Do právě otevřeného „hubnoucího“ sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. A i když každý z nich k tomu má jiný důvod, všichni tu teď pod dohledem asketického primáře podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše navíc bez jídla, alkoholu a sexu. Tím se pro většinu z nich pobyt v sanatoriu stává noční můrou.  Hrdinové Jedlíků jsou romantičtí i pošetilí, vtipní i dojemní, žádný z nich nepostrádá smysl humor. Všichni jsou vedeni láskou – k lidem, věcem, práci, a samozřejmě k jídlu – a každý z nich ji také nakonec najde. Jak už to prostě v dobrých filmech bývá. (oficiální text distributora)

aannemer

Na csfd je, jak vidím, silná nenávistná opozice vůči Magnuskovi. Já proti tomuto pánovi nic nemám, jeho filmy mi rozhodně nevadí a tak hodnotím jak hodnotím. 3,75. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 0/10 ... Vizuální stránka: 0/10 ... Soundtrack: 0/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

LUCIM odpad!

Další obtloustlý nářez srače*. Tak jestli to půjde v kolejích jako Bastardi a nebo to bude pokračovat jako baštění Magnuska tak se můžeme těšit na Jedlíci 2 aneb 200 Kg lásky, Jedlíci 3 aneb obezita je radost... No někdo něco točit musí, jinak by jsme si hráli v lese. Hele jako dobrá prdel. Magnusek jakož to specialni pedagog zabije tři haranty a pak dva díly prudí a nakonec je stejne v prdeli. To by mi ani tak nevadilo, jako to, že dělá ze sebe tlustého boha. Až mu dojdou nàpady na špeko filmy, tak zhubne a hned se vyloupnou další kraviny. Například Bastard po 50 kilech kde se vrati z vezeni jako namakana hvezda. ()

PetrGadi odpad!

Nechápal jsem motivace chování veškerých postav a u většiny scén jsem nechápal, co právě touto scénou chtěl tvůrce divákům sdělit. Nechápu, jak se tvůrci daří do svých výtvorů nalákat tolik známých tváří. Jsem asi nechápavý. P.S.: Doporučuji tento film Regině Rázlové. Ještě má šanci odstoupit. ()

migl odpad!

Za posledných dvadsať rokov klesla u "nás" úroveň filmovej a TV tvorby na úplné dno a ešte ďalej,ale vždy sa nájde dosť idiotov ktorý si pozrú také sračky,ešte si u toho budú chrochtať blahom ako sa dobre bavia ()

snikrs

Proč? Pro koho to pan Magnusek vlastně točí ? Bastardi dobré protože tam ukazoval cikány jak to je ale ty další filmy , které sype s rukávu jak na běžícím páse . Ještě že je internet a dá se to stáhnout , zprotože kdybych na tohle šel do kina a zaplatil tak by mě fakt J...O - jednou a dost ! ()

petr.k09

já vím že ted si někdo říká že jsem se zblaznil jo že jsem dal jednu hvězdičku film je to špatnej otom není řeč jo ale bude to tím že tam hrála Dáda ale musím říct ze jedna scéna mě dostala a to byla ta jak magnusek s Chárou hrali ping pong z toho jsem nemohl :) ()

Mates Hradecky odpad!

Tomáš Magnusek je Ed Wood českého filmu! Neustále a patrně zcela úmyslně točí další a další otřesné poloamatérské filmy a sám se jimi na první pohled nepokrytě baví. Kde bere produkce peníze je zřejmé. Každé jeho nové dílko je vlastně celovečerní reklama na produkty neustále přítomné v každém záběru. Jelikož je pan režisér člověk velmi sympatický a námět tohoto filmu zdál se být zajímavý, rozhodl jsem se opět vstoupit do téže řeky a shlédnout tento snímek, abych seznal, že je patrně nejhorší ze všech jeho děl. Od samého začátku jedna trapná scéna střídá druhou. Po dlouhé reklamě na kosmetický salon zúčastníme se důkladné prohlídky místa natáčení hotelu Studánka, kde se tvůrci ani nesnaží o nějaké začlenění do děje. Herecké obsazení opět skládá se z umělců, kteří zrovna neměli nic jiného na přivýdělek. Jediný přirozeně hrající Milan Chára se tak ocitl ve společnosti Ivany Andrlové a Dády Patrasové, které ale mezi "jedlíky" evidentně vůbec nepatří. Primář Stropnický je zrovna bez práce a tak vzal tuto roli s podmínkou, že do role recepční bude obsazena jeho choť, aby si po pohlídala při natáčení milostných scén se zpěvačkou Nývltovou- kteroužto si ovšem nahou náramně obhlédl pouze pan režisér. Alkoholik Skamene má též volno, tak si odblekotal své tři věty, z nichž poslední zněla, cituji: "To je píča.." a pak se již jen klátil u táboráku, evidentně alkoholem občerstven, zatímco ostatní zpívali "červená se line záře". Obsazení Xavera ani nebudu komentovat. Sympatické cameo Petra Jandy je zcela zabité přehráním jeho písně hudbou zcela jiné kapely. Za jediný herecký projev lze považovat pouze pár výstupů mistra Ilji Racka. V celé KOMEDII jsou 2 slovy DVĚ vtipné scény - holicí (kde jsem poprvé zaznamenal podobu Magnuska s Ericem Banou) a pingpongová. Ostatní jsou jak z časopisu Sedmička pionýrů -např. dialog: "Neměla byste vteřinové lepidlo? Ano,vteřinku!" Co napsat závěrem? Snad jen to, že i majitelé řetězců kin odmítali tutu zhůvěřilost hrát, ač je sám Magnusek mailem oslovoval a přesvědčoval, že tohle lidi musí bavit! Toto dílko doporučuji ke zhlédnutí do konce pouze chronickým zvědavcům, kteří chtějí vědět, proč Chára ukradl z kuchyně hotelu mouku. ()

trx2010 odpad!

Magnusku, ty seš přece píčus. Koukat na "TO" bylo jak chodit v sandálech po kolena v hovnech. Kariéru můžeš završit natočením velkolepého opusu o životě a hrdinských činnech našeho mocného vůdce soudruha Miloše Zemana. Grant ti na to ústřední výbor jistě již chystá. ()

Fracek

Úplná hovadina, ale tak nějak pozitivně zmatlaná, že když vidím ty odpady, tak to trochu vylepším. Spíše oceňuji, že jsem dokoukal do konce, což se u mnoha i vychvalovaných českých filmech říci nedá. No, nuda to nebyla, prostě dívatelná capina. ()

schindler

Jsem měkkej, jednu hvězdu dávám za Stropnickýho. A ještě vzkaz pro pana Magnuska ,,UŽ SE NA TO VYSERTE A NAJDĚTE SI NĚJAKOU NORMÁLNÍ PRÁCI"!!!! ()

JITY

Somarina ako sa patrí ale nakoniec som sa v tom filme trošku našla. Nevravím, že nebol nudný, ale aj napriek tomu tam podstata filmu nechýbala. Češi buď natočia veľmi dobrý film alebo totalnú blbosť.... ()

Hajkovna odpad!

Pod vlivem a nějakým nadlidským způsobem zplodil Magnusek své slizké, odporné dítě. Říkám dítě, protože Magnusek, dříve též těžší muž, má jistě korpulentní tématice filmu blízko. Jeho dítě je však slizké a odporné, bez humoru či citu k řemeslu filmovému. Jeho dítě já schazuju do propasti zapomnění uvnitř mé mysli. Nechť zhnije. ()

babuška odpad!

fuuuuuuj ještě teď je mi blbě, nevím co s tím režisér myslel ale sedm hladových je aspoň pěkná česká komedie, tohle je dno ()