Nečekal jsem takovou zábavu ani směr příběhu, kterým se vydal. CITÁT - Ahoj, ty druhý............... Povedená kombinace triku a pixelu sice zpočátku vypadá jako nepovedená, ale kdo kdy hrál arcade, zvykne si a nakonec to vezme jako normální součást filmu. CITÁT - Nikomu neříkejte, že jsem zastřelila šmoulu................ Film je pro celou rodinu a tak se Adam Sandler odprostil od svých. někdy až humusáckých , scének, které někdy pokazí jeho film. Ano i tady se jich pár najde, (sprostá slova, líbání chlapa s chlapem atd...) ale jsou krátké a možná i záměrně utlumené. Film jsem sice viděl ve 3D, ale vzhledem k tomu o čem film je, bude určitě lepší jen ve 2D. Prostě arcade 3D nesluší. CITÁT - To je King Kong??.........(23.8.2015)

Premarnena prilezitost. Ten film ma tolko skvelych aspektov, ktore ma bavia. Zaujmavy namet s videohernou tematikou, mnozstvo popkulturnych odkazov, slusne herecke obsadenie, skveleho rezisera, solidny rozpocet a vysledok je tuctova sterilna Sandlerovka. Akurat tentoraz bez nechutnosti, ktore nahradili odkazy na stare videohry. Asi dvakrat som sa dobre zasmial, parkrat pousmial a zvysok som mierne znudene odzival. Este za zmienku stoja bezchybne triky pri tych par akcnych scenach, ale aj akcne sceny vo vysledku pôsobia dost fadne. Stylom mi to trochu pripominalo Ghostbusters. Len namiesto duchov tu su videoherne postavicky. O to viac sa zacinam bat remaku. Vysledkom je absolutne tuctovy film na jedno pozretie hlavne pre vekovu skupinu 30+, ktorej nieco povedia videohry na ktorych je tento film zalozeny. 5/10. Ale ovela lepsie urobite, ked si znova pustite genialny Wreck-It Ralph, ktory z videohernej tematiky vytazil ovela viac.(11.10.2015)

Nenáročná oddychovka od tvůrce prvních dvou dílů Harryho Pottera, při které si člověk (ať už jakkoli starý) rád připomene časy klasických videoher v podobě Pac Mana, Tetrisu či Gorily. Adama Sandlera nezačnu mít rád asi nikdy, ale to nevadí, zde to herecky táhl nahoru zejména Peter Dinklage. Samotný nápad ani jeho zpracování nebyly vůbec špatné, tudíž jsem byl vesměs spokojený, jelikož jsem šel do kina na tuctový film, kterého se mi i dostalo. Zkrátka snímek, který u nejednoho diváka vyvolá nostalgii, a který se perfektně hodí na odreagování.(28.6.2016)

"Tak nějak jsem se v tom ztratil. Proč chce Madonna zabrat naši planetu?" V kostičkovaném světě prvních videoher jsem vyrůstal a tak jsem čekal daleko přímočařejší útok na mou nostalgii. Ten se tedy nedostavil, ale na druhou stranu jsem zjistil, že nejsem jediný, kdo vizuálně vypadá jako dospělý, ale duší je stále klukem. A jako takový jsem si hry přenesené do ulic celkem užil. To, co se dělo mimo hraní, mi ale příliš dobré nálady nepřineslo. Kdybych si však měl možnost vybrat osobu opačného pohlaví, se kterou bych chtěl strávit postelové dobrodružství, tak by se Plamenomeťákova vyvolená Serena Williams u mě umístila na 3.126.857.113-tém místě žebříčku, tedy hned za Mariangelou Fantozzi.(30.10.2015)

Sandlerovky mám rád, až na pár výnimiek. Pixely začínajú parádne a až v druhej polovici sa preklenú do prostoduchej a priamočiarej wtf blbosti. Ale Sandler je pohodák, James tiež a Monaghanová v zelených šatoch.... wow. Kopec skvelých hlášok ustupujúcich tradičnej rodinnej hodnotovosti a americkému pátosu. V niektorých miestach si to ale zo seba veľmi slušne uťahuje. Ku koncu mdlé aj keď oceňujem( ako obvykle) výber hudby. Hrať Donkey Kong v sprievode Queens je paráda. Priemer, ale fakt že pohodový. Len tá komickejšia rovina fungovala lepšie ako tá sci-fi.(9.10.2015)