Reklama

Reklama

Sandy Patterson má milující ženu, dvě roztomilé holčičky a náročnou práci. Život mu ztrpčuje jen jeho nepříjemný šéf, a proto využije nabídku ke změně zaměstnání. Jenže za každé štěstí se musí platit. Se změnou zaměstnání přichází zjištění, že někdo zneužil jeho jméno a dočista „vyčistil“ jeho osobní bankovní účet. Jeho dokonalý život se hroutí jako domeček z karet a vše vyvrcholí zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se záhy vysvětlí, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit. Pokud má získat svůj život zpátky, musí korpulentní Dianu, která mu ho ukradla, najít a předat do rukou spravedlnosti, po dobrém, nebo po zlém. Diana má ale pro něj připravených ještě pár dalších překvapení. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel. (TV Nova)

(více)

Videa (40)

Trailer 1

Recenze (164)

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Dvě hodiny??? Nemůžu tomu uvěřit, že jsem zvládla přežít celé dvě hodiny. Já nevím, ale já se nezasmála ani jednou... vážně ani jednou... úsměv jsem na tvář nasadila možná jednou nebo dvakrát, jinak to bylo neskutečně trapné a v podstatě celou dobu jsem měla chuť Melissu, která zde hrála Dawn/Dianu/Sandy/Tina/Julie/Myra/Margie (myslím, že jsem zaznamenala všechny její Identity... snad) praštit do krku, tak jak to dělala ona. Vážně.. to co mělo být vtipné, mi přišlo spíše neskutečně nudné a vulgární a už jsem říkala trapné, nesympatické a urážející? Tohle jednoduše ne. ()

Alementina 

všechny recenze uživatele

Jeste horsi nez jsem dle traileru cekala, vtipy k uprimnemu zasmani se daji spocitat na prstech jedne ruky a zbytek filmu je vam stydnu za to, co tam predstavitele predvadeji "za vtipnost" Nemohla jsem se dockat az to konecne skonci... platit za listek do kina, tak chci vratit vstupne uz po 20 minutach... ()

Reklama

Guzo 

všechny recenze uživatele

Po krátké době druhý film s Jasonem Batemanem a ten chlapík je vážně celkem sympaťák. Dokonce ani Melissa McCarthy mi tu nelezla nijak na nervy takže tolik k obsazení. Samotná zápletka filmu je sice celkem neokoukaná, bohužel postavy se chovají naprosto přihlouple a je vidět, že o víc než jednoduchou komedii se tvůrci nepokoušeli. Kdo takovému žánru holduje, asi bude spokojený, ostatní ruce pryč.. Pro mě osobně jednou za čas proč ne. 55 % ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Vždy keď vidím Melissu McCarthy, spomeniem si na staré dobré zabíjačky a všetky tie dobroty, ktoré sa dajú z prasiatka pripraviť. Ale pokiaľ viem, toto by nemal byť jediný herecký dojem, ktorá mi táto pani ponúkne. Táto osôbka sa niektorým zdá vtipná, ale mne nepríde prirodzené, ako tento 157 cm ťažkotonážnik bez problémov zmláti Batemana. A v jednom momente Bateman povie: "Jseš nechutná." Presne, tak to trafil klinec po hlavičke. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

přesně jak už bylo mnohokrát napsáno a řečeno...komedie s obrovským potenciálem,která ale to nejlepší a nejvtipnější ukázala v traileru.Oproti Šéfům je tohle pro Setha Gordona krok zpátky.Bateman působí po vtšinu času poněkud vyčpěle a Melissa McCarthy,která už párkrát dokázala,že umí být opravdu vtipná,jako by se ve filmech nedokázala vymanit z role toho rádoby vtipného a mnohdy spíš nechutného hobita.Co víc ke spokojenosti diváka nepřispívá ani stopáž.Viděl jsem dvou hodinový unrated cut a hlavně ve druhé půlce se snímek stával nepříjmeně zdlouhavým...60% ()

Galerie (30)

Zajímavosti (4)

  • V čase 48:37 Velkej Chuck (Eric Stonestreet) sundává kalhoty tak, že mu sklouznou až pod zadek. V dalším záběru je však opět znovu drží v rukou a stahuje. (Iveet)

Související novinky

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Reklama

Reklama