Oddechová kravinka, která neurazila, příliš mě ani nenadchla, zkrátka příjemně vyplnila páteční večer s pívkem v ruce. JInak nic světoborného, z námětu se rozhodně dalo vytěžit stokrát více, než se autorům podařilo. Chris Columbus sice stále umí dělat rodinné taškařice, ale jeho starší kousky oplývaly mnohem větším nábojem a vtipem než tenhle místy zbytečně křečovitý komediální patos, který až se až příliš zběsile snažil odkazovat na osmdesátky. Efekty ušly, Peter Dinklage je boží a Monagham stále sexy kostička. 60% P.S.: Sean Bean přežil!(23.10.2015)

Pixely jsem zbytečně podceňoval. Film je neuvěřitelně zábavný, má slušné gagy, solidní tempo, hezké efekty a slušný herecký cásting. Líbilo se mi zjišťování taktiky,logiky a systému jednotlivých her, ono ani ten nápad není vyloženě špatný a za hlavu se chytající. Nostalgická příjemná zábava, kde ani Sean Bean neumře ! 75%(14.11.2015)

Tak se jen tak namátkou mrkněme, kdo všechno tady dává jednu až dvě hvězdy – slaboduchý maďarský rozpočtář, přechytřelý teplouš, egoistický artový hnědopich, polomongoloidní pubescent, další „umělecky“ založený bukanýr, antikoncepčí selhání hajzlbáby a řidiče hovnocucu, třídní šprt a poďobaný šachista v jedné osobě, pozérský pětihvězdičkář filmů Terence Malíka, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě … a můj drahý Gilmůr, který to asi přehnal s banánovým daiquiri, protože ho zase začala trápit ta vyrážka na žaludu. A pak se řiďte místními procenty! I proto jsem se tomu dosud vyhýbal jako katolík šprcce. A taky proto, že bytostně nesnáším Sendlera, který má dosud ve své rozsáhlé retardografii jediný opravdu dobrý film. Ale do jisté míry to chápu. Kdo nikdy nesmažil za zvuků homoplísní Modrých Tanků v mrkváčích a síťovaném tričku na Atarku Pampucha či Arkanoidy, protože v té době ještě mlátil šišatou hlavou o stěny fotrova dna pytle, nebo to byl od přirození debil v tesilkách, kterého v osmdesátkách všichni včetně holek akorát šikanovali, může mít k tomuto veskrze příjemnému, skvěle udělanému, vtipnému, totálně pohodovému a na Sandlerovinu paradoxně ani trochu trapnému retru asi nepodstatné výhrady. Až za třicet let natočí Volání dutých s Džastýnem Bíbrem, bude si nová degenerace rozpačitě mnout mikročipové implantáty a nechápavě se škrábat na čárových kódech, současní nezletilí retardéři plesat nad nostalgií jejich na Assbuku promrdaného dětství, no a já …. já to budu mít asi těžce na háku, protože se budu soustředit na udržení moči nebo prdění do hlíny. Ale teď se ještě koncentruju, a tak tohle se vztyčeným prostředníčkem oroštuju místo čtyřky naplno, abych tomu v této stoce vyhřátých hloubavých rozumbradů zaslouženě zvednul rejtynk.(9.3.2016)

Tak si nám Adam Sandler po řadě dalších komedii,kde předvádí často humor až fekální,splnil zřejmě sen a připravil nám film Pixely,kde bojuje proti nájezdu vesmírných videoher,které sám jako malý hrál.Jelikož jsem generace až po této vlně populárních her,tak k tomu nemam nějakou nostalgickou vzpomínku a film hodnotím pouze na základe zábavnosti a dalších aspektu.Z tohoto pohledu to pro mě byl obyčejný film o partě kamarádu,kde chyběl humor na ,který jsem si už od téhle dvojky (Sandler,James) zvykl.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy.(5.11.2015)

Tohle je žlutá dobrá Pacmanovská bomba. Netajím se tím, že mi sedí humor Adama Sandlera a většina jeho filmů. Člověk, co čeká něco s přesahem a ne něco extrémně bizarního, by Pixely opravdu neměl vidět...co naplat, že herci přehrávají jednoduché gagy, že zápletka je už z pribcipu absurní a že samotná premisa zvolení soutěžících je neskutečně nepravděpodobná...ten člověk mě baví. Co víc, ten člověk baví celý sál lidí, což je možná stejná cílovka jako Troškovy Babosračky, ovšem alespoň se nejedná o ten stupidní čecháčkovský humor. Jistě, nejedná se ani o humor inteligentní, ale zkrátka něco, co mně sedí a u čeho se dokážu zasmát. A navíc jsem dostal hranou verzi Raubíře Ralfa, takže jsem jako střídmý fanoušek Donkey Konga a žluté koule odešel z kina velice spokojen. I zde se sice několik přepálených pitomin, i tak ale divákovi se smyslem pro americký humor vřele doporučuji. PS : myslím, že Sean Bean už ví jak na to. :) PPS : Kevin James jako prezident? Jak moc bych přál kritikům typu Smáčilová nějakou povrchní festivalovou břečku místo recenze na toto... 85%(14.8.2015)

• - Ve filmu jsou vidět charaktery z klasických her  "Space Invaders", "Pac-Man", "Frogger" a "Donkey Kong", (FMJ)

• - Spoiler: Ke konci filmu je řečeno, že Plamenák (Peter Dinklage) při hře "Donkey Kong" podváděl a použil cheat (pozn.: Cheaty jsou speciální kódy, které může při hraní některých počítačových her či videoher hráč zadat, a které posléze nějak mění chování hry. Použití podobných triků při hraní je obvykle zakázáno). Jeden z cheatů měl na brýlích. Nicméně na herních automatech v roce 1982 nebylo možné zadávat symboly a písmena, aby hráč mohl mít lepší herní výsledky. (dom156)

• - Natáčení probíhalo v Torontu v Kanadě. (willy1)