Adopce smrti (TV film)

Possessing Piper Rose

Possessed by Evil

Drama / Thriller / Horor

USA, 2011, 88 min

No,řekněme,že duch by neměl vypadat jako souchotinář v posledním stádiu. A taky ten pateticky cukrkandlovo dojemný závěr byl jako z prdele. Ale jinak to v rámci možností docela ušlo. A neuspalo mě to.(30.12.2016)

• cariada

Další film o adoptovaném dítěti . Tady sice dítě je relativně v pořádku, ale zato ho chce zpátky jeho matka, jenže je mrtvá a jen tak si to nedá vysvětlit. Atmosféra poměrně nudná a děj ohraný a nezáživný.(20.2.2019)

• Dellamorte

Ďalší prídavok o posadnutom " bejby " ktoré maká "sharapatu". Unavená zbytočne stráveným časom a s dojmom prebytočnosti podobných, nijako progresívnych snímkov, hodnotením nezohľadňujem už ani TV formát. Apropo - cast je nulový (subjekt).(29.11.2014)

• Jimmi

Velmi slaba ducharina...A nezachranila to ani Rebecca.(20.6.2019)

• DexMASTER094

Velká hromada klišé a sem tam nějaká ta nepovedená duchařina. Pro mě, jakožto milovníka duchařských příběhů to bylo silně nevyhovující. A drsným názvem film už ani moc nevyšperkovali.(29.12.2016)