poster

Na dno nás nedostanete

 • USA

  Won't Back Down

 • Slovensko

  Na dno nás nedostanete

 • Velká Británie

  Won't Back Down

Drama

USA, 2012, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  ***

  To byl zas jeden z těch uhm no nevzpomenu si ani náhodou jak je cizím slovem oslavná óda, to bude asi tím, že jsem vychodila základní školství v Americe a dál už mě nikam nevzali... Teda agitka jak sfiňa na knowhow (to jsem vyguglila pochopitelně) negramotnost jak z čítánky nebo bible? Nechci tím nikoho urazit, ale nebýt roku natočení 2012, hádala bych či jsem v minulém tisíciletí nebo někde na Bangládeši či v Africe. Jeden se někdy nestačí divit, ale zase na druhou stranu není těm jednodušším líp? V tom dnešním Absurdistánu jistě! Na první stranu stejně můj nicotný příspěvek není v hluboké džungli vědění relevantní, takže nic.☺ Po druhém shlédnutí shovívavě zvedám hodnocení.(6.9.2013)

 • kinderman
  **

  Ačkoli koncept modelového dramatu neústupný jedinec proti systému vypadá sympaticky, dílo vzbuzuje řadu otázek: Co bránilo Noně od začátku učit s podobným entuziasmem, jaký vykazoval její kolega (ačkoli z jeho hodin není jasné, zda učí matematiku, nebo hudební výchovu)? Opravdu veškeré zlo ztělesňují odboráři, kteří brání pegagogům v jejich snaze věnovat se slabším žákům i po skončení výuky? Líbilo by se vám, kdyby osud školy, do které chodí vaše dítě, najednou chtěla brát do rukou sice pohledná a zapálená, ale nepříliš inteligentní žena, jež nestíhá ani ve svém běžném (nijak náročném) zaměstnání? A to hlasovací finále je jedno velké klišé (včetně hudebního podkresu).(1.3.2014)

 • peetriss
  **

  Abych byl spravedlivý, určité kouzlo v sobě tento příběh, o rodičích bojujících za právo na kvalitní vzdělání pro své děti, má. Ale zcela mi tady chybí náboj potřebný pro rozjetí vtahujícího filmového dramatu, protože tento film osciluje svým stylem a kvalitou někde na úrovni tuctového televizního filmu. Je to takové nemastné neslané. Dvouhodinová stopáž se mi také zdá příliš. Jedinou spásou je kvalitní herecké obsazení.(12.2.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Z pozice studenta by mi bylo jistě sympatické, kdybych navštěvoval školu, ve které by mne nikdo neobtěžoval s probíranou látkou a učitelé by byli vděčni za to, že je nebudu příliš bít. Z pozice rodiče už mi taková škola zase až tak dokonalá nepřipadá, takže dokážu ocenit Jamie v její odhodlané snaze po zlepšení úrovně školy. Ono podobných filmů je několik, ale tento obsahuje výtečný souboj s byrokracií, která dokáže otrávit nejednoho idealistu a taky jednu skvěle zarputilou mámu, pro kterou není problém rozbít hlavou atom ani vyplnit dotazník. Tak to mám rád, jen to na mne bylo příliš dlouhé.(5.2.2016)

 • Black-star
  ***

  Ikdyž je vám jasné (stejně jako u jiných hollywoodských filmů) jak film skončí, tak přesto je zajímavé sledovat úsilí a odhodlanost matky, která bojuje za vzdělání a budoucnost svého dítěte. Všechna úskalí, která to sebou přináší a i obrázek toho jak to v některých školách a některých třídách skutečně může vypadat, když je špatné vedení a když se výuka dělá pro peníze nikoli pro studenty. Osobně zajímavý snímek.... záleží na tom kolik z toho je skutečnost a kolik holý výmysl. Jinak jen další hollywoodský snímek se šťastným koncem.... Jaká utopie, kéž by to tak skutečně fungovalo :-/(5.9.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace