Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V prvním dílu dojde k brutální vraždě šéfky úřadu pro cizince. Ta je ukamenována a zahrabána do země. Kdo tak strašlivý čin spáchal, by se měli opět snažit zjistit detektivové Saga Norénová a Henrik Sabroe. Jenže Saga je ve vězení kvůli činu, který nespáchala. Navíc se nedá říct, že by do prostředí zrovna snadno zapadala… (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

Metuje 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vězeňská chvilka byla dost krátká a nudnější než v případě OITNB, zřejmě však mnohem realističtější, ostatně vězení by asi zábavné být nemělo. Nový kolega mě absolutně neuráží svou mluvou, ale příšernou ufňukaností, která se nebezpečně blíží té Rasmusově, samotný případ je zatím takový nemastný neslaný. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sotva jsem si pustil první epizodu čtvrté série, hned se mi doma ochladilo díky čerstvému dánsko- švédskému větříku od moře. Už jsou to téměř tři roky, co jsem se se Sagou a Henrikem neviděl, ale vůbec to nebylo znát, okamžitě mě obklopila známá, kvalitní atmosféra, tradičně nechybělo zvolna stupňované napětí a já jsem si to všechno užíval. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sága v base, kameňovanie nejakej vysoko postavenej milf-ky, iránski homosexuáli, otravné preludy deciek, ktoré sa sťažujú, že ich fotrík poriadne nehľadá. No rozbieha sa to slušne a otvára opäť nové témy. No a samozrejme ten záver...len keby sme nevedeli vopred, že pár dní v nemocnici postačí a dievča sa opäť postaví na nohy a pustí sa do prípadu. Budú stratené deti súvisieť s prípadom? Alebo bude hľadanie pokračovať iba paralelne s vyšetrovaním vraždy? Nechajme sa prekvapiť. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úvody jsou zkrátka úvody, takže jsme si znovu museli odbýt klasiku, kde jsme seznamování se situací, jsou nám představeny nové postavy a vidíme, jak se po pauze mají naši staří známí. Vypadá to, že hlavní případ bude mít tentokrát i sociální podtext a začátek s ukamenováním nebyl vůbec marný. Atmosféra je zase o stupínek beznadějnější a použité filtry o stupeň šedší. Celkově spíše slabší epizoda, ovšem s luxusním cliffhangerem. Předpokládám, že tohle nebude konec jedné velké Ságy, ale tvůrci už mě mnohokrát dovedli zaskočit, takže kdoví. Byl by to vskutku zajímavý zvrat. Každopádně její dočasný záskok s prořízlou držkou by ji jistě alespoň částečně zastoupil. 75 % ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oba jsou pěkně v prdeli a společně s nimi vstupujeme do (zřejmě) závěrečné série. A znovu jsou u toho důležitá současná společenská témata. První díl má tři nosné linie: zlomený Henrik a jeho boj s myšlenkou, že jeho dvě pohřešované dcery někde „žijí“, Saga v zařízení, do kterého nepatří a úplně to v něm nedává, a pochopitelně začátek dalšího vyšetřování, které odstartovala krutá smrt šéfky imigračního úřadu. Zahrabaná do hlíny a ukamenovaná. Veselé to zase nebude. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama