Reklama

Reklama

VOD (1)

Snímek natočený podle skutečných událostí z 80. let minulého století vypráví příběh Chrise Potamitise (Liam Hemsworth), řeckého imigranta pracujícího jako ochranka ve velké automobilové společnosti, kterého jeho násilnický kamarád Eddie (Michael Angarano) přesvědčí, aby společně Chrisova zaměstnavatele okradli. Když se dvojici po sérii neúspěšných pokusů a komických přešlapů podaří bez jakéhokoli plánu ukořistit největší lup v amerických dějinách, FBI má jasno. Loupež provedl některý z protřelých newyorských rodinných klanů. O to větší překvapení čeká na policii i obyvatele města, když se provalí, že za vším stojí natvrdlý řecký umývač nádobí. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (154)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $11miliónovTržby za predaj Blu-ray v USA $773,249 //počet predaných kusov 47,142Tržby za predaj DVD v USA $1,633,551 //počet predaných kusov 135,452║ to si potom človek pomyslí že sú fakt v tej amerike všetci tupý, keď ako že toto je podľa skutočných udalostí? len taká čudesná zlátaninka, nad ktorou sa nedá premýšľať ani chvíľu, sa ani nečudujem že to nedali kín, aj keď niekedy sa tam dostanú ešte väčšie žvásty /40%/ ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Empire State je první film s Rockem, který mne vůbec nebavil. Patrně proto, že všechny postavy, které tento snímek nabízí, jsem toužil zabít tak, až by z toho zemřely. Samozřejmě zejména Eddieho, jehož debilitu podal Michael Angarano tak věrohodně, že snad až pochybuji o tom, že to jenom hrál. Pro mne je zkrátka těžké sledovat film, kde jedinou sympatickou postavou je hlídací pes, který omdlí po prvním výstřelu. Takže hvězda za čokla a zbytek patří do záchodové mísy, kterou tímto splachuji a doufám, že to do budoucna nezanechá následky na mou psychiku. ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Filmy podle skutečné události jsou zjevně v kurzu a The Rock si už letos zahrál ve dvou. Po obyčejném Práskačovi přichází taktéž obyčejný Empire State. Tím nechci film nikterak hanit, naopak si myslím, že věrohodně reflektuje skutečné události, ovšem z filmového hlediska nic víc nabídnout nedokáže a lehce zapadne v Rockově nabité filmografii. Ten tu však uzmul celkem malou roli, což může kdekoho lehce zmást. Nejdůležitější postavu totiž obsadil lehce nahraditelný Liam Hemsworth, který to může i nemusí využít jako odrazový můstek ve své nedlouhé kariéře...60% ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Vyšábrovaný idiot ve spolupráci s dobrosrdečným imbecilem ukradnou peníze kontrolované lidmi postiženými debilitou, vše vyšetřují členové FBI a policie patřící k levému úpatí Gaussovy křivky rozložení IQ v populaci.. Retard heist s šarmem sedmdesátileté prostitutky s vyndavacími zuby. S větší porcí nadhledu, jiným Tatumovým netanečním mistrem a absencí dřevnatého Thorova sourozence by možná přišlo i více konkurenceschopnosti.. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

No co k tomu rict je to takovej divnej film kterej jako by nevedel co vlastne chce zacatek mne moc nechytnul hlavni hrdina v podani Hemswortha mi nijak skvelej neprisel dej byl takovej zmatenej postavy se hodne chovaji nelogicky pak se to preci jenom trochu rozjelo ale ten moralistickej konec to zase shodil pokud jste fanousci Rocka tak na ten plakat nedejte je to fake Rock je ve filmu vseho vsudy asi 10 minut takze abych to rozsekl tohle neni film kterej by mne nejak vyrazne iritoval nebo ze bych ho mel problem dokoukat to zase ne ale kdyz se na nej nepodivate taky o nic neprijdete Hemsworthovi jsem nikdy moc na chut neprisel a z jeho herecke kariery mne zatim zaujala jenom jeho kruta smrt v Expendables 2 no a Rock tady predpokladam patrne dela jenom zrejmne za slusnou uplatu reklamu tomuhle filmu aby nalakali nejaky jeho fanousky takze celkove slabsi prumer na jedno zkouknuti za vic to nestoji ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Během rozhovoru Chrise (Liam Hemsworth) s Eddiem (Michael Angarano) v hospodě o koncertu Black Sabbath má Eddie cigaretu v levé ruce, ale hned v dalším záběru je cigareta na popelníku. Peníze ze stolu také zmizely. (Timak)
  • Okrem amerických miest New York a New Orleans prebiehalo natáčanie aj v kanadskom Toronte. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama