poster

Pixely

 • USA

  Pixels

 • Slovensko

  Pixels

Sci-Fi / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Čína / Kanada, 2015, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Praxis
  ***

  Oddechová kravinka, která neurazila, příliš mě ani nenadchla, zkrátka příjemně vyplnila páteční večer s pívkem v ruce. JInak nic světoborného, z námětu se rozhodně dalo vytěžit stokrát více, než se autorům podařilo. Chris Columbus sice stále umí dělat rodinné taškařice, ale jeho starší kousky oplývaly mnohem větším nábojem a vtipem než tenhle místy zbytečně křečovitý komediální patos, který až se až příliš zběsile snažil odkazovat na osmdesátky. Efekty ušly, Peter Dinklage je boží a Monagham stále sexy kostička. 60% P.S.: Sean Bean přežil!(23.10.2015)

 • Stanislaus
  ***

  Nenáročná oddychovka od tvůrce prvních dvou dílů Harryho Pottera, při které si člověk (ať už jakkoli starý) rád připomene časy klasických videoher v podobě Pac Mana, Tetrisu či Gorily. Adama Sandlera nezačnu mít rád asi nikdy, ale to nevadí, zde to herecky táhl nahoru zejména Peter Dinklage. Samotný nápad ani jeho zpracování nebyly vůbec špatné, tudíž jsem byl vesměs spokojený, jelikož jsem šel do kina na tuctový film, kterého se mi i dostalo. Zkrátka snímek, který u nejednoho diváka vyvolá nostalgii, a který se perfektně hodí na odreagování.(28.6.2016)

 • Freemind
  ***

  Sandler se už bohužel dostal do situace, kdy mu boxoffice filmů kazí už jen jeho jméno na plakátech. Kdyby "Pixely" natočil někdo jiný, tak z něho mohla být geekovská pochoutka. Kdyby se nápadu chopil hračička typu Edgara Wrighta, tak je z toho bomba sezony. Takhle je to "jen" nejlepší Sandlerův film - přiměřený zábavné, vzhledově invenční, malý bodík dávám i za epickou předělávku "We Will Rock You" v kulminační scéně. Adama už ale asi nic nezachrání.(24.9.2015)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Neskutočne som tento snímok podcenil. Neviem kto, čo, od tejto komédie očakával, ale pokiaľ mal, alebo má, rovnaké predsudky ako Ja - mýli sa. Tie dialógy či situačný humor sú naozaj výborné. Pár krát som sa schuti zasmial, pričom sa musím priznať, že príbeh mi bol napriek tomu, že nebol nezaujímavým - miestami úplne "šumák". Dobrá komédia ...(14.11.2016)

 • berny2468
  ****

  Zajímavý námět, a i skvělé provedení. Je zde sice hodně znát americkost, ale ta je tady vtipná a přidává pár vtipků, kterých je zde hodně a vtipných. Já jsem tyhle hry v jejich slávě nezažil, a přesto mě film bavil. Herci byli zvoleni skvěle a hudba též. Docela mi vadilo, že nikdo nezemřel nebo jsem si toho nevšiml. Což bych při válce s mimozemšťany očekával. A právě to a pár dalších logických nesrovnalostí mi zabránilo dat plný počet hvězd...75%.(25.10.2015)

 • Josh Gad

 • - Toru Iwatani, tvůrce hry "Pac-Man", si ve filmu zahrál cameo roli údržbáře v herně. (Corpsegrinder)

 • - V závěrečných titulcích je možné vidět celý děj filmu v 8 bitové grafice. (vojacekr)

 • - Videohru, kterou v jedné ze scén hraje Matty (Matthew Lintz), je "The Last Of Us". (Jirikz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace