Z cizího krev neteče

• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Krimi

USA, 2013, 111 min (Director's cut: 120 min)

S Jasonem Batemanem jsem za poslední rok měl to štěstí vidět snad šest snímků. Musím uznat, že je to kompaktní herec, který se se svými komediálními rolemi umí velmi dobře sžít (Prodám šéfa, juno, šéfové na zabití,Paul, Kopačky atd.)…. I zde v komedii Z Mellisou McCartney dokazuje svůj um a baví mě. V dnešní době natočit komedii, která pobaví širší spektrum diváku je velice těžké. I já jsem obalen tzv. krokodýlími šupinami a pokud komedie nenabídne něco originálního nebo snového a i když mě celkem slušně pobaví, tak víc než tři hvězdy nemůže dostat..(3.8.2013)

• Aljak

Tak sľubne to začalo a potom to tak rýchlo upadlo :( Škoda toho. Mali zarobenú na dobrú komédiu so zaujímavou zápletkou, namiesto toho to bola ďalšia trápna road-"comedy" (preto v úvodzovkách, pretože tých vtipných situácií tu bolo pramálo). Melissu McCarthy som nikdy nemal nejako obzvlášť v obľube a určite to nezmení ani tento film, keďže opäť ničím nezaujala, za čo ale aj dosť môže to, že jej rola bola úplne nesympatická. Aspoň, že Jason Bateman akosi dokázal vytiahnuť tento film z úplnej priepasti. Ale aj tak dosť slabé, na to aký to malo výborný základ - veď príbeh o zlodejke identít mal určite potenciál. A tej dejovej následnosti fakt chýbala občas logika: napr. ujsť z policajného auta počas prevozu na stanicu a potom ísť pokojne ďalej bez toho, aby vás naháňali? To určite...(27.8.2013)

Rozpočet $35miliónovTržby USA $134,506,920Tržby Celosvetovo $176,088,018Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,095,982 //počet predaných kusov 510,785Tržby za predaj DVD v USA $17,491,232 //počet predaných kusov 925,914║ do kelu!? to takéto vývarové prkotiny majú v amerike úspech, sila, sú tam asi neni normálny už druhá odporná komédia v roku 2013 s nechutnou Melissou McCarthy, sa to fakt nedá na nu pozerať, nechutnosť v pohybe, bodaj by jej konečne za jej úžasné predstavenie dali oskara, podvkus ako hrom /10%/(16.9.2013)

• dom156

Začátek filmu byl utrápený a já začal nadávat proč jsem si tenhle výtvor pustil. Poté se děj zahodil svojí ospalost a mírně se rozjel, za což jsem byl velmi vděčný. I přes mírné zlepšení, si filmaři mohli odpustit některé zbytečné dialogy a scény. Celému filmu by slušela kratší stopáž. Také herecké obsazení není úplně nejvhodnější, přišlo mi, že se v tom plácaj jak ryba v zahýnku. Můj celkový dojem byl spíše rozpačitý a lehce nedoporučuji.(16.5.2016)

• boshke

Nečekal jsem v žádném případě žádnou hitparádu (co taky čekat v sobotu večer od půl deváté na Markíze), prostě klasickou, super prostou, nenáročnou komedii, u které se člověk sem tam zasměje, dá jí tři hvězdičky a za týden už neví, že něco takového viděl. Leč obří, šílená, otřesná Melissa McCarthy mne bude strašit ještě hodně dlouho. Divím se, že Seth Gordon po vynikajících Horrible Bosses zplodil toto... 20%(14.2.2017)

• Jason Bateman

• - V čase 48:37 Velkej Chuck (Eric Stonestreet) sundává kalhoty tak, že mu sklouznou až pod zadek. V dalším záběru je však opět znovu drží v rukou a stahuje. (Iveet)

• - Role Diany (Melissa McCarthy) byla původně napsána pro muže, ale Jason Bateman přesvědčil režiséra, aby obsadil právě Melissu, poté, co viděl její na Oscara nominovaný výkon v Ženy sobě (2011). (hansel97)