poster

Z cizího krev neteče

 • USA

  Identity Thief

 • Slovensko

  Na cudzí účet

 • Velká Británie

  Identity Thief

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  *

  Proti Batemanovi vcelku nic nemám a uznávám, že jeho komediální talent má určitou úroveň, ale Melissa McCarthy je odpudivá osoba ve všech hereckých polohách a její projev je naprosto nedůvěryhodný. Některé scény snad mohly být i vtipné, ale tahle sloní samice je bez pardonu zabíjela. To už by snad byla lepší i Cameron Díaz a to už je co říct. jedná se tak o komedii bez vtipu, kterou jen trošku zachraňuje Robert Patrick jako vymahač a jeho konkurence v podání Genesis Rodriguez a Tipa Harrise. Ale jinak kde nic, tu nic. 10%(15.8.2013)

 • ivan_drago
  *

  A kurva... koukám, že jsem si dal directors cut... Tragický mix buddy movie a romantické komedie v té nejdebilnější podobě... Film se neumí rozhodnout zda být nechutný a nehledící na žádné konvence, na druhé straně ze sebe herci blijou jedno kliše za druhým a z té cukrkandlovosti a hrání na city je mi k zblití... To je opravdu na filmu to nejhorší, že je zplácán dohromady jako ten slavný dort od Jáji a Páji nebo kdo ho pek.... Krkovičká... Jsem emocionálně znásilněn a jednu dávám za občasný záblesk vtipu... Jinak sračka smíchaná s hovny... Děkuji za pozornost...(22.6.2013)

 • salalala
  **

  Seth Gordon se po velmi dobrých Šéfech na zabití pokusil o regulérní film s regulérním příběhem a dopadlo to špatně. Scénář nabízí omleté téma o střetu dvou různých povah, bohužel ale nefunguje. Autoři zvolili tu nejjednodušší cestu - když nevíš, co dál, začni vtipy opakovat a to je většinou cesta do záhuby. Na začátku je ještě film poměrně vtipný a místy vzbudí pousmání, jenomže s přibývajícím časem nudí. Úplný konec navíc zabředné do laciné melancholie a tahání citů a tím pádem se takřka úplně pohřbí. Skoro dvě hodiny jsou moc a chatrný příběh stopáž neutáhne. Z naznačených zápletek s lovci lidí se nevyklube zhola nic a vyšumí do ztracena. McCarthy pár fórků prodá, jenže brzy je dost otravná a protivná, ale alespoň se snaží hrát. To se nedá říci o Batemanovi, který je strašlivě nevýrazný a necharismatický a jeho postava je tím pádem ještě víc ňoumovitá, než bylo zamýšleno. Potěší snad jen Robert Patrick v miniroli lovce lidí, ten to ale rozhodně nespasí. Identity Thief (další z příkladů filmů, kde je český název úplně mimo) je podprůměrná komedie, která je místy vtipná, ale postrádá nápady a originalitu. A to k úspěchu nestačí. 40%(26.4.2013)

 • Guzo
  ***

  Po krátké době druhý film s Jasonem Batemanem a ten chlapík je vážně celkem sympaťák. Dokonce ani Melissa McCarthy mi tu nelezla nijak na nervy takže tolik k obsazení. Samotná zápletka filmu je sice celkem neokoukaná, bohužel postavy se chovají naprosto přihlouple a je vidět, že o víc než jednoduchou komedii se tvůrci nepokoušeli. Kdo takovému žánru holduje, asi bude spokojený, ostatní ruce pryč.. Pro mě osobně jednou za čas proč ne. 55 %(28.2.2015)

 • Derek
  odpad!

  melissa mccarthy sa vdaka tejto blbosti dostala na prve miesto medzi najotravnejsie herecky sucasnosti...(14.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace