American Mary

V tomto americkém hororu ztvárňuje herečka Katherine Isabelle talentovanou studentku lékařské fakulty Mary Mason. Veškeré úsilí stát se chirurgem je ovšem ohroženo její katastrofální finanční situací. Chytá se proto příležitosti v místním striptýzovém podniku, kde může přijít k rychlým penězům. Jenomže při konkurzu je vyzvána, aby využila svého nadání a mohla si tak přijít na více peněz. Tento nově objevený svět jí přináší peněžní zaopatření, ale ovšem za určitou cenu. (starblade)

Amynka

Tenhle filmek jsem viděla už několikrát..Naprosto mě uchvátil:-)Za 1.mě zajímá tetování a piercing...sama jich několik mám a mívala jsem i mikrodermál v krku ala upíří kousnutí(bohužel ho mé dementní tělo vypudilo) a tak mě fascinovalo, co všechno jsou lidi schopný udělat se svým tělem a přestože jsem pobrala spoustu věcí, tak něco mě i docela znechutilo.. Za 2.má oblíbená herečka v hlavní roli, kdy mě dostala její přeměna ze studentky chirurgie v chladnou a nebezpečnou kočku:-)Dobrý bylo, jak se jí ten týpek bál, to mě fakt bavilo, vzhledem k tomu, jaká byla, když k němu poprvé přišla...a za 3.miluju filmy, kde se holka mstí a tady se teda vyřádila pořádně:-))Akorát to jeho mučení mohlo bejt vidět a celkově to mohlo bejt drsnější ale po psychologický stránce super...Já za sebe rozhodně doporučuju:-D ()

Tormentor665

Mary s ofinou má problémy s penězi a škola ji již delší dobou neuspokojuje. Navíc poslední konzultace nedopadne právě nejlépe. Za minulostí tedy udělá radikální řez a začne pracovat na zušlechťování lidského těla. A má, na rozdíl od doktora Mengeleho, tu nejlepší techniku, navíc je do ní zamilován majitel luxusního bordelu, klaďas jaxviň, snad kromě toho, když jeho podřízené nechtějí polykat. Ovšem s čím kdo zachází... ()

TommyDiamond

Někdy není vůbec od věci podívat se na pořádnou ujeťárnu. A snímek American Mary díky bizarním postavám tyto předpoklady rozhodně má... Naše Mary je nadějnou studentkou medicíny, ale nedostatek peněz ji donutí svůj talent uplatnit úplně jinak. A tak milovníci extravagance a umělé nepřirozené krásy mají u Mary vždy otevřené dveře. Básník, který kdysi řekl, že lidská krása má mnoho podob se nepohybně obrací napříč v hrobě a svůj výrok by v nejhorším alespoň poupravil.... I když film není klasickým hororem, dokáže svým průběhem vyvolat napínavou atmosféru a svým nečekaným závěrem potěšit i náročnějšího diváka. U mě to je za lepší tři..... ()

darthhokro

Mno, ono se řekne horor.... Docela normální poetický film. Čekal jsem tam tej řezničiny trochen víc. Ale paní dochtor, byla celkem kusanec, tož za dvojec. ()

G04T odpad!

Jedna z největších píčovin, který jsem kdy viděl. O čem tohle kurva bylo? Ta hlavní herečka mě neskutečně srala, ta kráva si hrála na něco co fakt není. Strašně dementní humor. Woman Power propaganda, kde na konci zemře ta píča ještě jako hrdinka. Hnusila se mi, nesympatická pizda. Hodina a půl mektání o hovnech,bezvýznamný slova a postavy. Chovala se jak kurva a pak se diví že ji někdo znásilní. Scény skoro až misandrijní jsem už fakt nedával. Hnus, odpad a špína, která nikdy neměla spatřit světlo světa. ()

movemat

Dejovo plytké a bez zásadnejšieho emocionálneho vtrhnutia. Našťastie to vďaka mnohým chutňučkým body horor scénam nenudilo, ale celkovo to na mňa pôsobilo skôr ako nejaký pilot k seriálu. ()

