Veľká americká lúpež

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

Vôbec som nevedel o čom to má byť, jediná pre mňa dôležitá vec, ktorá ma upútala bola, že na plagáte sa objavila Emma. Po zhliadnutí tak nejak nechápem, prečo sa na ňom objavila. Asi úplne zbytočná postava. Vlastne celý ten príbeh v tomto podaní bol taký nezaraditeľný. Ten režisér bol z môjho pohľadu z iného sveta. Hl. postava super. The Rock vážny ako vždy. Podľa skutočnej udalosti. Tieto 3 veci boli rozhodujúce a ako celok to nikoho neurazí. 60%(3.12.2013)

• peetriss

Dwayne Johnson letos podruhé v krimipříběhu podle skutečné události a podruhé to nedopadlo dobře. Velmi nezajímavě a fádně podáno, což je o to víc trestuhodnější, že takovéto reálné příběhy vždy mají automaticky větší náboj. Přesto to není taková hrůza jako extrémně přeceňovaný a hloupý Pot a krev. Režisér si prostě nevěděl rady a Liam Hemsworth ani Dwayne Johnson nepodávají nijak oslnivé výkony.(8.9.2013)

Tak pro mě normální průměrná podívaná, ve které mě překvapila role Dwayna Johnsona. Ale spíš tím, že tam byl Rock absolutně zbytečnej. Toho poldu mohl hrát kdokoliv jinej a výsledek by nebyl horší. Je to jen malinká role tak se divím, že je na posteru Rock jako hlavní postava. Hlavní postavy byly hodně nezáživný. Co se týče akce, tak ta tu moc neni a ta, co se ukáže neni žádnej zázrak. Filmek mě ale připoutal, nejspíš díky tomu, že jsem chtěl vidět jak to dopadne, když je to podle skutečných událostí. Na jedno podívání to stačí, nic víc, nic míň 50% :)(19.11.2013)

• masekjc

Hodně špatné...málo akční, předvídatelné a neoriginální. Pokud to takhle skutečně bylo, tak tu máme dva tábory dementů. Policajti, kteří na nic nepřišli a lupiči, kteří měli vzít roha. Pokud se někdo pokusí o remake tak jen doufám, že to dopadne dobře protože hůř to dopadnout už asi ani nemohlo. Hvězda navíc za Rocka.(3.12.2013)

• Terva

CITÁT - Mám vynášet odpadky? Jsem snad nějakej negr!?........Po deseti minutách mě bolela hlava z těch dlouhejch a mnohdy tupejch dialogů. Kloudná věta zazněla až po půl hodině. CITÁT - Měl bys to místo, kde pracuješ vykrást........... Nechápu to, ale Eddi je idiot. A vlastně všichni se tu chovaj jak idioti. Všechno tam každej vykecá. CITÁT - Je to zabezpečený jak cukrárna.......... Nic moc, hudební doprovod je minimální, dialogy tupé a děj filmu je tak nepravděpodobnej až je směšnej. CITÁT - Mám dvě otázky? Kde je Chris a kde jsou prachy?............(2.7.2014)

• - Detektiv Ransome (Dwayne Johnson) nosí hodinky G-Shock, které byly vynalezeny až v roce 1983. (T-enter)

• - Během rozhovoru Chrise (Liam Hemsworth) s Eddiem (Michael Angarano) v hospodě o koncertu Black Sabbath má Eddie cigaretu v levé ruce, ale hned v dalším záběru je cigareta na popelníku. Peníze ze stolu také zmizely. (Timak)

• - Okrem amerických miest New York a New Orleans prebiehalo natáčanie aj v kanadskom Toronte. (MikaelSVK)