poster

Pixely

 • USA

  Pixels

 • Slovensko

  Pixels

 • Velká Británie

  Pixels

 • Austrálie

  Pixels

Sci-Fi / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Čína / Kanada, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Nečekal jsem takovou zábavu ani směr příběhu, kterým se vydal. CITÁT - Ahoj, ty druhý............... Povedená kombinace triku a pixelu sice zpočátku vypadá jako nepovedená, ale kdo kdy hrál arcade, zvykne si a nakonec to vezme jako normální součást filmu. CITÁT - Nikomu neříkejte, že jsem zastřelila šmoulu................ Film je pro celou rodinu a tak se Adam Sandler odprostil od svých. někdy až humusáckých , scének, které někdy pokazí jeho film. Ano i tady se jich pár najde, (sprostá slova, líbání chlapa s chlapem atd...) ale jsou krátké a možná i záměrně utlumené. Film jsem sice viděl ve 3D, ale vzhledem k tomu o čem film je, bude určitě lepší jen ve 2D. Prostě arcade 3D nesluší. CITÁT - To je King Kong??.........(23.8.2015)

 • Spiker01
  *****

  Tohle je žlutá dobrá Pacmanovská bomba. Netajím se tím, že mi sedí humor Adama Sandlera a většina jeho filmů. Člověk, co čeká něco s přesahem a ne něco extrémně bizarního, by Pixely opravdu neměl vidět...co naplat, že herci přehrávají jednoduché gagy, že zápletka je už z pribcipu absurní a že samotná premisa zvolení soutěžících je neskutečně nepravděpodobná...ten člověk mě baví. Co víc, ten člověk baví celý sál lidí, což je možná stejná cílovka jako Troškovy Babosračky, ovšem alespoň se nejedná o ten stupidní čecháčkovský humor. Jistě, nejedná se ani o humor inteligentní, ale zkrátka něco, co mně sedí a u čeho se dokážu zasmát. A navíc jsem dostal hranou verzi Raubíře Ralfa, takže jsem jako střídmý fanoušek Donkey Konga a žluté koule odešel z kina velice spokojen. I zde se sice několik přepálených pitomin, i tak ale divákovi se smyslem pro americký humor vřele doporučuji. PS : myslím, že Sean Bean už ví jak na to. :) PPS : Kevin James jako prezident? Jak moc bych přál kritikům typu Smáčilová nějakou povrchní festivalovou břečku místo recenze na toto... 85%(14.8.2015)

 • Kothy
  ****

  Nakonec se to docela povedlo. Film je sice zpracován trochu zvláštním způsobem, ale rozhodně není špatný. Moc jsem od toho nečekal, ale skvěle jsem se bavil. I když je to dost předvídatelné. Svět napadnou mimozemšťani v podobě 80kových her a vláda neví, co s tím. Naštěstí má americký prezident pár nerdovských kámošů, kteří jsou v těchto hrách přeborníci. Přes počáteční nedůvěru se tedy s nimi pouští do boje a celkem se jim i daří. Hlavního nerda hraje Adam Sandler. Jeho protivníka věčného podvodníka ztvárňuje skvělý Peter Dinklage. Menší roli tam má i Sean Bean. Michelle Monaghan to v roli plukovnice Violet neskutečně sekne. Jak to skončí si asi sami domyslíte... Občas tam jsou fakt dobré hlášky. "Co tu děláte? Točíme reklamu na pivo." :D(19.1.2016)

 • klerik
  ***

  Čakal som omnoho (!) väčšiu blbosť. A ono je to príjemná pohodovka. Úvod je možnože lepší (nerdovskejší) než samotný súboj s pixeláckymi emzákmi, ale stále fajn. Film sa nesnaží byť príliš vtipný, skôr využíva úsmevnú absurdnosť námetu starých hier a invázie. Možnože mi to prišlo aj zábavnejšie ako Reitmanova EVOLÚCIA...(6.11.2016)

 • Viktooorka
  ****

  Adam Sandler mě v posledních svých filmech, které jsem měla čest vidět, neskutečně vadil. Nevím, jestli je to ve mě, nebo v jeho debilním výběrů filmů, ale nepřišli mě jeho role vtipné. Naštěstí tady, konečně vsadil na trochu nostalgickou vlnu mých dětských her, tak mi jeho osobnost nepřišla tak děsně otravná a já se konečně u filmu, kde hraje pobavila :) Nehledejte hloubku, jen si užijte staré krásné videohry, které jsme měli možnost hrát, než přišlo 21. století a trojrozměrný svět :D :)(29.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace