Kocour v botách: Tři ďáblíci

• USA Puss in Boots: The Three Diablos (více)

VOD (1)

Známý kočičí hrdina, skvělý šermíř a okouzlující tanečník se vrací, aby získal zpět vzácný rubín ukradený tajemným Šepotalem. V cestě mu však stojí tři chundelaťoučcí zlobivci... Nechvalně proslulý francouzský bandita zvaný Šepotal ukradl princezně Alexandře rubín z královské koruny. Mise Kocoura v botách je jasná: vzácný kámen získat zpět. Nejprve musí Kocour vyslechnout tři ďáblíky – na první pohled roztomilá koťátka, která byla Šepotalovými nohsledy a nyní úpí v Alexandřině žaláři. Jejich roztomiloučké pohledy by rozpustily i sněhuláka – jsou však pouhou fasádou, za kterou se skrývá ďábelská prohnanost. Naletí Kocour na jejich heboučkou neodolatelnost? (Česká televize)

easaque

+2* Sice jsem animáč Kocour v botách neviděl, ale kdo by ho neznal ze Shreka a tak jsem si pustil v odpočinkové náladě i tento kraťas. Je to vtipné, barevné a pohodové - takže akorát pro dnešní nenáročnou dobu. Tak se doufám autoři neurazí za mé silnější 2 hvězdičky, ale i ty jsou určitou známkou kvality i u mě - přece je to jen malý bonus a co by od toho kdo chtěl. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] ()

Rozjimatel

"The Heart was stolen by the notorious French thief, Le Chuchoteur." "Le what?"     Vtipný krátky bonus k animovanému filmu Kocúr v čižmách (2011), s temperamentnou rytmickou hudbou, ktorá sa dobre počúva. Humor je zastúpený vo výdatnej miere, nasmial som sa celkom dosýta, najmä na súboji očí a pobavil ma aj "The Whisperer" a jeho "whispering scream" na konci jeho pôsobenia. Vyšlo aj ako súčasť kolekcie DreamWorks Shrek's Swamp Stories (2010).     "Food!" "Water!" "Toilet paper!" ()

filmmovier

Nechápu, že jsem tohle neviděl dřív. Na tolik parádní akce, krásné animace, vtipu a roztomilosti v pouhých patnácti minutách lze narazit opravdu málokde. Vynikající doplněk k prvnímu Kocourovi, který je navíc ke všemu ještě lepší, co se kvality týče. A navíc je super i ta zápletka, Klidně by snesla i půlhodinu. 85 %. ()

ABLABLABLA

Tak tohle bylo super. Ty koťátka byla neskutečně roztomilá, zvláště ta Perla. Souboj v nejvyvalenějších rozkošných očích mě rozesmál, ale Kocour to vyhrál i s pískem v kukadlách. Zábava od začátku do konce, od "Diablos? It's a joke? These guys?", přes trénink v poušti, až po "I am the Whisperer. - Que? - I am the Wh....- One more time, ok, buddy? - I am the Whisperer - You are the Whisperer? Ok..". ()

rikitiki

Nenápaditý a trochu přiblblý příběh ještě zhoršoval otřesný dabing verze, ke které jsem se dostala. Je to trapárna. Akorát vtípek s očním soubojem, kdy se Kocour a koťata vzájemně přebíjejí dojímavějšími pohledy mě rozesmál. Včetně řešení, jak se vypořádat s doširoka otevřenýma kočičíma očima, kterým se prostě nedá odolat..... Ne, že bych měla někdy chuť v reálu to na nějakou kočku použít. ()