Reklama

Reklama

Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

(více)

Videa (40)

Trailer 1

Recenze (164)

hansel97 

všechny recenze uživatele

Melissa je komediantka každým coulem, ale má neuvěřitelnou smůlu na filmy. Ona není špatná herečka! Za naprosto výborný vedlješák v Ženy sobě měla nominaci na Oscara a to to byla komedie podobného typu. Bohužel je však naprostá většina komedií, ve kterých se objeví trapná a dělá si srandu leda z jejího vzhledu. Ty vtipy opravdu nejsou nijak na úrovni a často tam vtipy jednoduše nejsou. Komedie bez spádu a s neuvěřitelně očekávaným dějem, bylo mi naprosto jasné, jak tohle dopadne. Bateman je sympaťák, ale naprosto neutrální herec, který mě nikdy moc výrazně neoslovil. ()

Kenty 

všechny recenze uživatele

Úžasná myšlenka a dobrá záporačka...to je asi jediná chvála na tento film. Jinak se jedná o tuctovní snahu o komedii, ve které se párkrát pousmějete, ale to je asi tak všechno. Styl filmu: okradla mě, zničila mi život, ale stane se moji nejlepší kamarádkou, přitom každý druhý by ji dotáhl za vlasy a zmlácenou, prostě americké klišé... ()

Reklama

korndaddy 

všechny recenze uživatele

Od tvůrců Šéfů na zabití. To by sedělo. Film byl dlouhej, nekončící, což u snímku s podobnou zápletkou je vážně na škodu, vzhledem k tomu, že ve finále neobsahuje nějakou zvlášť vtipnou událost. Herecké obsazení, není taky dvakrát šťastné. Mellissa mi přišla vážně odporná. Už jako Molly mě dost jakožto srala a to sem neměl ani tušení, že přijde něco horšího. A Jason. Ten je taky dost nudnej. Jedinej kdo film, jakž takž dostával z nudy, jeho scény měli o něco větší štávu a možná je to i důvod těch dvou hvězd je Robert Patrick ()

Indiana 

všechny recenze uživatele

Nebylo to nějak extra špatný, ale že bych se u toho řezal smíchy, to se taky říct nedá. Jason Bateman je sympaťák a tyhle role starostlivejch chlapíků mu sednou, Melissa McCarthy mi přišla na střídačku otravná i vtipná (špatnejch vtipů měla ale o něco víc) a její obrovská popularita v USA mi je trochu záhadou, vedlejší role v seriálech typu Gilmorova děvčata jí seděj, ale aby utáhla celou komedii - to se mi moc nezdá. Potěšil i Robert Patrick. Jinak prostě průměrná komedie, podruhý už si jí nepustim, ale kdybych to po pár letech zahlídl někde v televizi, asi bych vytočenej nebyl. ()

boshke 

všechny recenze uživatele

Nečekal jsem v žádném případě žádnou hitparádu (co taky čekat v sobotu večer od půl deváté na Markíze), prostě klasickou, super prostou, nenáročnou komedii, u které se člověk sem tam zasměje, dá jí tři hvězdičky a za týden už neví, že něco takového viděl. Leč obří, šílená, otřesná Melissa McCarthy mne bude strašit ještě hodně dlouho. Divím se, že Seth Gordon po vynikajících Horrible Bosses zplodil toto... 20% ()

Galerie (30)

Zajímavosti (4)

  • V čase 48:37 Velkej Chuck (Eric Stonestreet) sundává kalhoty tak, že mu sklouznou až pod zadek. V dalším záběru je však opět znovu drží v rukou a stahuje. (Iveet)

Související novinky

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Reklama

Reklama