Reklama

Reklama

Bývalí mariňáci a současní zaměstnanci soukromé bezpečnostní firmy, Cross a Manning, jsou se svým týmem pověřeni dohledem nad vyklízením starého tajného vězeňského komplexu. Ten má být druhý den uzavřen a všichni vězni mají být převezeni do federálního zařízení. Musejí také dohlédnout na příjezd dvou záhadných vězeňkyň. Krátce poté je však objekt vězení napaden skupinou elitních žoldáků, která pátrá právě po oněch nově příchozích vězeňkyních...  Poté, co je odhalena totožnost obou žen, si Cross uvědomí, že se dostal do centra mnohem většího problému, než si vůbec dokázal představit. Samantha, jedna z vězeňkyň, je kurýrem z neamerické tajné služby a má v sobě implantát s tajnými finančními informacemi. Kdyby ovšem zemřela, informace se smažou... (TV Prima)

(více)

Diskuze

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tak mě dabing nevadí. Jako chápu, poprvé chci filmy vidět v originálu pak si zvyknu na dabing a čas od času si danný film pustim v domácím kině s dabingem a spokojenost. :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

mzss1

To jo, obraz je výborný, titulky co jsem se díval taky nejsou zlý. Bohužel, né vždycky se titulky povedou a to pak trpím jak zvíře:)

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Tak jasný, ale vždy se to objeví na netu v dobré kvaláitě, třeba ted konvertuju Zásilku s Lundgrenem a vypálím si to na dvd a kašlu na to jestli to vyjde, užiju si to v domácím kině a obraz je výborný. :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

sniper18

Bohužel, poslední dobou filmy s VanDammem, Lundgrenem a Seagalem na dvd vůbec nevycházejí. Skupují je tyhle posraný kabelovky, což mě dost sere. Dabing nesnáším a titulky z netu musím vždycky nejmíň hodinu přepisovat, aby v nich nebyly chyby:) Klíďo bych si to dvd koupil.

na příspěvěk reagoval mzss1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

pochybuju, že to vyjde na dvd. Doba pro starý akční hrdiny je zlá na dvd za chvíli pudou Arnie a Sly a Dolph JCVD a Seagal budou rádi za to, že jsou aspon na AXN :-(

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak stejně jako Zásilka se tento film objeví pak ke stažení, ale vzhledem k tomu, že mě toto zklamali už to nikdy neshlédnu. To bych možná i ubral jednu hvězdu a to nechci. :-)

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Aj tak je to len televízny názov, takže je to úplne jedno. Skôr ma zaujíma ten oficiálny na DVD, teda samozrejme pokiaľ tento film v tunajšej distribúcii aj vyjde.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ten debil, co to překládal, je úplně vymletej. Conviction sice je sebedůvěra, ale taky odsouzení nebo usvědčení, což samozřejmě u filmu z vězení jaksi dává logiku. Bohužel, jsme banánová republika a podle toho ty názvy vypadají.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Ještě, že nezkazili překlad k filmu Package, dali Zásilka ;-)

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Co se to kurva děje? Už ani nepamatuju, kdy u nás vyšel film s Ludndgrenem, VanDammem nebo Segalem na dvd. Všechno vyžerou tydle posraný kabelový televize.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Ja s rozpočtami nemám žiadne väčšie problémy, samozrejme by som sa vyšším nebránil, ale väčšinou to kľudne znesiem a súčasné akčné kinofilmy ma aj tak väčšinou nudia omnoho viac, takže v tomto ten hlavný zápor nevidím. Ak beriem len prípad filmov so Seagalom, tak by som chcel, aby to režisér natočil normálne, žiadne zbytočné kamerové nápady, ktoré to len skazia, trochu popracovať na scenári, nemyslím zápletkách, tie mi väčšinou vyhovujú, ale chcelo by to vymýšľať lepšie dôvody k akčným scénam, nejaké zaujímavejšie situácie a udržať čo najviac jeho trademarkov a potom samozrejme aj samotný prístup Seagala, aby sa snažil trochu viac.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ssfan

Ano, peníze jsou důležité, ale je třeba si uvědomit, že mnoho těchto dvd filmů není úplně levných. Stojí 10 -15 milionů, což jsou částky za které se dá pořídit i film do kina. Navíc si myslím, že tyhle dvd akčňáky mají mnoho fanoušků a že nejsem sám, kdo je rád sjíždí. Souhlasím s tebou, že víc peněz by bylo fajn, ale to neznamená, že si tyhle filmy za současného stavu neužiju. Naopak, nebýt akčňáků a hororů co vycházejí rovnou na dvd, neměl bych na co koukat:)

ssfan

ssfan (hodnocení, recenze)

Četl jsem, že se nějak urovnávají vztahy s Juliusem Nassem, se kterým Steven dělal dřív pro Warner Bros. tak třeba to ještě nevzdal, a Under Siege 3 má pořád chuť udělat. ....Ale já už nějak rezignoval na všechny, tyhle filmy, ...přeci jenom prostě si čím dál víc uvědomuju, že bez většího rozpočtu to fakt tak snadno dnes už nejde.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

sniper18

Jasně rozumim ti pro mě tím největším borcem kdysi byl taky a nepřestávám doufat, že se snad někdy vrátí, i když to je už asi jenom moje fixní idea. Přepadení 3 to by byl vysněnej projekt pro mě, ale to je jenom marnej sen nicméně sem nepoučitelnej a až to natočí podívám se na to zas. No necháme se překvapit...

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Ja už radšej nebudem moc očakávať, tie posledné dva filmy sa mi moc nepáčili a toto má zase takú zvláštnu zápletku, ja chcem niečo osobné, pomsta za smrť manželky alebo niečo podobné. Ale zase Seagal na tých fotkách vyzerá celkom dobre, tak by to aspoň trochu mohlo ovplyvniť aj samotný film. Ťažko povedať, Seagala mám stále v podvedomí zakoreneného, ako toho najväčšieho akčného borca vôbec, takže sa nedokážem netešiť, ale aj tak budem asi nakoniec zase len sklamaný. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

sniper18

Tak si počkáme holt, a máš už na to nějaký názor? Seagal z Trejem a Rhamesem to nezní tak špatně a jestli tam bude ještě ten Bren Foster ten se předvedl v Max Conviction velmi slušně mimochodem ten tu taky nemá profil? Mě právě že zaujal tak jsem si ho chtěl vyhledat a nikde nic.

na příspěvěk reagoval sniper18

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

sniper18

Aha tak proč to furt nechtěj nahodit když už se ten film natáčí to je divný ne? Nebo, že už by Seagala ignorovali? Mě tam zaujalo to obsazení, ale na druhou stranu mě trochu děsí, že to budou dělat pořád ty stejný lidi kteří jsou velkou měrou zodpovědní za pohřbení jeho kariéry tak nevim co od toho čekat.

na příspěvěk reagoval sniper18

Reklama

Reklama