Reklama

Reklama

Frankensteinova armáda

(festivalový název)
  • Nizozemsko Frankenstein's Army
Trailer

Obsahy(1)

Ruští vojáci objeví tajnou nacistickou laboratoř, kde doktor Viktor experimentoval s výrobou supervojáků - Frankensteinů. Poslední Hitlerův zoufalý trik, jak uniknout porážce. (Tasartir)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

oLí

oLí (hodnocení, recenze)

mozna do toho vkladam az velkou duveru, ale ten trailer je zhororu a vubec filmu 13 to co me nejvic zaujalo... konec valky, sovetsti vojacci se chteji ukryt kdesi tamsi a tam je ceka Karel a jeho Frankeinsteinsky recepty ... a ty vojaci jeho nmi fakt prijdou jako z nejay chory hlavy, ale o to je ti pusobivejsi a desivy.... strasne sem zvedavej co provedou s filmem.

na příspěvěk reagoval Beckett51

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

No ty krávo! tak na tohle se těšim jak pětiletej parchant na prázdniny! To bude masakr!

Javad

Javad (hodnocení, recenze)

tá neustále trasúca sa kamera... dúfam že to nepochová celý film, bola by to škoda

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Conspi

Conspi (hodnocení, recenze)

waerwulf: Proč si myslíš, že s ním počítal. Je to jejich - zřejmě - první spolupráce, takže bych neřekl, že se - dejme tomu - nějakým způsobem znali už z dřívějška, co se filmování týče.

Conspi

Conspi (hodnocení, recenze)

Jen by mě zajímalo, kdo další se o roli Viktora spolu s Karlem R. ucházel. Jen tak ze zvědavosti.

Conspi

Conspi (hodnocení, recenze)

nAS: jj, velice potěšující zpráva. Do role Viktora mi Karel R. nakonec sedí víc než Paul Bettan, kterého jsem si pro roli docela přál. Nechme se překvapit.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ty videa... sálá z nich neskutečně děsivá atmosféra, to černobílé staromodní zpracování tomu hodně svědčí

zorz

zorz (hodnocení, recenze)

nAS: omg! to bude nářez. Pro mě jasně nejočekávanější film roku :-))

Reklama

Reklama