Sejkorka

Záhada. Od počátku mi to bylo nějaké povědomé až jsem pochopil, že koukám podruhé v poměrně krátkém časovém rozestupu. Nevadí, kdyby se mi to nelíbilo, nekoukal bych znovu. Je to velmi příjemně romantické. Na závěr Calvin pochopitelně narazí na skutečnou Ruby (i když se tak nejspíš nejmenuje). Zoe Kazan napsala scénář, klobouk dolů. Má asi nos na dobré příběhy :) ()

Ivett.Motion

V romantických filmech si moc nelibuju, ale tohle byla příjemná podívaná. Námět byl celkem originální, ale hlavní tahouni byli především Paul se Zoe, kteří mají krásnou chemii (pochopitelně, jelikož jsou skutečný pár). Jediný, co mě vytočilo, byl ten konec. Incel Calvin si totiž druhou šanci rozhodně nezasloužil a bylo by lepší, kdyby spolu neskončili. Celkově ale film hezky uplynul, místy byl vtipný a relatable, takže za mě jasné 4*. ()