Reklama

Reklama

VOD (1)

Snímek natočený podle skutečných událostí z 80. let minulého století vypráví příběh Chrise Potamitise (Liam Hemsworth), řeckého imigranta pracujícího jako ochranka ve velké automobilové společnosti, kterého jeho násilnický kamarád Eddie (Michael Angarano) přesvědčí, aby společně Chrisova zaměstnavatele okradli. Když se dvojici po sérii neúspěšných pokusů a komických přešlapů podaří bez jakéhokoli plánu ukořistit největší lup v amerických dějinách, FBI má jasno. Loupež provedl některý z protřelých newyorských rodinných klanů. O to větší překvapení čeká na policii i obyvatele města, když se provalí, že za vším stojí natvrdlý řecký umývač nádobí. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (154)

herr_carter 

všechny recenze uživatele

No...a přitom do dobré poloviny to mělo fakt parametry napínavé kriminálky...pak se bohužel zřejmě projevil nižší rozpočet a omezený scénář a dopadlo to.....tak jak to dopadlo....shoduji se s množstvím komentářů, že Liam měl dostat pořádně do držky a byl by klid................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Lefty86 

všechny recenze uživatele

V některém komentu jsem četl že je to pomalý film ve stylu 80tek, je to pravda, ale ne že by byl špatný, zápletka je výborná, jen je to zbytečně roztahané a co si budem povídat, většinu filmu se tam toho moc neděje. Taková Krimi s mírným nádechem gangsterky. Rock má vedlejší roli a objevuje se sporadicky, hned mě napadlo proč už nebyl v Expendables. I když mi tady přišel dost útlý ne taková hromada jak jsem zvyklej. 60% si zaslouží. ()

Reklama

SeBig 

všechny recenze uživatele

A to jsem chtěl dát čtyři hvězdy jak se mi průběh filmu a napínavá zápletka líbily. Dost dobře natočený, skvělý herci, skvěle načatá zápletka..ale ten konec mě nasral. To velký mínus je podle mě, že to je podle skutečný udalosti a ten konec prostě odřízly a nic se prakticky nevyřešilo. Kdyby si vzali ten námět a konec by završily nějak akčně tak by to bylo mnohem lepší. Tady to posrali tim koncem prostě... ()

Kevin 3171 

všechny recenze uživatele

Empire State, na první pohled jsem si myslel, že by to mohla bejt docela jízda, ale spletl jsem se. Je pravda, že Liam hrál dobře, ale mrzelo mě, že Dwayneho jsem ve filmu skoro neviděl a právě on byl hlavní důvod, proč se na Empire podívat. A celková kostra filmu.., no prostě nic moc. Z útěchy 40% ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tento film, respektíve jeho dej je pomalý a pripomína staré filmy v štýle 80.tych rokov. To neznamená, že by bol zlý, zápletka je výborná, len je to zbytočne rozťahané a čo si budeme rozprávať, väčšinu filmu sa tam toho veľa nedeje. Taká krimi s miernym nádychom gangsterky. Dwayne Johnson má vedľajšiu úlohu a objavuje sa len sporadicky, hneď ma napadlo prečo ešte nebol v Expendables. A ešte mi tu prišiel dosť útly, nie taká hromada svalov, ako sme všetci už zvyknutí. Film ma bavil a Liam Hemsworth príjemne ťahal film z priemeru. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Okrem amerických miest New York a New Orleans prebiehalo natáčanie aj v kanadskom Toronte. (MikaelSVK)
  • Během rozhovoru Chrise (Liam Hemsworth) s Eddiem (Michael Angarano) v hospodě o koncertu Black Sabbath má Eddie cigaretu v levé ruce, ale hned v dalším záběru je cigareta na popelníku. Peníze ze stolu také zmizely. (Timak)

Reklama

Reklama