Reklama

Reklama

Obsahy(1)

A. J. Niles (Bob Hope) je autorem knižní série, která popisuje romantický život starého mládence v různých městech světa. Autor má náhle problémy s finančním úřadem, a aby si mohl zálohovat své daně, musí napsat další knihu rychle, aby je zaplatil. Jeho vydavatel si myslí, že kniha o životě v amerických předměstích by byla hitem, a proto se jeho nový příběh odehrává v Paradise Cove. (Streeper)

(více)

Recenze (5)

Atron 

všechny recenze uživatele

Spíš než film samotný mě zaujaly vymoženosti roku 1961 v Americe: kompletní kuchyňská linka s velkou lednicí, myčkou, automatickou pračkou, kuchyňským drtičem odpadků a pákovou směšovací vodovodní baterií. Dále automatická bowlingová dráha, tranzistorový přijímač, přenosný cívkový magnetofon, televize, drive-in restaurace, hypermarket, nádherný Boeing 707 a to jsem na něco určitě zapomněl. Poučné. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Skor art nez nejaka brutalne strhujuca dejova linia tomuto vladne. A. J. Niles sa tula po USA 60. rokov, a riesi dolezite veci ake prinasa bezny zivot. Prva polka filmu ma praveze hned zaujala, a film a potom uz nepustil - tempo je vyborne, kulisy a dialogy na urovni - serie ma ze je to trochu podceneny film tuna . 89 % ()

Streeper 

všechny recenze uživatele

První polovina filmu trochu utahaná, zdlouhavější a nudnější. Druhá půlka už má něco do sebe, konečně to začíná být vtipnější a za nejlepší scénu považuji tu finální u soudu, kdy jsem se zasmála nejvíce. Bob Hope je ve své roli velmi sympatický byť to není žádný velký krasavec, tak charisma má a nedivím se, že mu nakonec Lana Turner podlehla. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama