Do právě otevřeného „hubnoucího“ sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. A i když každý z nich k tomu má jiný důvod, všichni tu teď pod dohledem asketického primáře podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše navíc bez jídla, alkoholu a sexu. Tím se pro většinu z nich pobyt v sanatoriu stává noční můrou.  Hrdinové Jedlíků jsou romantičtí i pošetilí, vtipní i dojemní, žádný z nich nepostrádá smysl humor. Všichni jsou vedeni láskou – k lidem, věcem, práci, a samozřejmě k jídlu – a každý z nich ji také nakonec najde. Jak už to prostě v dobrých filmech bývá. (oficiální text distributora)

MiaMoonlight odpad!

Jelikož jsem byla svědkem hereckého umění při natáčení nemohu dáti jinak nežli odpad. Rychnovský hotel si udělal nepěknou reklamu, ale personál byl rád, že si mohl zkusit dělat křoví. Vedení si zahrálo na herce, kterými není (ovšem těmi nejsou ani ti, co se jimi v tomto filmu tváří býti) a Magnusek zase udělal reklamu rádiu, texikáři a uzeninám a sám sobě udělal ostudu. To se opravdu nedá. ()

Gekacuk

Ani nevím proč, ale myslel jsem si, že úroveň produkce Magnusfilmu bude stoupat. Ovšem ať už si Magnusek vybere jakéhokoliv režiséra nebo se režie ujme sám, je to všechno jen motání se v kruhu na dně propasti. A z toho, co už Magnusfilm vyprodukoval, bych do budoucna odhadoval, že se velkého umění nedočkáme. Hloupé dialogy, tradiční obsazení hereckých dřev (tentokrát Chára, Veselý, Nývltová, Decastelo a bohužel i upadající Skamene), nadbytek product placementu, nepodařená hudba, scénaristická a režijní bezradnost – co dodat? Alespoň se to obešlo bez holých zadků našich starých hereckých legend (Fišer ve Školním výletu). Starou hereckou gardu mám rád. Chápu je, že by se rádi setkali, zavzpomínali a přijali nějakou malou roli. Tak proč pro ně někdo nenapíše něco když už ne přímo uměleckého tak alespoň důstojného? Ale u nás se chodí do kina v hojném počtu zřejmě jenom na pokleslou zábavu a film musí vydělávat….. Takže…bohužel… ()

insurgentes

Normálně to asi bývá tak, že někdo (nějakej "filmař" nejspíš) dostane nápad, a tak na něj začne shánět prachy. Tady to bylo evidentně naopak - tady měl nejdřív někdo prachy na reklamu, tak k nim začal shánět filmaře. Konkrétně majitel nějakýho zdechlýho salonu krásy a jednoho hotelu. Pravděpodobně jde o tu samou osobu, a - já po tom nepátral - ale nic bych za to nedal, že to byl někdo z babišovy stáje (nebo babiš sám), protože do jedný z hlavních rolí prosadili toho zmrda stropnickýho, kterej potřeboval ten svůj kuní xicht před volbama trochu mediáně provařit (vzhledem k tomu, že nikdy v ničem pořádným nehrál a nikdo si ho jako herce s ničím nespojuje). Setkáváme se tu tedy se zajímavým novým trendem: product-placement už není "ve filmu", on je to film celý sám. No dobře, no. Taková je halt doba. Magnusek už se uklidnil a sám sobě nadělil roli dobrotivého méďy - tentokrát rezignoval absolutně na kritiku čehokoli a jen svým chlebodárcům poslušně zobe z ruky. Dodatečně nalepená chatrná kostrička děje je zamozřejmě k smíchu, ale ne tak, aby se člověk doopravdy zasmál. Takže celýmu filmu vévodí obskurní vykopávka Dáda (znáte ten trek od Supercroo... "jo, dádo, to je pro tebe! Terorizuješ nás už od osmdesátých či sedmdesátých či padesátých let, děvko! Terorizuješ už mýho fotra!" - můžou si tam přidat "..a budeš terorizovat i mýho vnuka"). Jako jestli jsem se párkrát zasmál, no možná jo. Určitě to není žádný skvost kinematografie. Ale 16% a 63. nejhorší film si to doopravdy nezaslouží. To mám zase pocit, že gényjové z čela žebříčku dali Magnuska do klatby za to, že se kdysi nebál říct trpkou pravdu těm hlupákům do očí. Je to zvláštní, ale pravdoláskaři ze všeho nejmíň rádi slyší pravdu. No a proti tomuhle vymítání Magnuska se snažím protestovat svýma pěti hvězdičkama. Čau, vi voly. ()

vitekpe

Udivujicim zustava ochota nekterych slavnych jmen ucinkovat v takovemto podivnem experimentu. Jak jsem cetl od nektereho z kolegu, ktery Magnuskovu tvorbu velmi trefne popsal. Je to jako Blesk, ktery proctete, prohlednete obrazky a odhodite do kose. Tot vse. ()

