poster

Empire State

 • USA

  Empire State

 • Slovensko

  Veľká americká lúpež

 • Velká Británie

  Empire State

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • waska
  **

  Nějak jsem to nepochopil. Tohle, že je podle skutečné události? No ale asi jo. Co taky chceme od národa, kterej si zvolí za prezidenta Bushe mladšího nebo který dá Kalouskovi cenu pro nejlepšího ministra financí, že? Naprosto zbytečný film s vcelku zajímavým hereckým obsazením, které ale díky scénaři vyzní do ztracena.(6.1.2014)

 • Fiftis
  ****

  Tento film, respektíve jeho dej je pomalý a pripomína staré filmy v štýle 80.tych rokov. To neznamená, že by bol zlý, zápletka je výborná, len je to zbytočne rozťahané a čo si budeme rozprávať, väčšinu filmu sa tam toho veľa nedeje. Taká krimi s miernym nádychom gangsterky. Dwayne Johnson má vedľajšiu úlohu a objavuje sa len sporadicky, hneď ma napadlo prečo ešte nebol v Expendables. A ešte mi tu prišiel dosť útly, nie taká hromada svalov, ako sme všetci už zvyknutí. Film ma bavil a Liam Hemsworth príjemne ťahal film z priemeru.(9.2.2015)

 • Marsik
  ****

  Spíše velmi komorní krimi drama o jedné velké loupeži s dvěma současnými úspěšnými herci, kdy však ani jeden nijak výrazně neoslňuje. Mluvím samozřejmě o Johnsonovi a Hemsworthovi, ale je třeba hlavně říct, že snímek nikoho neuráží, není zkrátka nabušený akcí, super střihem a vychytanou hudbou. Čas od času ale i takový film není na škodu a jelikož stopáž byla akorátní a já vydržel až do konce, nevidím problém dát těsné 4 hvězdičky. 70%(28.8.2013)

 • Basso
  ***

  Strašné ale strašné klišé. Takmer každá scéna bola predvídateľná a chýbalo tomu niečo svojské, vďaka čomu by som si tento film zapamätal. Hlavnými plusmi tohto filmu bol Dwayne Johnson a Liam Hemsworth, ale ani tí nedokázali zázraky a boli jednoducho zaradení do slabého scenára. Ku koncu to však začalo naberať na kreativite a zlepšilo to konečný celkový dojem.(12.1.2014)

 • Babous
  ***

  Podle hodnocení jsem to čekal horší. Celé to stojí na výkonu Liama Hemswortha, ale vzhledem k tomu, že snoubenec Miley Cyrus hrát umí, to celkem odcejpá. Další sympatická postava je Dwayne Johnson coby detektiv. Zápletka je ovšem průměrná: zatímco u poctivě vydělaných peněz platí, že se musí točit, ty ukradené se musí tajit a skrývat.(28.8.2013)

 • - Detektiv Ransome (Dwayne Johnson) nosí hodinky G-Shock, které byly vynalezeny až v roce 1983. (T-enter)

 • - Prvý film režiséra Dita Montiela, kde si nezahral Channing Tatum. (MikaelSVK)

 • - Okrem amerických miest New York a New Orleans prebiehalo natáčanie aj v kanadskom Toronte. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace