Mladí muži za pultem

• Česko Podvodníci z New Jersey (více)

Nezávislá komedie zachycuje jeden den dvou pohodlných prodavačů z New Jersey. Dante zaskakuje v samoobsluze, zatímco jeho kamarád pracuje ve vedlejší videopůjčovně. Oba by radši dělali něco jiného, a svým zákazníkům to dávají pěkně sežrat. Jeden divoký den v životě dvou přepracovaných mužů za pultem, jejichž jazyk ostrý jako břitva a neobvyklé pracovní manýry dávají zcela nový význam pojmu zákaznický servis. Navzdory neustálému proudění nevyzpytatelných zákazníků si oba prodavači z New Jersey klidně stihnou zahrát hokej na střeše, navštívit pohřební síň a urovnat své nekonvenční milostné vztahy. Šéf není v dohledu, takže si buďte jistí, že když je obchod ponechán napospas těmhle dvěma, může se stát naprosto cokoli. (Cinemax)

ConDoom

Naprosto skvělá komedie, která z minima vydá vynikající výsledek. Nezastavitelně vtipný film plný hlášek a scének, který ovšem nestaví jen na absurditě, ale má i myšlenkový základ a dokonce i hloubku a k zamýšlení vybízející finále. Rozhodně plný počet. ()

P@\/EL

Super komedie, na které je hned od pohledu vidět, že byla natočena sice s nízkým rozpočtem, ale zato velmi kvalitně. Na malém prostoru bylo předvedeno hodně zábavy. Za svou ganialitu děj filmu vděčí výborně vypointovaným situacím a především úderným a zajímavým dialogům a prvotřídním gagům. Zkrátka jde o vynikající skloubení komiky s netradičním scénářem. ()

Pythonator

Kultovní sranda o několika flákačích. Hvězda navíc za hlášky o Star Wars. Jinak hláškový film sám o sobě nemůže náročnějšího diváka zaujmout, pokud tam zrovna nepadají z nebe třináctí apoštolové a nezjeví se tam Bohyně Alanis. ()

nudlis

"Podvodníci z New Jersey" ??? Kterej debil vymyslel tenhle název? FIlm byl vždycky uváděn pod názvem "Mladí muži za pultem". Jinak parádní ujetina :-))) ()

gizi

Na filmu je vidět, že se dala parta kluků dohromady a ze srandy natočili tuto hovadinu, která má překvapivě úspěch. Jediné, co stálo za to, byl hudební doprovod. 40%. ()

motyka52

Před mnoha a mnoha lety se mi to líbilo takřka bezvýhradně, teď mě některé epizodky přece jen nechaly chladnějším a považuju je za zbytečnou výplň (chlap s vajíčkama, hokej na střeše). Asi jsem zestárl, co nadělám. Ale stále vidím, jak lehce a svižně to je napsané a natočené a že postavy jsou fakt - některé svým způsobem - sympaťáci. Hovory o námezdních dělnicích na Hvězdě smrti nebo o tom, jestli je 36 blowjobů už sex, si pořád dovedu užít. ()

FrankMarx

I'm not even supposed to be here today. Po delší době jsem si dopřál další projekci a musím říct, že se mi film líbil víc, než když jsem ho viděl poprvé. Pokud vám nevadí místy "nechutný" humor tak se budete skvěle bavit. ()

bay

"Každý dělník, který pracoval na Hvězdě smrti znal riziko s tím spojené. Když byli zabiti, bylo to jejich vinou." ()

PauloGrane

Jako první sem viděl Clerks 2 a Clerks 1 stojí ve srovnání s pokračováním leda tak za krabku cigaret - akorát vám sebere kus života. ()

xPepsa

Od tohoto díla jsem čekal větší zábavu a možná i "akčnost". Celé to na mě působí jaksi moc staticky a suše. Po 2. shlédnutí mi na filmu vadily úplně jiné věci. Zejména některé vyumělkované/vycpané dialogy. ()

JAzzeURo

Něco naprosto jiného a osobitého...tady vznikl základ tvorby Kevina Smitha. Prostě film o tom, že by se váš život měl někam ubírat. ()

Umělec

Clerk 2 hodnotím výše, ale ani "jednička" není špatná. Jedná se o skoro "divadelní" konverzační komedii, co vše se může stát během jednoho dne v prodejně, kde Dante "dneska ani vůbec neměl bejt". Nejvíc ze všeho z toho je cítit radost z tvorby, dílko je to velmi lehké, svižné, svým zvláštním způsobem filozofické, dost mně bavilo se na to koukat... Musíte ale samozřejmě přistoupit a naladit se na styl Kevina Smithe. Některé scény jsou až geniální, např. když se Dave s Randalem poperou, když chce zákazník pustit na WC, pořád něco vyžaduje a Dave mu to neumí odmítnout, scéna/nescéna na pohřbu atd. Musím se na to podívat ještě jednou a ocením to asi ještě víc... 80% ()

Feanor19

Celkom zaujímavý nápad, akurát sa tu rozoberajú úplne nezmyselné veci, hoci najmä preto, že sa hlavné postavy nudia a nevedia o čom inom majú kecať. Nie zlé, ale druhú polovicu filmu som sa začal nudiť a čakal že sa niečo stane. ()

Fujin

Propírání životních podhodnot a nekončící verbální kanonáda. Ten hyperbolickej nadhoz bych ještě pobral, ale vtip ? Kde ? ()

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

Reboot Jaye a mlčenlivého Boba je na cestě

03.01.2019

Dlouho očekávaný reboot Jaye a mlčenlivého Boba se dal do pohybu. Oznámil to režisér Kevin Smith (Clerks 2: Muži za pultem, Hledám Amy). Smith, Jason Mewes a producentka Jordan Monsanto tak strávili… (více)

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

Místo Clerks 3 bude Jay a tichej Bob 2

10.02.2017

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014