Film Starlet rozpráva o veľmi nezvyčajnom medzigeneračnom priateľstve medzi 21-ročnou Jane (Dree Hemingway) a starou dámou Sadie (Besedka Johnson). Životy oboch žien sa stretnú v San Fernando Valley v Kalifornii. Jane miluje svojho psíka s dievčenským menom Starlet a býva s dvomi pomerne nespoločenskými spolubývajúcimi, Melissou a Mikeym. Sadie je vdova, ktorá žije sama a čas trávi starostlivosťou o svoju záhradu a hraním binga. Miluje Paríž, zbiera modely Eifelovky, no nikdy v nej nebola. Keď si od nej Jane kúpi 'za babku' termosku, v ktorej nájde ukrytých desať tisíc dolárov, rozhodne sa s ňou spriateliť a pomôcť jej. Ako sa obe spoznávajú, na povrch vyplávajú nové tajomstvá o živote starej dámy. (sochoking)

italka63

Všimli jste si, jak Besedka Johnson musela být krásná žena? Pořád je, i ve věku kolem devadesátky...a prodala v bazaru termosku, kterou si koupila jedna mladá, vysoká blondýna s psíkem jménem Starlet. A doma shodou okolností zjistí, že jsou v ní ruličky bankovek, dávno zapomenuté. Co teď ? Nu...viděla jsem film o staré dámě a šlapce, příležitostně natáčející porno. Viděla jsem film o svědomí, soucitu, vypočítavosti. Bez ohledu na to, kým jsme. A parádní herecký výkon obou žen. ()

Mr.Ripley

Nač oslnivý nezávisle-indie formát a vizuál, když to obsahově nestojí za nic. Nemluvě o nic neříkajícím závěru (to není spoiler, ale varování). ()

Hanys_

Moc jsem sice nepobral to náhlé pohnutí Janeniny mysli a ten zájem o Sadie, ale jinak fain. Dree je celkem sympaťačka, navíc film trošku ukazuje zákulisí pornopůmyslu, takže nakonec těch 100 minut vůbec nebolelo. 6/10 ()

mira007

Komorní příběh jedné staré osamělé paní a jedné mladé sociálně neukotvéné mladé holce,která omylem dostane její balík peněz a neřekne jí to a místo toho se s ní skamarádí. Solidně plynoucí film, okořeněný tím, že ta mladá je ve skutečnosti pornoherečka a scény z natáčení obsahují nesimulovaný sex( ač bravurně sestříháno se záběry akce opravdových pornoherců a ne Dree ) Příjemný film. ()

Dlubal David

To zas jednou ale byla tortura. ■ Neměl jsem žádná přemrštěná očekávání, jinými slovy: nečekal jsem nic, a nic jsem také dostal. Druhou hvězdu ode mně dostal Boonee. Za jeho roztomilost, přátelský výraz a pozitivní naladění, což je na pováženou, protože jako jediný v celém osazenstvu je nečlověk. Jinak zhmotněná tragédie... ■ Silně nechápu ty oslavné ódy na tento film, který se plácá v bahně, aby v jeden moment povystčil hlavu a skončil pod okapem přeplněným ptačích výkalů. Ale... nakonec... je to jen můj názor. ■ Chodící věšák na předražené oblečení s plochým břichem, plochou hrudí, plochými zády, plochým zadkem, plochým výrazem ve tváři, plochým vyjadřováním, plochou mluvou, plochými emocemi, mě nemůže nijak oslovit a nic na tom nezmění ani fakt, že pradědeček této odbarvené kosti a kůže byl Ernest Miller HEMINGWAY. ■ Už když jsem si jen tak letmo před zhlédnutím prohlížel, jaký že to ansámbl zde bude přítomen, tak jsem měl mít rozum a vůbec se do toho nepouštět, ale ne, zase jsem chtěl přechytračit sám sebe a dopadlo to, jak to dopadlo. Nudou, znechucením a pro změnu nudou. ■ Je trapný, když si herečky hrajou na děvky, ale ještě trapnější je, když si děvky hrajou na herečky. No nic, ten průjem holt musel ven. [SPOILER] Jediný záchvěv emoce přišel na konci filmu, když Jane a Sadie pospíchaj na letiště, protože za pár minut jim odlétá spoj do Paříže a Sadie si postaví hlavu a že musej k náhrobku jejího manžela. Tam Sadie, po citovém výlevu zhrzené Melissy, posílá Jane s květinami, ta po mírných rozpacích kráčí, pak je záběr na vedlejší náhrobek, kde je Sadiina dcera. Tohle je ale na celý film sakra málo... [/SPOILER] ■ Takže verdikt zní: vyhnout se další tvorbě hlavní představitelky a vyhnout se všem dalším filmům tohoto režiséra. ■ To, že se jedná o independent film, neznamená, že budu znovu vymýšlet kolo; neznamená to, že kamera bude snímat tak debilně, jak jen to jde; neznamená to, že střih bude prováděn tak blbě a už vůbec to neznamená, že osazenstvo se bude vyjadřovat tak civilně, jako v současných nekonečných televizních seriálech, kde se odříkávají tuny textu, ale de facto se tam nehraje. ◢ ■ ◣ (R) [40/100] ■ (K) [35/100] ■ (V) [19/100] ■ (H) Dree HEMINGWAY [22/100] ● Boonee [60/100] ● Stella MAEVE [38/100] ● Besedka JOHNSON [51/100] ■ (♫) [36/100] ■ (E) Mistress America (2015) ● Punťa a čtyřlístek (1955) ● My Old Lady (2014) ● Driving Lessons (2006) ● Tiny Furniture (2010) ● Jack of the Red Hearts (2015) ● Dumb & Dumber (1994) ■ (Č) 1 ■ (P) [Čtvrtek, 9-XI-2017; 22:25] [1080p] ϿϾ [PZ-cz] [47/100] ■ (CSFD) Mr.RipleyChrustynJANARYBA(C) [47/100] ()

rivah

Jednoduchý filmek o přátelství dívky a staré paní, dívka občas točí porno, jindy se s kamarádkou poflakují.(max.50%) ()

hiczech

Už po několika minutách sledování jsem tušil, jakou asi dělá hrdinka filmu práci. To porno ten film... dle mého názoru znehodnotilo, protože to byl jinak zajímavý snímek. Z pocitu viny se nakonec vylouplo lidství. Ten konec něco vysvětlil, ale nastolil i nové otázky. > Hledám inspirace u emma53. Díky. ()

marek29

Starlet? :( další film, o kterém můžu říct pouze to, že jsem byl svědkem "čehosi", ale bojím se, že hodinu a tři čtvrtě života mi už nikdo nevrátí.. Bylo to místy vtipné, místy nahaté, místy kýčovité, na konci otevřené a myšlenka filmu lze shrnout do věty "Pornoherečka se stará o starou ženu, které ukradla peníze". Jestli se dostali do Paříže taky nakonec neřeknou.. prostě horší i když místy na vás kouknou prsa, ani hudba ani nic jiného mě neuchvátili. Hlavní herečka je průměrně hezká a pos zhlédnutí filmu Safe (2012) si to 3 z 5 zaslouží po právu.. P.S. Šponovat hodnocení kvůli cute čoklovi nebudu :D ()

santosz

Padlo zde srovnáni s Harold a Maude. Možná, jenže HaM na mě působilo nesmírně křečovitě a pozérsky. Starlet plyne naopak velmi přirozeně, herečky hrajou skvělé. Tohle se kouká samo. Jeden z těch filmů, na který narazíte jen náhodou a dostanete jeden z nejpříjemnějších filmových zážitků roku. Silně doporučují všem, ať už upřednostňujete jakýkoliv žánr. ()

Sinister se vrací

Sinister se vrací