poster

Kocour v botách: Tři ďáblíci

 • USA

  Puss in Boots: The Three Diablos

 • Slovensko

  Kocúr v čižmách: Vianočné prekvapenie

Animovaný / Krátkometrážní / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 13 min

Režie:

Raman Hui

Scénář:

Tom Wheeler

Producenti:

Gina Shay
(další profese)
 • MrGregor
  *****

  Co říct? Prostě Kocour v Botách, tak jak ho mám nejradši. Osobitý, vtipný, nápaditý, originální a ve skvěle animovaném kabátě... (mimochodem, zajímalo by mě, kolik času strávili animátoři pozorováním koček, jejich pohybů a chování, protože to je naprosto brilantní) Takže shrnutí: Pokud máte volnou čtvrthodinku, neváhejte a tuto animovanou "příhodu" si určitě pusťte :)(28.8.2012)

 • easaque
  **

  +2* Sice jsem animáč Kocour v botách neviděl, ale kdo by ho neznal ze Shreka a tak jsem si pustil v odpočinkové náladě i tento kraťas. Je to vtipné, barevné a pohodové - takže akorát pro dnešní nenáročnou dobu. Tak se doufám autoři neurazí za mé silnější 2 hvězdičky, ale i ty jsou určitou známkou kvality i u mě - přece je to jen malý bonus a co by od toho kdo chtěl. [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ](12.7.2018)

 • redwik
  *****

  Nooo, veľmi pekné. Spočiatku sa mi zdalo, že je tam akosi priveľa vtipov, na dĺžku 13 minút sa ich tam snažili zmestiť hodne. Ale na konci filmu som si uvedomil, že som sa na väčšine schuti zasmial, a to už v dnešnej dobe nebýva až tak častým zvykom. Záporák Whisperer sa mi tiež veľmi páčil, hoci nebol na scéne pridlho. Lepšie ako pôvodný Puss in Boots.(10.5.2013)

 • otík
  ****

  Parádní jednoduchý krátkometrážní nášup ke Kocourovi v botách. Netřeba v tom hledat žádné extradílo - divák dostane, po čem prahne. Jednoduchoučký příběh o kocourovi, kterého si najme jakási královna, aby jí našel rubín do koruny, který jí ukradl Našeptávač pomocí tří malých koťátek. Ty samozřejmě kocour využije k nalezení rubínu a navíc je přivede na správnou stranu zákona. Je to animovaný pamlsek, který potěší. Hudba: Matthew Margeson & Henry Jackman(3.3.2013)

 • rikitiki
  **

  Nenápaditý a trochu přiblblý příběh ještě zhoršoval otřesný dabing verze, ke které jsem se dostala. Je to trapárna. Akorát vtípek s očním soubojem, kdy se Kocour a koťata vzájemně přebíjejí dojímavějšími pohledy mě rozesmál. Včetně řešení, jak se vypořádat s doširoka otevřenýma kočičíma očima, kterým se prostě nedá odolat..... Ne, že bych měla někdy chuť v reálu to na nějakou kočku použít.(27.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace