American Mary

V tomto americkém hororu ztvárňuje herečka Katherine Isabelle talentovanou studentku lékařské fakulty Mary Mason. Veškeré úsilí stát se chirurgem je ovšem ohroženo její katastrofální finanční situací. Chytá se proto příležitosti v místním striptýzovém podniku, kde může přijít k rychlým penězům. Jenomže při konkurzu je vyzvána, aby využila svého nadání a mohla si tak přijít na více peněz. Tento nově objevený svět jí přináší peněžní zaopatření, ale ovšem za určitou cenu. (starblade)

peterpatrik

BLOODY MARY! Najsexi herečka, ktorú som videl tento rok. Mary, ktorá nemá peniaze na lekársku školu (chirurg) začína hľadať možnosti kde by si niečo zarobila. Nájde inzerát na sexuálne služby, ale niečo sa stane a ona predvedie svoje chirurgické zručnosti a zarobí si. Skončí školu a začne si zarábať ako "Bloody Mary", ktorá skrášľuje ľudí tak ako oni chcú. Pre mňa asi najlepší film, ktorý som tento rok uvidel. Nechutné veci a sexi Mary ma proste dostali. Dej bol skvelý vôbec som sa nenudil ako u väčšiny filmov. Hudba a nechutnosti to je moje. Neskutočne som si užil tento film. ()

BMAJTZ

Hodně bizardní a znepokojivá záležitost, člověka to nijak neznechutí ale celou dobu má takový divný pocit. Námět zajímavý, ale nevím zda se mi film víc líbil či naopak. ()

netahlo odpad!

Tem dvema kundam by fakt nekdo mel dozivotne zakazat tocit! Kde na tyhle sracky berou furt prachy??? Naprosto dementni snimek, nic nedavalo smysl, o hereckych vykonech se nadalo mluvit ani naznakem a hlavne nechapu o cem to cely melo byt a proc to tady kurva ma 64 procent!!! ()

klukluka

Plnej kotlík bych tomu nedal, na to to bylo až moc sci-fi, ale jinak se mi to líbilo moc. Jsem rád, že jsem na to kápnul, podobný filmy jsou mi jednak vzácný, druhak se k nim člověk poměrně těžko dostává. Výsledkově nijak extra nevynikají (63%), jména tvůrců 0+, reklama čistá 0. Navíc horor není můj oblíbený žánr, i když po Baterce (The Battery), jsem ho vzal na milost a American Mary je dalším důkazem, že jsem udělal dobře. Na to, abych se u Marušky bál, jsem už asi moc velkej cynik - v tomhle směru to se mnou totiž nedělalo lautr, ale vůbec nic. Jinak to ovšem bylo hrozně dobře udělaný, sestry Soskovy možná jen mapovaly komunitu, která je jim vlastní, a která je pro mě něčím zcela novým a nepoznaným. Vůbec jen sám ten nápad, nechat si s někým jiným prohodit paži, nebo si nechat ufiknout bradavky je pro mě objevný, protože jestli jsem někdy nad něčím opravdu, opravdu nepřemýšlel, pak to byla podobná harakiri. Doposud jsem se s někým takto ujetým ani osobně nesetkal, o nikom takovém jsem nic nečetl (vyjma nějakých šílenců potetovaných á la jaguár, kteří si ke své masce nechali upravit třeba i jazyk nebo uši). Takže pro mě to byla pozvánka do dosud nepoznaného světa, který sice považuji za značně bizarní, ale chápu, že někdo se v něm cítí jako ryba ve vodě. Takže děkuji sestrám Soskovým, že pro mě tuto subkulturu objevily, a zaobalily ji do thrilleru, na který se dalo dívat. Žádný klenot to nebyl, ale to neotřelé prostředí mi to vyvážilo a učinilo pro mě tento film velmi zajímavým. ()

666Carnage

Tělní modifikace rules. Polovinu věcí jsem viděl na hell show ale aby si dvojčata(dívky), nechali přehodit ruce aby měli každá něco od té druhé do konce života už je moc :D Hlavní herečka sympatická ani ne narušená ale velice dobrá v tom co dělá. Film normálně vkusný, žádný krvavý prasečinky při kterých by se měl odvracet zrak. Příběh slušný s dobrou zápletkou :) u mě 80% ()

Krabak odpad!

Vraťte mi ty minuty života. Řekl jsem si, že se kouknu na horrory s ratingem 55-75% zde na CSFD a zatím nestačím zírat, jak jsou tyto hodnocení zcestná? Nápad možno originální, ale horror? Já se chci u hororu bát, ne se nudit. I když možná že tvůrci chtějí, abych se bál toho, že to nikdy neskončí :-/ Za těch 100 minut se tam krom dost nechutných věcích nic nestalo + reálnost je někde v jiné galaxii, když už aspoň ta by to mohla táhnout. Mé hodnocení je dost podražené tím, že od hororu chci napětí, strach, lekačky a né nechutnost.--->0% ()

HonzysKISS

Jak se říká, doktoři jsou magoři. Tenhle snímek to krásně potvrzuje. Začíná to svižně, film vás na začátku se vším důležitým seznámí a hned budete vědět, o co jde. Atmosféra parádní, hudba tomu často dodávala ty správné grády. Půvabná Katharine Isabelle to zahrála moc pěkně, celkem jsem si jí i oblíbil. Po celou dobu působila čím dál tím víc nebezpečně, to bylo super. Díky ní dávám nakonec čtvrtou hvězdičku. Po pravdě jsem ale čekal o něco víc. Chyběly mi detaily, všechno bylo bohužel takové více méně useknuté. Uprostřed filmu si možná řeknete, „o čem to vlastně sakra je"? Jinak to mohlo být klidně i delší. Málo vysvětlivek. „Ich fühle mich wie Dr. Mengele heute Abend“. ()

Mrs.Blue

Originální a šokující! Už od samého začátku jsem se do hlavní postavy neuvěřitelně vžila. Ukázkový příklad toho, jak moc může jedna tragická událost člověka změnit ve zvíře, které nemyslí na nic jiného, než jak se co nejkrutěji pomstít. A já celou dobu fandila! ()

sona123

Sexy herečka - na tom to hodně stojí. Vražednice v podvazkách, která se nebojí vzít do ruky pilku. Jaké to klišé. Každopádně nebylo to až tak blbé a jsem ráda, že jsem byla ušetřena samoúčelných morbidností a brutalit. Příběh je hloupý, ale nic intelektuálního jsem nečekala. Béčko, ale snesitelné. ()

aLPaC

U tohohle kousku by mě zajímal film o filmu, hlavně Katharine Isabelle. Její proměna je úžasná. Celkově se jedná o jeden z nejzajímavějších hororů, co jsem poslední dobou viděl. Nechybí zajímavé vraždy, sexuální náboj, nechutnosti a zvrácené postavy. A Isebelle je děsně sexy. ()

Stocki

Zvrhlé a působivé, leč k dokonalosti tomu přeci jenom něco chybělo. Zaujalo mě to hodně a mnohokrát jsem si říkal, proboha, jak tohle zase dopadne? Hvězdičku jako bonus však tentokráte za vynikající Katharine Isabelle nedám. ()

bolan

Laciná hororová vata sázející na nízké pudy diváka, kterému mají přijít zajímavé věci jako: strip bar, podvazky, krev, pila, plasika atd . . . . ()

Silviaxx

Neviem, či to bude niekoľkodňovou absenciou od hororov, ale toto bolo super! Originálny príbeh, a keď hovorím príbeh, tak naozaj príbeh. Celý dej má hlavu a pätu, premyslený vývoj a najmä postava Mary prechádza počas filmu rapídnou premenou. Z biflošky sa v dôsledku nepríjemného, nechceného zážitku stáva chladnokrvná mrcha, ktorá nemá zľutovania s nikým a ničím. Tlieskam! Už dlho som sa nenechala takto uniesť hororom a jednoducho nemám slov. Perfektné postavy, príbeh, vyvrcholenie deja, zvukový doprovod úplne brilantný. Snáď jediná vec ma mrzí a nedovolí mi dať 5* - škoda, že nám neukázali kvalitné gore v podobe chirurgickej kreativity tejto slečny. Inak som úplne šťastná. ()

