poster

Tajný agent v sukni

 • Česko

  Madea vás ochrání

 • USA

  Madea's Witness Protection

 • Slovensko

  Tajný agent v sukni

Komedie

USA, 2012, 110 min

Režie:

Tyler Perry

Scénář:

Tyler Perry

Hudba:

Aaron Zigman

Producenti:

Tyler Perry, Ozzie Areu

Střih:

Maysie Hoy

Scénografie:

Eloise Crane Stammerjohn

Kostýmy:

Carol Oditz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • luksky
  odpad!

  Co to je za ptákovinu? Jedine na co se dalo dívat je Denise. A ten český název? Kde na to přišli? Todle je fakt odpad film(22.5.2017)

 • laepus
  odpad!

  Tohle se nedá. Tak jako nedávno u Ironmana musím i tady odpad - je to totální kravina a to vím už po jedné minutě náhodného přepnutí. Tohle se fakt nedá.(3.2.2018)

 • Ryuuhei
  **

  Tak v první řadě, český i slovenský název je zavádějící, až doslova nesprávný. To, že ženská postava evidentně mužskou, ačkoliv v ději zůstává oficiálně ženskou, se absolutně nespojuje s obsahem. Teď už ale k samotnému obsahu. Nebýt sympaťáka Levyho, asi by to stálo úplně za prd. Toho mám rád ze série American Pie a zde působil vlastně úplně stejně. Dá se i říct, že si z té série „odskočil“ a na chvíli si zahrál v tomto díle. Stejná povaha, stejné výrazy. Děj sám o sobě dost plytký, bez hloubky. Pokud člověk neví, co to Ponziho schéma vlastně je, nepochopí podstatu, která je víceméně i tak slabá a průhledná. Spíš je mi záhadou, že se i v této době ještě točí takové filmy? Když to srovnám s dějově odlišnými, ale stylisticky podobnými filmy (Norbit, Agent v sukni...), zde to postrádalo vše, co by z toho dělalo byť dobrou komedii k odreagování. Po komediální stránce se to nakonec sice tak nějak ukecalo a to hlavně díky věčně žvanící „babochlapě“, která se pořádně rozjela a hláškovala až skoro ke konci filmu, ale jinak? Dojmy? Špatné, nepřesvědčily.(26.3.2016)

 • Tryskomyš
  *****

  Opravdu perfektní komedie. Super převlek Tylera Perryho. A skvěle zahraná role.(3.2.2018)

 • Arsenal83
  odpad!

  Hlavná úloha, réžia a scenár – Tyler Perry, to je záruka odpadu. Tento nie najchytrejší Afričan nedokáže už roky nič iné, len písať o tom istom, a to ako si niekto prdne, má malého vtáka a iné ponižujúce sexuálne narážky, ktoré môžu byť v malom meradle osviežujúce. Náš černoško ich tam ale dáva bezhlavo jedna radosť a pobavil tým aspoň Neandertálcov, vrátane seba. A do toho zasadil ešte drevených hercov, ktorí na toto šialenstvo hravo stačili. Toto nie je zábavné, to je absolútne mimo misu.(22.5.2017)