poster

Z cizího krev neteče

 • USA

  Identity Thief

 • USA

  ID Theft

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Na cudzí účet

 • Kanada

  Identity Thief

 • Nový Zéland

  Identity Thief

 • Velká Británie

  Identity Thief

 • Austrálie

  Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  **

  Ach jo, kde jsou ty doby, kdy Melissa McCarthy hrála vtipnou kamarádku v Gilmorových děvčatech a nehrála nesnesitelně nesympatické tlušťočky, na nichž má být vtipné právě to, jak jsou tlusté a jsou svině. Komediální trapnost, kterou bych po Šefích na zabití od Gordona nečekal. A chudák Bateman nemá ani co hrát, protože celou dobu má jen tupě čumět na to, jak ta trapná sádelnice někam padá, rádoby vtipně souloží či dělá bordel. Jestli tohle je budoucí královna amerických komedií, tak radši přejdu k Troškovi.30%(24.7.2013)

 • ScarPoul
  **

  Nie až také nápadité ako by som čakal. Dokonca sa dá povedať, že sa jedná o veľmi tuctovú a nezaujímavú komédiu. Kameňom úrazu je samozrejme scenár, ktorý načrtne zápletku a potom sa venujem úplne inému druhu vecí, než zápletka naznačovala. To, že sa postavy stretnú a vytvorí sa s nimi puto je vec, ktorú máloktorá komédia dokáže znázorniť bez všemožných klišé, ktoré tu bohužiaľ sú. Krimi línia je na smiech a nefunkčná a tak jediné čo stojí za pozornosť je ako obvykle sympoš Jason Bateman a jeho dve dcérky, ktoré sú skutočne rozkošné. Poslednú scénu ignorujem a na celý film zabudnem v priebehu niekoľkých minút. Veľká škoda, pretože Horrible bosses od Gordona považujem za jednu z najlepších komédií aké som videl.(17.7.2013)

 • bourec
  **

  V hlavní roli nosorožec,a amíci se v tomhle zvířátku v hlavní roli asi viděj,proto šel snad každej do kina třikrát,jinak si neumim vysvětlit ty výdělky.Do dvacátý pátý minuty to bylo vcelku koukatelný,ale po ráně kytarou to začalo skomírat.Do tý doby právě hnusnej vzhled Melissy ve mě vyvolával touhy k tomu aby Bateman tuhle tlustou krávu nakop do hlavy prostě aby jí to dal pěkně sežrat.Jenže pak se snad začali i kamarádit,před někym utíkali,a já začal těžce usínat.A dokoukávat to už nebudu.Komedie nejsou stejně pro mě důležitej žánr,takže nasrat.Ale hodnotit budu.30%.(23.9.2013)

 • drake31
  **

  Seth Gordon sa po dvoch rokoch vytasil s novou komédiou,u ktorej každý dúfal že naviaže na úspech a kvalitu Horrible Bosses. Tak sa nestalo. Pravdepodobne za to môže chabý scenár, ktorému chýba humor a ten pocit chabosti umocňuje aj super-nepodstatná "krimi" zápletka. Aspoň že to je fajn obsadené, i keď Melissa už začína trošičku liezť na nervy (som zvedavý kedy to eskaluje do budu kedy ju fakt začnem neznášať). Snaha bola - nevyšlo to, poďme ďalej.(6.8.2013)

 • T2
  odpad!

  Rozpočet $35miliónovTržby USA $134,506,920Tržby Celosvetovo $176,088,018Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,095,982 //počet predaných kusov 510,785Tržby za predaj DVD v USA $17,491,232 //počet predaných kusov 925,914║ do kelu!? to takéto vývarové prkotiny majú v amerike úspech, sila, sú tam asi neni normálny už druhá odporná komédia v roku 2013 s nechutnou Melissou McCarthy, sa to fakt nedá na nu pozerať, nechutnosť v pohybe, bodaj by jej konečne za jej úžasné predstavenie dali oskara, podvkus ako hrom /10%/(16.9.2013)

 • - V čase 48:37 Velkej Chuck (Eric Stonestreet) sundává kalhoty tak, že mu sklouznou až pod zadek. V dalším záběru je však opět znovu drží v rukou a stahuje. (Iveet)

 • - Role Diany (Melissa McCarthy) byla původně napsána pro muže, ale Jason Bateman přesvědčil režiséra, aby obsadil právě Melissu, poté, co viděl její na Oscara nominovaný výkon v Ženy sobě (2011). (hansel97)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace