• Gilmour93

I když nerdové neoriginálně zachraňují svět poměrně originální formou, Columbus žádnou Ameriku neobjevil a Sandler mi chvílemi připadal, že se přejedl houbiček ze Super Maria.. Zaplať pánbůh, že už kamera neukázala pro Tyriona fyzicky náročnou zkrácenou hru na dvorcích Lincolnovy ložnice. Nerad bych byl svědkem toho, jak rod Lannisterů vymře po smeči..(26.11.2015)

Rozpočet $88miliónovTržby USA $78,747,585Tržby Celosvetovo $244,874,809 Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,377,724Tržby za predaj DVD v USA $10,108,138║ samoúčelná povrchná zlátanina bez duše, ktorá chce byť na silu strojenými uletenými vtipmi zábavná ale nie je, takto to nejde, tých podarených je len chudobne málo a žánrovo s podobným Ralph Rozbi-to prehráva na plnej čiare, rovnako ako režisér Chris Columbus tu ide mimo mysu aj komediálne obsadenie na čele s Adamom Sandlerom a Kevinom Jamesom, jediný príjemný svetlí zjav tu je Michelle Monaghan /videl v kine 3D verziu: 40%/(29.7.2015)

• Lucasion

Zas taková tragédie to nebyla. Ale přiznejme si to Chrisi. Máš na víc! Naštěstí největší plus je v obsazení a hudbě. Soundtrack je vkusný a snadno zapadne. Herecky není co vytýkat. Od Sandlera, Tyriona, Beana až k Monaghan. Všichni do jednoho plní svůj účel. Vizuálně je to doslova hezká kostičkovaná. Příběh je samozřejmě hloupoučký, ale to mohl čekat asi každý, kdo vidí na plakátu obřího Pacmana uprostřed New Yorku. Kdyby to mělo o dvacet minut míň a přidalo se více humoru, tak bych neváhal říct, že mě to bavilo. Takhle jsem si spíš užíval mokrý sen o nerdech středního věku, kteří v dětství snili o pixelované krásce se dvěma katanami. Co v dětství, v dospělosti. Tím, že jsem neměl defacto žádná očekávání, tak se mi i dostalo vcelku slušné pohádky s náznaky humoru. Několikrát se i stalo, že jsem se usmál a dokonce i zasmál. Na jeden večer s dětmi dobrý, na opakovaný zážitek rozhodně ne. Ono takový film, co má dvouhodinový scénář skoro totožný jako jedna určitá dvacetiminutová epizoda Futuramy, o moc lépe dopadnout nemůže. (49 %)(2.6.2016)

Lidstvo by si mělo dávat pozor, co posílá do vesmíru. Může se totiž snadno stát, že když tam třeba pošleme staré videohry z osmdesátých let, objeví je mimozemšťané, budou si myslet, že jim vyhlašujeme válku a zlikvidují nás díky tomu, že se z her stane realita. Od téhle komedie jsem vlastně neměl žádná očekávání. Nejsem ani dítě, které holdovalo automatům s videohrami, i když párkrát jsem si to začátkem 90. let taky zkusil. Ale tenhle film mě sakra bavil. Možná je to tím, že režie se ujal jeden z mých oblíbených režisérů Chris Columbus, možná je to tím, že Adam Sandler v komediální roli zklame málokdy, možná je to tím, že tahle komedie je jiná, že má zajímavý a originální nápad a já nedokázal předvídat, jak se to celé bude vyvíjet. Ať mě tahle komedie zaujala čímkoliv, jsem rád, že jsem si k ní našel cestu. A mimochodem, tahle komedie dala i naději všem singl hochům, že se třeba jednou jejich virtuální láska zhmotní v reálné podobě. A tahle naděje je přece fajn. Takže i za tenhle nápad, ale nejen za něj, ode mne tvůrci schytávají plnou palbu čtyř hvězd.(5.2.2017)

• SaNcHeZ_cz

Ne, tohle vážně teda ne. I když musím uznat, že několik dobře mířených nebo i dokonce vtipných momentů se v Pixelech najde, jedna věc je více než zřejmá. Tohle není pocta, tohle je urážka, znásilnění a poplivání celé historie videoherního média. Hloupé charaktery, tuctové a bezpředmětné dialogy, hloupě vystavěný scénář (pokud jde o tomhle říct "vystavěný"), krajně debilní postavy (s vyjímkou Seana Beana, který je dokonalý) a to celé v takovém balení, ze kterého vám bude místy fyzicky nevolno, zvláště pokud k przněným titulům máte nějaký vztah nebo jen trpíte nostalgií. Tohle je zkrátka tupá prasárna dělaná čistě pro prachy bez špetky rozumu nebo smysluplné nápaditosti. Smíchejte si všechny postavy a stereotypy posledních Sandlerovek, přidejte opět nutnou porci humoru s tělními tekutinami a to celé naroubujte na nudný film uplatňující zacházení s herními předlohami, vedle kterého i Super Mario Bros vypadá docela neškodně.(11.10.2015)

• - Film byl uveden v roce 2015. Ve stejném roce slavil Pac-Man 35. narozeniny. (samu.dino)

• - Jako inspirace posloužil krátkometrážní snímek Pixels (2010) od Patricka Jeana, který pracuje se stejným námětem. (Yokolobuna)

• - Snímka Pixels je už deviatym filmom alebo seriálom, kde sa spolu objavili Kevin James a Adam Sandler. (Game90)