Reklama

Reklama

Epizody(20)

Obsahy(1)

Příběh čtyř čtyřicátníků, kamarádících se od školních let, a jejich vztahů. Kim Do Jina na první pohled okouzlí mladá žena, kterou zahlédne jednoho deštivého dne. Opět se setkávají, když se nitka z jejích šatů zachytí o jeho tašku, ale až později se dozvídá, že se jedná o učitelku a rozhodčí baseballu v jedné osobě, Seo Yi Soo. Ta je zamilovaná do jeho přítele Im Sae Sana, který chodí s její kamarádkou. Vdovec Choi Yoon se snaží odolávat nadbíhání Tae Sanovy mladší sestry, přestože mu není zcela lhostejná, a Lee Jung Rok řeší problémy s manželkou, která neustále odhaluje jeho zálety. (andiek05)

(více)

Recenze (17)

ainny 

všechny recenze uživatele

Ne, že by mě příběh do sebe vtáhl, neměla jsem potřebu koukat pořád dál. Ale bavilo mě to. Hlavně mužská část. Retro začátky neměly chybu. Jinak nějak nevím, co víc napsat. Snad jenom, že nejlepší ze všeho bylo OST, na kterém jsem se stala závislou a Lee Jong-hyunovo My Love jsem si dneska pustila už asi desetkrát. :^) 3,5* ()

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Tenhle kousek končím po 3. částech ani tak ne z důvodu, že by byl tak špatný, ale prostě mi nesedí svým stylem. Nedá se popřít, že to je zábavné, ačkoli někdy až trapné, nicméně především hned od počátku jsem získal pocit, že tohle mi nepůjde úplně pod fousy a i přestože je s tou partičkou čtyřicátníků (mých vrstevníků) docela sranda, tak vydržet téměř 22h pozorovat ty jejich eskapády s ženami a vzájemné vztahy, to bych vážně nedal - a pocit, že by seriál mohl mít i nějaký významnější obsah jsem nezískal, zaměření je tu více než jasné. ()

Reklama

Vavča 

všechny recenze uživatele

Námět omšelejší, než telefonní seznam, vytáhlo z kanálu a pekla průměrnosti dobré herecké obsazení, kdy Kim Ha-neul a Jang Dong-Gun zachraňují svým charismatem, herectvím, co se dá. Seriál by potřeboval tak o polovinu zkrátit a zbavit se jistých typických jihovýchodně asijských nešvarů. Nicméně je zajímavé ukazovat čtveřici hlavních hrdinů a Koreu pokaždé v jiné době na začátku dílu, povedená inovace, jak rozčísnout tradiční vrstvení děje. Humor není rozhodně špatný, v druhé půlce, ale je to prostě o něco slabší. Některé postavy trapné a na pěst, jiné zase výborné, ty asociace s minulostí, kde zazní Yngwie Malmsteen, nebo Seo Taiji kvituji s povděkem. Škoda té nepovedené snahy působit vážně. ()

andiek05 

všechny recenze uživatele

Původně jsem neměla vůbec v plánu si toto drama pustit, protože jsem si myslela, že mě nebude bavit. Pak jsem náhodou narazila na video z tohoto dorama a změnila jsem názor. Pustila jsem se do toho a byla jsem v šoku, jak je úžasné :-D Moc se mi líbilo to jejich přátelství, jak si ze sebe dokázali dělat legrácky, jak při sobě drželi, ale i jednotlivé kamarády jsem si oblíbila. Příjemné překvapení bylo, když se tam objevili, např. Yonghwa (CNBLUE) nebo Sooyoung (SNSD). ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Lepší než jsem čekala. V první půlce jsem se hodně bavila. Všechny okamžiky, kdy hlavní čtveřice byla pohromadě, byly k nezaplacení. Bohužel, od okamžiku, kdy proběhlo "překvapivé" odhalení (uvozovky protože nevěřím tomu, že se najde někdo, kdo to nečekal už mnoho epizod dopředu), to celé šlo nějak dolů. Nechápu chování některých postav. Navíc na to, že se to celé točilo kolem jedné postavy, tam ta postava byla až zoufale málo. Colin tak působí jako nezúčastněný divák celého toho divadla. Druhou půlku tak zvedá snad jen těch 5 minut na začátku každé epizody. Tohle a pak ještě pár okamžiků, které zahřály mé fanouškovské srdce hned na několika frontách (i když nesouvisejících se seriálem), tomu pak přidalo tu čtvrtou hvězdičku. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (4)

  • Když příléta Im Me Ah Ri do Japonska, v letadle sleduje seriál Secret Garden (2010). (Denila)

Reklama

Reklama