poster

Z cizího krev neteče

 • USA

  Identity Thief

 • USA

  ID Theft

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Na cudzí účet

 • Slovensko

  Z cudzieho krv netečie

 • Velká Británie

  Identity Thief

 • Nový Zéland

  Identity Thief

 • Austrálie

  Identity Thief

 • Kanada

  Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • boshke
  *

  Nečekal jsem v žádném případě žádnou hitparádu (co taky čekat v sobotu večer od půl deváté na Markíze), prostě klasickou, super prostou, nenáročnou komedii, u které se člověk sem tam zasměje, dá jí tři hvězdičky a za týden už neví, že něco takového viděl. Leč obří, šílená, otřesná Melissa McCarthy mne bude strašit ještě hodně dlouho. Divím se, že Seth Gordon po vynikajících Horrible Bosses zplodil toto... 20%(14.2.2017)

 • salalala
  **

  Seth Gordon se po velmi dobrých Šéfech na zabití pokusil o regulérní film s regulérním příběhem a dopadlo to špatně. Scénář nabízí omleté téma o střetu dvou různých povah, bohužel ale nefunguje. Autoři zvolili tu nejjednodušší cestu - když nevíš, co dál, začni vtipy opakovat a to je většinou cesta do záhuby. Na začátku je ještě film poměrně vtipný a místy vzbudí pousmání, jenomže s přibývajícím časem nudí. Úplný konec navíc zabředne do laciné melancholie a tahání citů a tím pádem se takřka úplně pohřbí. Skoro dvě hodiny jsou moc a chatrný příběh stopáž neutáhne. Z naznačených zápletek s lovci lidí se nevyklube zhola nic a vyšumí do ztracena. McCarthy pár fórků prodá, jenže brzy je dost otravná a protivná, ale alespoň se snaží hrát. To se nedá říci o Batemanovi, který je strašlivě nevýrazný a necharismatický a jeho postava je tím pádem ještě víc ňoumovitá, než bylo zamýšleno. Potěší snad jen Robert Patrick v miniroli lovce lidí, ten to ale rozhodně nespasí. Identity Thief (další z příkladů filmů, kde je český název úplně mimo) je podprůměrná komedie, která je místy vtipná, ale postrádá nápady a originalitu. A to k úspěchu nestačí. 40%(26.4.2013)

 • ivan_drago
  *

  A kurva... koukám, že jsem si dal directors cut... Tragický mix buddy movie a romantické komedie v té nejdebilnější podobě... Film se neumí rozhodnout zda být nechutný a nehledící na žádné konvence, na druhé straně ze sebe herci blijou jedno kliše za druhým a z té cukrkandlovosti a hrání na city je mi k zblití... To je opravdu na filmu to nejhorší, že je zplácán dohromady jako ten slavný dort od Jáji a Páji nebo kdo ho pek.... Krkovičká... Jsem emocionálně znásilněn a jednu dávám za občasný záblesk vtipu... Jinak sračka smíchaná s hovny... Děkuji za pozornost...(22.6.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Melissu McCarthy považuji za nepohlednou, neforemnou a protivnou osobu, jejíž osobitý smysl pro humor jsem ještě zcela neodhalil. Na druhou stranu se v tomto snímku vtipných okamžiků našlo docela dost, čekání na každý štěk Genesis Rodriguez bylo velmi vzrušující a jako potěšující vidím to, že se z T-1000 stal zarostlý sympaťák s nádherně pokřivenými hodnotami. Více kladů na tom asi nenajdu, ale snad mi tento snímek přinese alespoň něco pozitivního. Zařízení na výrobu platebních karet už mám, takže už zbývá jen zjistit číslo sociálního pojištění Petra Kellnera a život může začít.(5.12.2013)

 • M.i.k.e
  ***

  přesně jak už bylo mnohokrát napsáno a řečeno...komedie s obrovským potenciálem,která ale to nejlepší a nejvtipnější ukázala v traileru.Oproti Šéfům je tohle pro Setha Gordona krok zpátky.Bateman působí po vtšinu času poněkud vyčpěle a Melissa McCarthy,která už párkrát dokázala,že umí být opravdu vtipná,jako by se ve filmech nedokázala vymanit z role toho rádoby vtipného a mnohdy spíš nechutného hobita.Co víc ke spokojenosti diváka nepřispívá ani stopáž.Viděl jsem dvou hodinový unrated cut a hlavně ve druhé půlce se snímek stával nepříjmeně zdlouhavým...60%(19.6.2013)

 • - Role Diany (Melissa McCarthy) byla původně napsána pro muže, ale Jason Bateman přesvědčil režiséra, aby obsadil právě Melissu, poté, co viděl její na Oscara nominovaný výkon v Ženy sobě (2011). (hansel97)

 • - V čase 48:37 Velkej Chuck (Eric Stonestreet) sundává kalhoty tak, že mu sklouznou až pod zadek. V dalším záběru je však opět znovu drží v rukou a stahuje. (Iveet)