poster

Kocour v botách: Tři ďáblíci

 • USA

  Puss in Boots: The Three Diablos

 • Slovensko

  Kocúr v čižmách: Vianočné prekvapenie

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 13 min

Režie:

Raman Hui

Scénář:

Tom Wheeler

Producenti:

Gina Shay
(další profese)
 • rikitiki
  **

  Nenápaditý a trochu přiblblý příběh ještě zhoršoval otřesný dabing verze, ke které jsem se dostala. Je to trapárna. Akorát vtípek s očním soubojem, kdy se Kocour a koťata vzájemně přebíjejí dojímavějšími pohledy mě rozesmál. Včetně řešení, jak se vypořádat s doširoka otevřenýma kočičíma očima, kterým se prostě nedá odolat..... Ne, že bych měla někdy chuť v reálu to na nějakou kočku použít.(27.3.2018)

 • Aljak
  ***

  Celovečerný film Puss in Boots bol skvelý, patrí medzi moje najobľúbenejšie animáky vôbec. Ale tento prídavok bol akosi slabší a na kvalitu celovečerňáku sa ani náhodou nechytal. Ale zas nebola to ani žiadna tragédia, akurát mi celý tento krátky filmík prišiel viacmenej zbytočný. Ale tak aspoň 3* za snahu.(27.12.2016)

 • ABLABLABLA
  ****

  Tak tohle bylo super. Ty koťátka byla neskutečně roztomilá, zvláště ta Perla. Souboj v nejvyvalenějších rozkošných očích mě rozesmál, ale Kocour to vyhrál i s pískem v kukadlách. Zábava od začátku do konce, od "Diablos? It's a joke? These guys?", přes trénink v poušti, až po "I am the Whisperer. - Que? - I am the Wh....- One more time, ok, buddy? - I am the Whisperer - You are the Whisperer? Ok..".(15.9.2012)

 • VerenaLord
  ****

  Už dlouho jsem se tak nepobavila. Samotný příběh je celkem průměrný, ale šedé nepříliš chytré kotě mě naprosto okouzlilo. Jeho přiblblý pohled a neustálé přešlapy, kdy vypadá jako slon v porcelánu působí věrohodně. Lepší než celovečerní Kocour v botách. Opět se potvrzuje, že kvalita je lepší než kvantita.(25.1.2013)

 • MrGregor
  *****

  Co říct? Prostě Kocour v Botách, tak jak ho mám nejradši. Osobitý, vtipný, nápaditý, originální a ve skvěle animovaném kabátě... (mimochodem, zajímalo by mě, kolik času strávili animátoři pozorováním koček, jejich pohybů a chování, protože to je naprosto brilantní) Takže shrnutí: Pokud máte volnou čtvrthodinku, neváhejte a tuto animovanou "příhodu" si určitě pusťte :)(28.8.2012)