Pavlík

25. 12. 2013 (313.); takhle vypadat jako oni nikdy nebudu, ještě trochu příjemné bylo, že to sami vědí a docela to s humorem respektují ()

klukluka

Tomáš Magnusek rozhodně nebude náš nejlepší režisér. Nejlepší kšefťák mezi českými režiséry by ale být mohl. Tohle byl od A do Z dobře a promyšleně zobchodovanej reklamní produkt. Taky přístup... ()

Corpsegrinder odpad!

Hyperpíčovina která z tlustejch lidí dělá tupý prasata což jak jsem z reklamní kampaně pochopil by asi neměla. Herci jsou otřesný ať už jde o Milana Cháru kterej tutově zaskakoval v Pacific Rim za jedno z monster a nebo Dádu Patrasovou která podala nejlepší hereckej výkon v Kuřátkách při konverzační scéně s žížalou. Magnusek pracující na plastický chirurgii asi 150kg ženský vnutí že je hubená a hezká, co však panu režisérovi uniká je to že toto je v reálu jen lež která se říká ze slušnosti a nemyslí se vážně. Film je o tom že se tlustý maj postavit tomu že tlustý jsou ale nikdo to ve filmu neudělá. Neustále jim někdo ve filmu říká že jsou vyžraný a všichni jsou v klidu, mně to někdo říct pravděpodobně mu ukopnu hlavu ale českej film má o tom jinou představu a tak se jde hubnout do penzionu umístěnýho někde na Kryptonu kde každej píchá každýho a kdo nepíchá tak se přežírá a kdo se nepřežírá nehraje ve filmu. A jestli jste v kině "podléhali davovým výbuchům smíchu" pak doufám že v nejbližší době v kině podlehnete výbuchu atomovky protože kdo se zde zasmál zasluhuje vyhoštění z této galaxie. ()

Gogo333 odpad!

Film úplně o ničem. Hrozná nuda. Nejvýraznější z celýho filmu byla ta reklama, která tam akorat otravovala. Překvapila Dáda naposledy jsem ji viděl na tanku v Choking Hazard. 0% ()

peetriss odpad!

Řemeslně i herecky naprosto zoufalé orgie product placementu, které jsou občas přerušeny zoufalým pokusem o komedii. S naprostou jistotou je toto Magnuskovo multineumětelství (režijní, scénáristické, produkční i herecké) nejhorším filmem roku 2013 (Troškovy Babovřesky překonány)! ()

mira007

Parta různých obézních až obézních lidí v odtučňovací třítýdenní léčebně jakože komedie. Režie Magnusek. To se nedalo!!! Jedna hvězda za pestré až bizarní obsazení od Patrasové, Ijlu Racka, Petra Jandu až po Decastelo nebo moderátora Xavera. ()

Blue.Shark odpad!

Kdybych tenhle nevtipný, nezajímavý a po všech stránkách špatný film nazval kardinální sračkou, urazil bych všechny kardinální sračky. Česká tvorba opět ukazuje, proč není známá za hranicemi a proč můžeme jen doufat, že to tak zůstane. ()

Vesecký

Proti Magnusekovi jsou mnozí kritici i z řad laiků naloženi, ale myslím si, že to zas takový ústřel nebyl, naopak, film mi připadal jako průměrná komedie, rozhodně zajímavější než nějací Muži.... nebo Ženy... Vyznívá naopak velmi pozitivně pro nás břicháče, protože zdůrazňue, že každý boj je nejenom marný, ale také naprosto zbytečný. Milan Chára je ovšem zajímavou postavou našeho herectví, Martin Stropnický je rozhodně lepším hercem než politikem a velice rád jsem uviděl po dlouhé době Ivanu Andrlovou, ale ostatně i Ilju Racka, který byl asi hercem nejlepším. ()

Hapretor odpad!

Snaha o vytvoření "srandovního" díla se cení. Mně však nikdo nezaplatil (abych na to koukal). Magnusek je sympaťák každym tukem, jenže na tohle se nedá dívat. Komedie to určitě neni !!! Tímto se Magnusek propadá ještě pod "Kameňáka" od Trošky a to je co říct. ()