Veľká americká lúpež

Akční / Krimi / Drama

USA, 2013, 94 min

• predators

Nevím, nakolik to byla událost ohromující, ale mně to přišlo jako pěkná nuda. Navíc museli být všichni kriminalisté totální idioti, pokud to bylo opravdu zfilmováno dle skutečné události. No, i když on ten zmrdeček lupič, co mi tak pil krev svým stupidním jednáním, asi taky rozumu moc nepobral. Varování pro ostatní...ztráta času! 15%(8.9.2013)

• Gilmour93

Vyšábrovaný idiot ve spolupráci s dobrosrdečným imbecilem ukradnou peníze kontrolované lidmi postiženými debilitou, vše vyšetřují členové FBI a policie patřící k levému úpatí Gaussovy křivky rozložení IQ v populaci.. Retard heist s šarmem sedmdesátileté prostitutky s vyndavacími zuby. S větší porcí nadhledu, jiným Tatumovým netanečním mistrem a absencí dřevnatého Thorova sourozence by možná přišlo i více konkurenceschopnosti..(18.12.2015)

I přes negativní komentáře většiny mě tento film nenudil, a to i přes chování některých postav. Film totiž zachraňuje jeho délka, takže v hodině a půl má film pěkný spád. I když D. Johnson tu má menší prostor, vůbec to nevadilo, Liam se zbytkem ansáblu dokázal dostatečně zabavit.(19.12.2013)

Empire State má slibný začátek, dále se děj film ubírá kamsi do nederlandu, zkrátka jsem mnohému počínání nevěřil. Je to jen taková malá utahaná loupež, takže jen průměr, a možná i míň.(2.12.2013)

• misterz

Na základe reklamy a plagátov som očakával, že Dwayne Johnson dostane viac priestoru. Mal tu však všehovšudy len pár scénok. Po obsahovej stránke mdlé, nezáživné a uťahané, žiadny nápad a takmer žiadna akcia. Zvyšok hereckého osadenstva priemerný a nesympatický. Výnimkou je snáď Hemsworth, ktorému by som toho ťuťka snáď aj uveril. Ukážková podpriemernosť a najslabší film s The Rockom. 40/100(31.8.2014)

• - Okrem amerických miest New York a New Orleans prebiehalo natáčanie aj v kanadskom Toronte. (MikaelSVK)

• - Detektiv Ransome (Dwayne Johnson) nosí hodinky G-Shock, které byly vynalezeny až v roce 1983. (T-enter)

• - Prvý film režiséra Dita Montiela, kde si nezahral Channing Tatum. (MikaelSVK)