petrik11

Náznak akcie a hneď za tým nudná pasáž, striedavo oblačno, no tých oblakov bolo viac. A hlavná hrdinka, to bol skôr horor. Strašidlo do maku alebo do pornofilmu, tam by sa uživila, to hej. ()

mark9th

Nechapem ako sa da dosrat tak vyborne rozbehnuty film. Prva polovica uzasna, zvratenej Mary som fandil a dokonca to vyzeralo na zrod novej hororovej serie, ale nakoniec sklamanie. Ako keby fakt, ze film tocili dvaja reziseri sa chcel naplno prejavit. SPOILER! Ono, po technickej stranke naozaj slusne natocene, avsak, ako sa nakoniec zachovali k postave Mary mi prilis nesadlo. Zrejme poslednych 15 minut prisiel jeden reziser k druhemu a oznamil, ze s pripadnym pokracovanim sa nerata (obrazne povedane). Velka skoda, jednoznacne to malo na horor roka. ()

dzberry odpad!

Uvažoval jsem o jedné hvězdě za Maruščiny podvazky a její občasný náznak kreativity při zdobení těl...ovšem za poslední dvě třetiny filmu ani exkrement – ze startu to byla aspoň bžunda s náznakem děje, pak nejspíš scénárista/ka zaexperimentoval/a s houbičkami a bylo po bžundě i hororu. V sívíčku jedné z režisérek by nemělo chybět pár vět o tom, že „...po střední škole začala studovat na zdravotní fakultě, chtěla se stát po vzoru svého prastrýce z třetího kolene špičkovým chirurgem. Po prvním semestru však byla ze studií vyloučena ze zdravotních důvodů, třas v rukou a špatný zrak ji pro práci chirurga nepředurčoval. Později si své sny alespoň částečně naplnila natočením pseudohororového snímku American Mary, na kterém spolupracovala se svou neméně zvrhlou sestrou.“ Závěr s Ave Maria mi rozkyselil a pokřivil úsměv natolik, že budu nejspíš muset podstoupit nějaký ten chirurgický zákročík, abych se alespoň trochu přiblížil své podobě z dnešního rána... ()

XXXXXXXX

Horor/Thriller jehož největším tahákem je víceúčelová brutalita. Aspoň teď už vím co nedělat na společenském večírku. Mimochodem, já věděl že už jsem Katherine v něčem viděl. Ano 13 Earie. ()

Mamlas

Studentka medicíny si najde brigádu jako chirurg na bizarní úpravy lidských těl jejích ulítlých zákazníků. Film je dohromady bez děje a o ničem, tak není moc co popisovat. S přeskakováním se na to dá dívat, ale nikam to nevede a poslední třetina je už tak zmatená, že jsem ani nepochopil, o co mělo jít. (20%) ()

Hyperbolic

Nic pro slabší jedince. Na tomto filmu je nejstrašidelnější ta realita, dokážu si představit, že se některé věci opravdu někde dějí. Grafická stránka super, praktické efekty jsou skvěle zvládnuté, soundtrack i atmosféra parádní. Dalo by se říct že film je po chirurgické stránce až moc korektní, na jednu/dvě věci jsem opravdu musel zavřít oči a představovat si, že to tam nebylo. Pěkná Katharine Isabelle svým nezaujatým projevem a touhou ukázat všem, co všechno se dá řezat/sešívat v hlavní roli na jedničku. ()

elanista1

Wau. Neskutocne uchylny a zaroven neskutocne sexi film, ocividne aj takyto film sa da natocit. Rozplyval som sa nad odvahou tvorcov, kam su az ochotni zajst aby sokovali, podarilo sa to a bol som na jednej strane znechuteny a na druhej nadseny. Najma z toho, ze maloco je priamo vidiet, nie sme svedkami pomaly ziadneho nasilia, ale aj napriek tomu to dokaze znechutit, uz len pomyslenie nad tym co klienti ziadaju je chore. Mam totalne sucho v ustach a stale nechapem co som videl. Ked sa zamyslim, nie je to pomaly v nicom odlisne od dalsej prasaciny Ludska stonozka, ktora si vystacila s jednoduchsim scenarom. Ale American Mary je inteligentny explotation s dejom a s ackovymi parametrami a nemozem dat menej ako 4! Katharine Isabelle je vo svojej roli uplne dokonala a neznesitelne sexi, a zaradzuje sa do mojho pomyselneho rebricka najoblubenejsich psychopatickych filmovych zloduchov. ()

Vasyl

Tenhle měsíc několikátá úchylárna pro labužníky, na kterou jsem narazil. Tentokrát víc než pro úchyláky je to o nich. A zase spokojenost. Mary je hodná holka, šikovná a nenechá se sebou vyjebávat, ani když seš vrchní chirurg! Kdyby ještě ukázala kozy, dal bych i víc, ten potenciál byl zajímavej. ()

Facerr

Démonická Mary uměla teda pěkně zařezávat. A tvůrci uměli celej film podřídit pěkně její osobnosti. Přičemž člověk pořád čeká, až vykoukne její druhá stránka. Ono nic, pořád stejně studená, vyžívající se v řezničině. Jenom tak se totiž dá nazvat i tenhle "sadomasoart". I když ani u toho si nejsem jistej, že si to užívala. Nicméně, kdybyste si chtěli nechat přešít bradavku na pupík, zavolejte jí:) ()

DonBraso odpad!

Jako fakt?To jsem si zas dal a já to tušil už podle traileru,že to bude manéž Katherine Isabelle.Hodnotit film podle korzetu,podvazku či pěkným koziskám nehodlám?Ostatně na to znám jiný žánr,který skončí vždycky úspěchem:) A přitom začátek nevypadal špatně.Jenomže dialogy a scény už po půl hodině to byl ovárek.Stále dokola a žádný maso.Jestli je tohle horor,který jsem našel na jedný stránce v sekci Gore(opět píšu u dalšího filmu,protože čekám,že si spravím chuť) tak i Vítr v kapse je akční blockbuster.Nuda kam se podíváš a to ještě divák vidí jen černou na tý ženský,která je v každý scéně.Pustím si radši striptýz film s Demi Moore,ale tady?Tam bylo tak pět lidí,z toho jsem si připadal jak kumčajt,kterej nekouká na horor,ale na něco ve Smečkách.Přesto děj se rozjel.Holka už nechtěla poslouchat pana učitele,tak mu dalo rozvěrač na ksicht.To byla tak násilnická scénka jak na ČT Déčko.Kamera naprosto zaujala pasivní show,takže všechno na oko.Ta paže z výuky prvního stupně,už mě tak rozšloupla,že už jsem se málem dostal na dvě hvězdy.Pak přišel další eso v rukávu.Detektiv Blbec,který v tom filmu zazářil,jak slunce v noci.Pak nějaký umělkyně s ksichtem a řečma jak z Japonskýho deníku Tokyo,jeden velkej frajer co mu vlastní podnik a chtěl by si šoustnou s podvazkama,kterýmu nedaj.Konec mě rozesmál natolik.Ano já to dodíval podotýkám,mě utrvdil v tom,že odpad dám jednou vyjímečně opět.Nejvíc zbytečnej film o ničem,ale fakt o ničem.Jen tedy nechápu co někdo bere za skvělej materiál,aby někdo napsal,že tohle je krvavá podívaná?Šok jsem utrpěl po zhlednutí filmu,že jsem zbytečně 98 minut promrhal a mohl využít na jiný film. ()

Idoviren

American May je taková vyhlídková jízda do světa tělesných modifikací, někdy až příliš názorná, ale stejně nezavřete oči protože to chcete vidět. Mary sama je skvělá postava s tím svým fajnovým přístupem a chladnou hlavou, která je ale plná šílených a brutálních věcí. No a ke konci vypadá trochu jako Leonid Rogozov... ()