• Caelos

Já se tak těšil, ale tohle fakt ne. Sandler je kokot. Ke klasickým hrám značně dehonestující. Nerdové tady nejsou ani za hrdiny, ani za nerdy, prostě jen za kokoty. Akční scény trapné. Humor trapný. Efekty nudné. Předvídatelné. Plné klišé. Kraťas podle kterého to vzniklo je supr, ale tohle je totálně prosraný námět. Jo a Sandler je kokot. Vím že už jsem to psal, jen jsem to chtěl zdůraznit. 1.5/5(14.10.2015)

• JJ.Gibson

Pixely, no jak to shrnout?!? Skvělý, opakuji skvělý nápad, bohužel nemilosrdně potopený! Nerdvána se uplně tak nekoná, ikdyž Donkey Konga jsem take hrával ;) Chtělo to uchopit celé trochu jinak, buďto vázněji nebo naopak mnohem vtipněji, prostor by k tomu byl. Jenže to by nesměl za kormidlem sedět Ajdam Sandler, ktery si prostě postavil byznys na tom, že bude točit výhradně srágory a dělá vskutku mistrně už pěknou řádku let. O to více mě mrzí, že když už konečně zavadil o něco originálního, tak toho vůbec nevyužil!!! Vytvořil opět klasickou ,,sandlerovku" nemasnou, neslanou, nevtipnou a místy trapnou. Ano pár světlých míst se najde a herecké obsazení není nejhorší, ale co naplat, když z toho nedokážete vytvořit něco víc...(24.11.2015)

• hous.enka

Pozor, útočí na vás pixely z vesmíru... Pixely jsou typická Sandlerovina od začátku ("Paní, co děláte v tom šatníku?" odpověď: "Brečím a piju víno z bumbátka") až do konce, což se při jeho obsazení v komedii dá očekávat. Kdo mě ale naprosto vytáčel, byl ten skrček a jeho přístup ke hře, k Sereně a Marthě Stuartový. Brrr. A taky prezidentova scéna s dortíkem, parodie na britskou předsedkyni vlády... Asi už zkrátka nejsem ta správná cílovka těchto rádoby vtipných komedií.(31.10.2015)

Neskutočne som tento snímok podcenil. Neviem kto, čo, od tejto komédie očakával, ale pokiaľ mal, alebo má, rovnaké predsudky ako Ja - mýli sa. Tie dialógy či situačný humor sú naozaj výborné. Pár krát som sa schuti zasmial, pričom sa musím priznať, že príbeh mi bol napriek tomu, že nebol nezaujímavým - miestami úplne "šumák". Dobrá komédia ...(14.11.2016)

Jednoznačně rozhoduje věk. Ti pod 30, kteří o podobných hrách z dob daleko zapadlých, kdy jejich hraní šlo většinou v maringotkách obvykle o pouti, nemají ani páru, tak ti jsou totál mimo mísu. Nejen že jim film příjde stupidní, ale hlavně jsou sami díky novodobým xboxům, ps4 atd. přesvědčeni o tom, že hry vypadají úplně jinak. Ten zbytek bude ale jistě s názorem úplně jinde, protože pokud se půjdete bavit, film je přece komedie a necháte na sebe dolehnout kouzlo vzpomínek z mládí, kdy jste do mincovníků těchle automatů ládovali jednu dvoukorunu za druhou, tak vy musíte zůstat spokojení. Je to bezva odvaz chvílemi tak hloupý až je geniální a pokud nehledáte závratný kinematografický počin, musíte jako já spokojeně smeknout :o)(13.8.2015)

• - Jennifer Aniston odmítla roli hlavní ženské postavy, místo ní byla do role Violet obsazena Michelle Monaghan. (filmsim)

• - Film byl uveden v roce 2015. Ve stejném roce slavil Pac-Man 35. narozeniny. (samu.dino)

• - Ve filmu jsou vidět charaktery z klasických her  "Space Invaders", "Pac-Man", "Frogger" a "Donkey Kong", (FMJ)