Z cizího krev neteče

• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

• Chrustyn

Seth Gordon, který se nejvíce představil nebývale úspěšnou komedií (pro mě spíše průměr) "Šéfové na zabití" se pokouší na úspěch navázat, průměrnou a nepříliš vtipnou komedií, o obtloustlé zlodějce a podvodnici, kterou vypátrá jedna z jejích "obětí", aby nakonec spojili síly při útěku před rozzuřenými gangstery. Po všech stránkách x krát omletý příběh o spojení dvou rozdílných protivníků, které nabízí méně zábavy, než by se mohlo zdát. McCarthy po chvilce otravná, Bateman, mdlejší než kdy předtím.(25.4.2013)

• korndaddy

Od tvůrců Šéfů na zabití. To by sedělo. Film byl dlouhej, nekončící, což u snímku s podobnou zápletkou je vážně na škodu, vzhledem k tomu, že ve finále neobsahuje nějakou zvlášť vtipnou událost. Herecké obsazení, není taky dvakrát šťastné. Mellissa mi přišla vážně odporná. Už jako Molly mě dost jakožto srala a to sem neměl ani tušení, že přijde něco horšího. A Jason. Ten je taky dost nudnej. Jedinej kdo film, jakž takž dostával z nudy, jeho scény měli o něco větší štávu a možná je to i důvod těch dvou hvězd je Robert Patrick(10.7.2013)

• Aljak

Tak sľubne to začalo a potom to tak rýchlo upadlo :( Škoda toho. Mali zarobenú na dobrú komédiu so zaujímavou zápletkou, namiesto toho to bola ďalšia trápna road-"comedy" (preto v úvodzovkách, pretože tých vtipných situácií tu bolo pramálo). Melissu McCarthy som nikdy nemal nejako obzvlášť v obľube a určite to nezmení ani tento film, keďže opäť ničím nezaujala, za čo ale aj dosť môže to, že jej rola bola úplne nesympatická. Aspoň, že Jason Bateman akosi dokázal vytiahnuť tento film z úplnej priepasti. Ale aj tak dosť slabé, na to aký to malo výborný základ - veď príbeh o zlodejke identít mal určite potenciál. A tej dejovej následnosti fakt chýbala občas logika: napr. ujsť z policajného auta počas prevozu na stanicu a potom ísť pokojne ďalej bez toho, aby vás naháňali? To určite...(27.8.2013)

• Tommassi3

( POZOR !! OBSAHUJE SPOILERY !! ) "Zlato, Ty nejsi Batman !!" ;) Amerika je zemí neomezených možností, jak známo, a tak se Vám může stát, že vás jako svého syna s tváří Jasona Batemana poloretardovaní rodiče pojmenují Sandy, čímž vás nejen odepíšou už před startovní čárou, ale taky umožní upocené zrzavé hobitce v podání zde neuvěřitelně otravné Melissy McCarthy, kterou si snadno zaměníte s nesympatickou hrošicí, aby vám přes půl států ukradla nejen identitu, ale i spoustu peněz z účtu.. Jak moc neomezené máte v USA možnosti, tím omezenější tu najdete policajty, a tak vám nezbude než přepnout na road movie a zkusit si zjednat spravedlnost sami tím, že jí ukecáte do pěkné habaďůry, což je však stejně snadné jako naučit prase počítat daně !! V polovině příběhu jednoho multifunkční scénárista Craig Mazin, který svým patetismem v očích většiny poslal do kopru sérii Hangover, nasere ještě víc, to když vás nechá tuhle sociopatickou hrošici otravná jako yperit nakazit Stockholmským syndromem, a vy už tak očividně nemáte chuť ji udeřit tyčí do ksichtu, ani ji prodat do cirkusu, abyste se nakonec přestali i držet svého původního plánu, nemluvě o tom, že se s ní budete chtít i přátelit, čímž jsem si vytvořil luxusní symbolický oslí můstek, abych nezapomněl, že autor povídky Jerry Eeten celou základní myšlenku příběhu ukradl z epizody Přátel s názvem Falešná Monika !! To už se však na scéně těsně po kopulaci velryb, tou druhou myslím Big Chucka Erica Stonestreeta, objevuje lovec lidí Robert Patrick, který si očividně zase jednou vzpomněl, že kdysi býval terminátorem a nakopal prdel i velkému Arniemu, a se svými hláškami tak patří k tomu nejlepšímu, co Identity Thief nabízí, protože tím slabým finále plným klišé, odpuštění i nezbytného mravního prozření si sami tvůrci symbolicky ukradli třetí hvězdičku..;) Jednoznačně nejhorší snímek režiséra Setha Gordona !!(10.7.2013)

• Kenty

Úžasná myšlenka a dobrá záporačka...to je asi jediná chvála na tento film. Jinak se jedná o tuctovní snahu o komedii, ve které se párkrát pousmějete, ale to je asi tak všechno. Styl filmu: okradla mě, zničila mi život, ale stane se moji nejlepší kamarádkou, přitom každý druhý by ji dotáhl za vlasy a zmlácenou, prostě americké klišé...(26.9.2013)

• - Role Diany (Melissa McCarthy) byla původně napsána pro muže, ale Jason Bateman přesvědčil režiséra, aby obsadil právě Melissu, poté, co viděl její na Oscara nominovaný výkon v Ženy sobě (2011). (hansel97)

• - V čase 48:37 Velkej Chuck (Eric Stonestreet) sundává kalhoty tak, že mu sklouznou až pod zadek. V dalším záběru je však opět znovu drží v rukou a stahuje. (Iveet)