Reklama

Reklama

Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

(více)

Videa (16)

Trailer 5

Recenze (589)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pokud se Váš věk blíží k přelomu třiceti let nebo výš a v dětství jste začínali na Amize, Commodoru nebo ZX Spectrum, budou Vám Pixely hodně blízkým filmem. Vychází totiž z her, které na těchto počítačích vznikaly, a které nás v dětství tak strašně moc bavili. Z jednoduchého, ale nápaditého minifilmečku z roku 2010 tvůrci vymysleli dvouhodinový kolotoč barevnosti, zábavy a radosti ze světa, který se nám zvěčnil na filmové plátno. Nemůžu s hodnocením jinak. Chvíli jsem přemýšlel nad pěti hvězdičkami, ale nakonec jsem se ukotvil na solidních čtyřech. Adam Sandler s jeho partou (Peter Dinkleage, Josh Gad – ten především, Kevin James) tady předvádí brutální hláškovanou, která v dabingu chvíli vyzní do ztracena, ale ve většině případů dokáže parádně bavit. Digitální efekty pak mluví za vše. Konečně tvoří to, pro co byly určeny. Prostě a jednoduše baví. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Tak se jen tak namátkou mrkněme, kdo všechno tady dává jednu až dvě hvězdy – slaboduchý maďarský rozpočtář, přechytřelý teplouš, egoistický artový hnědopich, polomongoloidní pubescent, další „umělecky“ založený bukanýr, antikoncepčí selhání hajzlbáby a řidiče hovnocucu, třídní šprt a poďobaný šachista v jedné osobě, pozérský pětihvězdičkář filmů Terence Malíka, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě, hloupé dítě … a můj drahý Gilmůr, který to asi přehnal s banánovým daiquiri, protože ho zase začala trápit ta vyrážka na žaludu. A pak se řiďte místními procenty! I proto jsem se tomu dosud vyhýbal jako katolík šprcce. A taky proto, že bytostně nesnáším Sendlera, který má dosud ve své rozsáhlé retardografii jediný opravdu dobrý film. Ale do jisté míry to chápu. Kdo nikdy nesmažil za zvuků homoplísní Modrých Tanků v mrkváčích a síťovaném tričku na Atarku Pampucha či Arkanoidy, protože v té době ještě mlátil šišatou hlavou o stěny fotrova dna pytle, nebo to byl od přirození debil v tesilkách, kterého v osmdesátkách všichni včetně holek akorát šikanovali, může mít k tomuto veskrze příjemnému, skvěle udělanému, vtipnému, totálně pohodovému a na Sandlerovinu paradoxně ani trochu trapnému retru asi nepodstatné výhrady. Až za třicet let natočí Volání dutých s Džastýnem Bíbrem, bude si nová degenerace rozpačitě mnout mikročipové implantáty a nechápavě se škrábat na čárových kódech, současní nezletilí retardéři plesat nad nostalgií jejich na Assbuku promrdaného dětství, no a já …. já to budu mít asi těžce na háku, protože se budu soustředit na udržení moči nebo prdění do hlíny. Ale teď se ještě koncentruju, a tak tohle se vztyčeným prostředníčkem oroštuju místo čtyřky naplno, abych tomu v této stoce vyhřátých hloubavých rozumbradů zaslouženě zvednul rejtynk. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $88miliónovTržby USA $78,747,585Tržby Celosvetovo $244,874,809 Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,377,724Tržby za predaj DVD v USA $10,108,138║ samoúčelná povrchná zlátanina bez duše, ktorá chce byť na silu strojenými uletenými vtipmi zábavná ale nie je, takto to nejde, tých podarených je len chudobne málo a žánrovo s podobným Ralph Rozbi-to prehráva na plnej čiare, rovnako ako režisér Chris Columbus tu ide mimo mysu aj komediálne obsadenie na čele s Adamom Sandlerom a Kevinom Jamesom, jediný príjemný svetlí zjav tu je Michelle Monaghan /videl v kine 3D verziu: 40%/ ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Pixely jsem zbytečně podceňoval. Film je neuvěřitelně zábavný, má slušné gagy, solidní tempo, hezké efekty a slušný herecký cásting. Líbilo se mi zjišťování taktiky,logiky a systému jednotlivých her, ono ani ten nápad není vyloženě špatný a za hlavu se chytající. Nostalgická příjemná zábava, kde ani Sean Bean neumře ! 75% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„VÍTEJTE NA PRVNÍM MISTROVSTVÍ SVĚTA VE VIDEOHRÁCH! ZÁBĚRY ZE SOUTĚŽE BUDOU UMÍSTĚNY DO VESMÍRNÉ SONDY, KTERÁ BUDE VYPUŠTĚNA DO SLUNEČNÍ SOUSTAVY, S NADĚJÍ MOŽNOSTÍ NAVÁZANÍ SPOJENÍ S MIMOZEMSKOU CIVILIZACÍ. POKUD TEDY EXISTUJE…“ /// A vítěz bere planetu! Na začátku se to nezdá bejt tak blbý, jako na konci. Což znamená, že někde mezi úvodní půlhodinou a „Game Overem“ udělali soudruzi z USA chybu. Možná mně vadí, že zatím co ten nápad mohl bejt rozpracovanej do dobrýho (třebas zábavnýho) akčňáku, vylezla z toho uvolněná, lautr vodlehčená podívaná, která chce bejt v první řadě trapná. Jinak ten jejich humor pojmenovat nedokážu. Sandler mi místy připadá, jako by svejma průpovídkama hledal Drew Barrymore. Ze zbytku obsazení mě pobavili camea (Serena Willams, Daryl Hall, John Oates, Martha Stewart…) a překvapilo, kolik těch Sandlerů už je Adam schopnej narvat do jednoho filmu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) PAC-MAN byl mojí noční můrou. 2.) Na tohle jsem čekal od roku 1982!. 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Galerie (48)

Zajímavosti (26)

  • FIlmový představitel syna Violet předvádí Brennerovi (Adam Sandler) PS4 verzi oblíbené hry "Last of Us". Dle záběrů však nehraje, jde pouze o záběr. Jde to poznat díky vypnutému ovladači, který herec drží v ruce (zapnutý ovladač lze poznat podle svítího lightbaru). (Metal Lord)
  • Toru Iwatani, tvůrce hry "Pac-Man", si ve filmu zahrál cameo roli údržbáře v herně. (Corpsegrinder)
  • Dcéra Adama Sandlera, Sadie Sandlerová, sa objavila vo filme ako dievča zo stánku s limonádou. (Game90)

Související novinky

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

Ačkoliv Angry Birds vydělali 346 milionů dolarů a Warcraft 433 milionů dolarů, kvůli rozdílným rozpočtům (73 milionů vs. 160 milionů) se nejspíš dočká pokračování jen první jmenovaný film. Co to… (více)

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

21.10.2014

Už jste si určitě všimli, že se filmové postavy Seana Beana je málokdy dožijí závěrečných titulků. Pětapadesátiletý Angličan si toho je dobře vědom a nedávno se dokonce rozpovídal o svých… (více)

Reklama

Reklama