Tred2

Popravdě tohle bylo na mě asi až moc. Už dlouho jsem takovéto pocity u filmu neměl. Bylo mi zle až jsem se skoro nemohl dívat a "bál" se, co příjde dál. Na druhou stranu jsem byl chycený v dění a chtěl vědět, co příjde dál. Celé je to kompletně hodně povrchní (no, ono musí být), takže to nakonec není tak hrozné (v průbehu je to šílené, konec už je snesitelný). Poselství? Najít by se dalo, ale člověk by se musel víc snažit. Základní příběh je poměrně klasický, ale ten obal.. pfff. Pokud nemáte silný žaludek, tak se tomuto vyhněte obloukem. Faktem je, že to bylo natočeno docela dost dobře, poutavě. Začátek byl hodně stylový, pak to trošku polevilo, ve snaze odvyprávět příběh. No, dojmů je opravdu hodně. Nejsem zklamaný, možná jsem čekal trošku víc té klasické chemie mezi postavami, ale tak co už. Slušné 3. ()

rusty09

Nesnášim braní krve a cokoliv dalšího, co se řeže do kůže, takže tenhle film byl v tomhle ohledu pro mě dost nechutnej. Na druhou stranu mě to neuvěřitelně bavilo. Škoda, že pointa filmu, nebyla o trochu větší, ale prostě ten film měl úroveň! ()

Dlaha

Absolutní Bčko (možná Cčko, Dčko?), které si vůbec neláme hlavu s nějakou logikou mezi postavami, nebo logikou medicínskou. Možná i proto ta trocha gore nad rámec běžných body-modifications vůbec neděsí. Nebo jsem prostě už moc otrlý (po Srpski film (2010) se člověk ze splitu jazyka, naznačeného mimo scénu, už moc neposere)? Největší děs je, že film působí jako slátání několika nepasujících scén dohromady a vývoj většiny postav (dali si trochu záležet jen na Mary) a vztahů mezi nimi nedává pražádný smysl. Mnohokrát jsem měl při sledování pocit, že mi chybí nějaká vystřižená scéna, která by děj trochu obhájila. Konec je pak plytkost sama, bez jakéhokoliv zadostiučinění nebo překvapení. ()

M.Myers

Zajímavá proměna jedné živořící studentky ve vyšinutou bestii... Jen těch bizarností tam bylo na mě trochu moc. ()

Hapretor

Film samotný nic moc. Ale Katharine vypadal v těch černých podvazcích prostě neodolatelně. Za to jednu * přidávám. Prostředí je správně ponuré, jednotlivé postavy jsou total ujeté, to prostředí dobře dokresluje, není to nudné ani debilní. Konec je správně smutný. Nejhorší na tom však je, že "lidé", kteří jsou ochotní platit nehorázné částky za to, aby jako lidé už nevypadali, doopravdy jsou mezi námi, nechápu je, jsou mimo a lituji je. Kdyby bylo jasné, že jde jen o výplod bujné fantasie scénáristy a režiséra, není to tak "depresivní". Jeden se nestačí divit s Kým/Čím to tady na Zemi žije. ()

Rathalos

American Mary je fakt zaujimavy horor uz len nametom alebo hereckym vykonom Katharine Isabelle,ktora bola bezpochyby cool,este za povsimnutie stoji hudba a technicka stranka filmu,ale takmer vsetko sa deje mimo kameru,mohlo tam byt aspon nejake to mucenie toho zmrda,ale ani tomu sa tvorcovia nejako extra nevenovali,skoda,mohlo z toho byt nieco,co by sa dalo zaradit medzi tie extremy,no nic take sa nekonalo,ostava to pri priemere...:-) ()

KUFI

Jako priznivec piercingu a tetovani jsem se na tenhle film tesil, lec nenaplnil moje ocekavani. Na tema body modifikaci mi to prislo dost vymekly, nic tam defakto nebylo videt. Jenom trocha toho kecupu. Tohle melo bejt mnohem vic naturalisticky, neco ve stylu Audition nebo Ichi the killer. ()