chlapci najít pěkně rychle nějakou tu prácičku. Vstoupí proto do služeb bezpečnostní agentury, jež střeží zdejší nákupní středisko. Tohle budou prázdniny, na které nikdy nezapomenou... (oficiální text distributora)

Compadre

Taky skvělý...většina teenagerských komedií už mě nijak dvakrát nebere, ale Zkurvenej pátek a jeho pokračování budu mít rád snad i v důchodu. Pohodová komedie, která mě vždycky pobaví.. ()

darwin

Hodně lepší než jednička, ale taky značně slabší než Next Friday. Mike Epps jako posera mě už začíná mírně štvát, Ice Cube by mu měl konečně pořádně nakopat prdel. Jinak je škoda, že tvůrci nevyužili potenciál hezkých holek, kterých je tady spousta. Naopak povedl se jim "Santa z ghetta" a pár honiček, přičemž ta poslední je vydatná. Objevil se znovu Chico, ale pro změnu chybí Portorikánci. :) - 70% ()

Paity

Další z "černých" komedií, která má svým způsobem i některé světlé momenty, kdy se zasmějete. Není to nic světoborného, ale i tak dobré na jedno skouknutí. ()

Slavomír

Stupidita na vysokej úrovni (ono to nieje paródia?). Strelené hláška a ešte strelenejšie postavy, ktoré zrejme vyliezli z rozprávkovej knižky pre začínajúcich černošských kriminálnikov vyrastajúcich v ghette. k tomuto sa nedá povedať nič z hladiska filmového umenia (rúham sa, viem). Je to ale tak stupídne až to baví. TV markízu chválim za úžasne komický dabing a pokus o navodenie afroamerického akcentu. ()

D.I.G

Mimoriadne čierne, mimoriadne stupídne, mimoriadne zábavné! A ten obchod "Mafoši a štetky" fakt nemá chybu! ()

Bezda22

Ani lepší a ani horší než Zkurvenej pátek. Jako film to drží tu laťku na stejný úrovni, ale je to jinej příběh. Je sranda a mě to baví ()

Sir Ludvig

Zabavna blbost, a v povodnom zneni to da na 3*. Uvidite vsetky druhy humoru od najtrapnejsieho, cez sialeny az po suche vtipky, cize vsehochut. ()

PATWIST

Ďalší piatok a zas rovnaký problém len s inou omáčkou zabalenou do vianočnej atmosféry, kde zohnať peniaze na nájomné, ktoré im ukradol lupič prezlečený za Santu. Trochu lepšie ako predošlí diel. ()

Nathaniell odpad!

Nemá to pointu, nemá to humor, ale má to debila jménem - Ledovej Kuba. A to je vám takovej kus vola, že když mu nevynášel shit-rap, rozhodl se, že to zprasí i ve filmu. Naštěstí ho do moc věcí nepustili. Každopádně až budu chtít vidět hovínko, dám přednost tomu v míse. Jak k tomuhle asi vznikl námět? "Spousta negrů dělá blbosti. Jednoho napadne, že by mohl přemejšlet, a tak se zhulí. Pak se zhulí, zhulí, zhulí...." Neeee, ne, ne, ne, neeee, neeee, neeee! ODPAD!!! ()

adamix

Miestami trápne a miestami zas smiešne na prasknutie. Čierny zlodejský Santa je to najlepšie zo všetkého. Dá sa to pozerať, len sa musíte stotožniť s tamojším humorom, čo v mojom prípade býva pri podobných úletoch málokedy. U mňa 3*. ()

djbarrel

První díl se mi líbil podstatně víc. Kdyby jednička nebyla šlo by to, ale takhle moc ne. Za hodně hustě vtipnou jedničkou hodně pokulhává. Je tam sice dost situací pro zasmání, ale je to spíš takový to " jé haha" a ne válení se smíchy jako u jedničky. Nějak jim došli nápady a šťáva. 58 % ()

White-Man

Naprosto nevtipná komedie. Během celého filmu jsem se nezasmál ani většina scén mi přišla naprosto o ničem. Vlastně celý příběh se točí kolem jednoho dne, ve kterém se vše semele. To může být zajímavé, ale jelikož film postrádá humor, propadl u mě na plné čáře. ()