Celý rok sbíral Jimmy Kimmel trpělivě zástup hollywoodských celebrit, aby celému světu představil ve svém oscarovém speciálu trailer na nejlepší film všech dob. (oficiální text distributora)

tomashrabek

S takouto hereckou zostavou sa určite dalo natočiť niečo, čo by nebolo katastrofálne a nezaváňalo by len Kimmelovým chvastaním sa, koľko že hereckých hviezd to osobne pozná. Movie: The Movie taktiež slúži ako dobrý príklad toho, že ani hviezdne obsadenie nezachráni absenciu dobrého nápadu. ()

piranha

Vystihuje podstatu mnohých bezduchých ptákovin. Myslim, že hvězdné obsazení je zde zcela na místě. Skvělá reklama na debilitu! (Nicméně nezkoušejte se na to dívat podruhý, mohli byste být poněkud zklamáni... jako já.) ()

Tred2

Ale tak je to stupidní a místy i nevskusný, ale i přesto to pobaví. Takhle nějak si každopádně představuji parodii, všechny vtipy jedou po sobě, ne všechny podařené a za pár minut to máte. Určitě lepší něž většina "seriozní" tvorby tohoto žánru. ()

Rambo159

Hereckých hviezd ako maku, asi 5 momentov čo som sa zasmial a teda na tých 9 minút minisrandička ako má byť......veď prečo nie :D :D A k tomu neskutočne "epický" originálny názov. ()

aslavey

Mně se to líbilo :) Bylo to přesně tak trapné jak to trapně vypadat mělo a účel to splnilo. Co víc dodat :) ()

alambert

Mám rád parodie, které se nesnaží nějak potupit parodované. A tak je tomu i tady. Dokonce, je to spíše naopak: Je to oslava (Hollywoodského) filmového světa... ()

Colleague odpad!

Prej nejlepší film všech dob :D. Ještě mohli napsat, že Jimmy Kimmel je nejlepší režisér všech dob, vyznělo by to podobně. ()

Luk Skywalker

Za to množství herců a hereček jedna hvězda navíc, ale jinak je to takové o ničem, existují mnohem lepší fake trailery např. tento The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon. Ale vtip s vystřižením Matta Damona je velmi povedený. ()

Slava4

V polovině jsem to chtěl vypnout, ale nakonec jsem těch 9 min. trapných scének dokoukal do konce.. Neskutečně tupý humor, který může fungovat maximálně tak v Americe.. ()

kuces

Je škoda že mu s tím někdo zkušenější nepomohl... Kdyby si přizval i pořádné režiséry tak by to bylo mnohel lepší. ()

redwik

Fíha! Toľko dobrých hercov, taká dobrá réžia. Vyzerá to, že z tohto niečo naozaj bude. Príbeh je jednoznačne dokonalý, taký v žiadnom inom filme nenájdeme. Tento "trailer" ma velice pobavil, už názov napovedá o tom, že je to film filmov. Vtipom sa mi to trošku podobalo na Simpsonovcov. A asi najviac zo všetkého ma rozosmial komentár na youtube: The book was way better. ()

Torgal

Celkom použiteľná krátka paródia ktorá zaujme hlavne neskutočne nabitým obsadením, ktoré do tohto projektu Kimmel zlanáril. S úrovňou samotných gagov je to už také všelijaké, na tých pár minút to ale celkom zabaví bez výraznejšej straty dychu. 6+/10 ()

Hashirama

I hollywoodská elita si potřebuje občas zablbnout a dopřát jim osm a půl minuty roztomilé infantility pro mě není problém...Velké + za rozkošnou Kate Beckinsale a nekompromisního Colina Farrella. ()

RajAthen

Že jde o blbost? Ano! Odpovídá to klasické šablonovitosti převážné většiny produkce Hollywoodu? Ano! Je to k smíchu, nebo pláči?:) ()