smartynaf

...již poněkolikáté se mi děje, že kouknu na film, řeknu si blbý, nebo naopak, dobrý, přijdu sem a hodnocení je přesně opačné :-) Noomi není špatná a nemyslím že je špatná tady. Jen si nejsem jist že sedmkrát nešpatná Noomi utáhne film s jinak ne špatným scénářem, ba výborným scénářem a ne úplně vyzrálou, režii. ()

Mark1983

Začátek byl pobuřující, ale pak pasáže sedmerčat u večeře byly zaujatelné, ale s postupem času to bylo spíše v dramatickém žánru zasluhující si tři hvězdičky. Však jakmile nastoupila akce a boj o život, film začal být dynamický, tudíž imponující. A díky tomu se film zvedl o další hvězdičku. ()

camomilla

Na tomhle filmu me nejvic mrzi, ze dobry napad a potencial vyprcha v prvni tretine a pak jde o klasickou strilecku. Jako thriller s dramatickymi prvky by to bylo mnohem lepsi, i kdyz nemuzu uprit, ze me presto docela bavilo. Dalsi skoda je, ze duvod zmizeni Monday byl jasny hned od zacatku. A prave ten duvod (a zvedavost, jesli mam pravdu) me nutil koukat do konce. ()

Nastix

Pro mě obrovský překvapení. Naomi úžasný výkon, má to solidní tempo je to drsný a emoce ze mě stříkali. Nechápu zdejší hodnocení pro mě 80% jak prd. ()

sherudan

Jeden z nejzajímavějších filmů poslední doby ve svém žánru. Noomi Rapace dokázala až neuvěřitelné, kdy sedm skoro identických postav dokážeme v každém okamžiku navzájem rozlišit. Drobné chyby v logice zas tak moc nevadí, stejně jako hodně očekávaná pointa, spíš mě poněkud na...míchl odfláknutý závěr, který snad měl vyždímat z diváka ještě nějaké ty slzy, ale působil spíš směšně. Zato hooooooooooodně oceňuji Glen Close; nevím, jak kdo, ale já tam viděl Hillary Clinton, včetně toho nepochopení, jak se ten její dokonalý plán mohl takhle posrat. Hodně silné 4 hvězdičky. Jen k českým distributorům: co máte proti originálnímu názvu, že jste ho museli vyměnit za tak nudný a nicneříkající? ()

Ronnie92

Po traileru jsem se na film těšil, ale přišlo zklamání. Představa takovéto budoucnosti je určitě reálná a je k zamyšlení, ale film mohl být natočený lépe. Pointa na konci filmu byla předvídatelná a vzhledem k tomu, že na ní stojí vlastně celý film, tak se to moc nepovedlo. Představa budoucnosti přemnožených lidí, zajímavá. Film jako takový, průměr. Za lepší 3 hvězdy děkuji Noomi Rapace, zahrát 7 postav muselo být náročné. ()

TheKleofa

Pozoruhodný snímek. Ačkoli jsem od začátku víceméně věděla, jak to skončí, stejně jsem byla neustále překvapovaná, takže o nějakou předvídatelnou nudu rozhodně nešlo. I když nemám ráda tyhle dystopické scifi, který jsou v drtivé většině případů brakovité, a i tady už mě stokrát ohrané a nachlup stejné prostředí vysloveně štvalo, rozhodně je to lepší než průměr. ()

KatnissEver

Další film, který má vést lidstvo k zamyšlení kam spějeme. “bad guys” tentokrát nejsou zdaleka tak špatní a “good guys” zase nejsou tak dobří jak by se dalo čekat. Tady nejde o to, který tým vyhraje, protože tak jako tak to zbytek světa nějak odnese. Noomi Rapace projevila velkou kuráž, když roli přijala a neumim si představit, kdo by se tohoto nelehkého úkolu zhostil líp. Seriály z dílny Netflixu zpravidla nemají chybu, u filmů je to už horší. Tohle se Netflixu povedlo! ()

kotrlak

Mě se tenhle flick líbil protože jsem čekal nějaký mysteriózně zakuklený drama typu Prometheus (když tu hraje Rapace), kde budu muset prežvejkat těžce vykonstruovanou zápletku, abych se dobral k pseudogeniálnímu intošskýmu konci. Opak byl pravdou. Pochopil jsem to i se svým IQ 38 a nakonec se z toho vyklubal příjemně napínavej a dramatickej příběh. ()

CaptAnne

Tohle by byla mnohem větší zábava, kdyby nebylo asi tak od desátý minuty jasný, kam směřuje děj, kdyby chování záporných postav dávalo trochu smysl, kdyby to celý nebylo tak kýčovitý a vubec, kdyby to byl úplně jinej film. ()

Jurcekk

Toto si wirkola za rámeček nedá. Hodinu to celkom išlo potom sa to začalo zvrhávať do zúfalého finále... Noomi to nemohla zachrániť... A tá Closeová.... Celá postava... Ach jaj... ()

JJaannee

Wow..film na mě opravdu zapůsobil, tohle jsem nečekala..některé části filmu mě zvedaly z gauče, tím jak byly napínavé..ten konec je naprosto šílený..rok 2073 je trochu na palici, tak doufám, že tohle nebude naše budoucnost..doporučuji shlédnout, ať víte do čeho jdete :-) ()

Oldass_

Vzhledem k rozpočtu výborný film. Až dokonce slušná podívaná. Nevím co víc dodat. Dafoe výborný, Noomi také. ()