Veľká americká lúpež

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

Podle hodnocení jsem to čekal horší. Celé to stojí na výkonu Liama Hemswortha, ale vzhledem k tomu, že snoubenec Miley Cyrus hrát umí, to celkem odcejpá. Další sympatická postava je Dwayne Johnson coby detektiv. Zápletka je ovšem průměrná: zatímco u poctivě vydělaných peněz platí, že se musí točit, ty ukradené se musí tajit a skrývat.(28.8.2013)

Nerad si pouštím dobrovolně sám filmy, které jsem už viděl (až na pár výjimek). Vždy mi to zkazí původní dojem z filmu. Zde jsem neměl hodnocení a nalákala mně Emma a Dwayne, po 20 minutách mi právě došlo, že už jsem to kdysi viděl. Musel jsem to tedy dokoukat a právě už mně to tolik nebavilo jako tenkrát. Emma a Dwayne tu hrají dohromady asi pár minut, což je škoda. Celkově je to průměr na jedno zkouknutí.(29.8.2018)

• waska

Nějak jsem to nepochopil. Tohle, že je podle skutečné události? No ale asi jo. Co taky chceme od národa, kterej si zvolí za prezidenta Bushe mladšího nebo který dá Kalouskovi cenu pro nejlepšího ministra financí, že? Naprosto zbytečný film s vcelku zajímavým hereckým obsazením, které ale díky scénaři vyzní do ztracena.(6.1.2014)

Niekde vo filme sa spomína, že išlo o najväčšiu lúpež peňazí v histórii USA...A režíruje to totálny babrák. Vo filme sa takmer nič nedeje, úplne jednoduchá lúpež, ktorá nemá čím šokovať. Postavy sú priemerné, vôbec nemáte chuť niekomu fandiť, film bez emócií, akcie..Dwayne Johnson takmer nevyužitý doslova zbytočný a chlapec si bude musieť pečlivo rozmyslieť k akým filmom do budúcna sa upíše, pretože toto bol jeho zatiaľ najväčší omyl. A prečo až 3 hviezdy? Ako "televízny" film by docela ušiel.(30.12.2013)

Jestli je tohle podle skutečné události, tak se ani nedivím, že je USA proprcaný kriminalitou. Jakože vážně, jestli chcete vydělat, běžte tam a stačí jenom krást. A v tomhle filmu máte návod. Debilové. A pokud to dle skutečné události není, tak se to dá jako jednohubka na večer, kdy nevíte jestli jít spát, nebo si ještě vyhonit a až pak jít spát. Z televize na Vás u toho hledí Hemsworth, tudíž Vám zkazí náladu a Vy se tedy věnujete jeho dementním vlasům.(2.1.2017)

• - Okrem amerických miest New York a New Orleans prebiehalo natáčanie aj v kanadskom Toronte. (MikaelSVK)

• - Prvý film režiséra Dita Montiela, kde si nezahral Channing Tatum. (MikaelSVK)

• - Detektiv Ransome (Dwayne Johnson) nosí hodinky G-Shock, které byly vynalezeny až v roce 1983. (T-enter)