Z cizího krev neteče

Identity Thief

Na cudzí účet

Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

První třetinu jsem se hodně nasmála. Pak to šlo trochu dolů a občas se něco trochu vleklo a nemohlo to dopadnou jinak než dobře, to bylo jasné už na začátku, ale šla jsem na to, abych se uvolnila od tlaku státnic a pobavila se a tento cíl jsem naplnila na 120%, mohu tedy zhodnotit svou výpravu jako úspěšnou.(12.5.2013)

Ne, téměř dvě hodiny jsou na komedii příliš. V podstatě jsem ale dostal, co jsem očekával. Nesympatickou, vulgární a nadrženou Melissu McCarthy, sympatickýho slušňáka Jasona Batemana a předvídatelnej příběh (ale palec nahoru dávám za ne uplně hollywoodskej závěr) s pár fórkama, který vás donutěj se pousmát nikoliv rozesmát. Potěšilo pár lehce akčních scén a zejména zajímavý obsazení vedlejších rolí (Amanda Peet, Jon Favreu, John Cho a Robert Patrick), za který prostě musim přihodit třetí hvězdu. Gordonovy Šéfové na zabití však byli svojí kvalitou uplně jinde.(7.7.2013)

• Alementina

Jeste horsi nez jsem dle traileru cekala, vtipy k uprimnemu zasmani se daji spocitat na prstech jedne ruky a zbytek filmu je vam stydnu za to, co tam predstavitele predvadeji "za vtipnost" Nemohla jsem se dockat az to konecne skonci... platit za listek do kina, tak chci vratit vstupne uz po 20 minutach...(30.4.2013)

• metal.storm

Chcete si pozrieť komédiu, narazíte na Melissu McCarthy, chcete si pozrieť dobrý film, narazíte na ňu, chcete si pozrieť zlý film, narazíte na tú pani z obrími nosnými dierkami, pravdepodobne z vyberania zaschnutých soplov. Ja nemám nič proti obéznym, na filmoch je rôznorodosť pekná, ale na nej mi vadí každé kilo jej odporného humoru, hereckého výkonu, dokonca aj jej hlas v origináloch filmov mi vadí. Ako sa táto žena pre boha stala herečkou. A ešte zajebe že je dáma. A kto jej v tomto filme robil ten katastrofický účes, nech je automaticky utopený a hodený krokodílom.. No najhoršie na tejto žene je, že sa snaží a nechá zo seba robiť tú najväčšiu (raz, dva, tri, nenadávaj), asi si myslí že je potom zaujímavejšia. Na druhú stranu Bateman nie je zlý herec, no pri nej vyzeral pochabo a trápne. Ani príbeh by nebol tak zlý, na americkú komédiu, ale, neviem, radšej už nič.(7.1.2015)

• korndaddy

Od tvůrců Šéfů na zabití. To by sedělo. Film byl dlouhej, nekončící, což u snímku s podobnou zápletkou je vážně na škodu, vzhledem k tomu, že ve finále neobsahuje nějakou zvlášť vtipnou událost. Herecké obsazení, není taky dvakrát šťastné. Mellissa mi přišla vážně odporná. Už jako Molly mě dost jakožto srala a to sem neměl ani tušení, že přijde něco horšího. A Jason. Ten je taky dost nudnej. Jedinej kdo film, jakž takž dostával z nudy, jeho scény měli o něco větší štávu a možná je to i důvod těch dvou hvězd je Robert Patrick(10.7.2013)