kolik27 odpad!

Jak na takovou šlichtu hoven někdo odklepne rozpočet, nepochopim. Mr. Troška by se měl zamyslet, tady se na to slušně "vysral" ()

nula87 odpad!

Troška je už dlouho v suterénu českého filmu (a to přitom jako celek není laťka moc vysoko). Co přinesly Babovřesky nového od Kameňáků a Jezera hrochů? Snad jenom to, že větší polovinu se ve filmu víceméně neděje vůbec nic, autoři se ani nesnaží o nějaké vtipy (nebo ano? pak o to hůř) a ta pravá Troškovina se rozjede teprve po strašící scéně v hraběnčině domě - pak nastane opět to pravé Troškovské inferno. 10% ()

Olafson odpad!

Od Zdeňka Trošky nikdo nemůže čekat "Sedmou pečeť", ale tohle byla hanba i na jeho obvyklou produkci. Pamatuji si, jak jsem se jako malý styděl u filmů s Pierrem Richardem, jaký to je idiot, tady se ale člověk musí buhužel stydět za všechny herce a samozřejmě Lucii Vondráčkovou, která herečkou ani nazývat nelze. ()

Joe16210

Některé vtipy vykrádají o několik úrovní lepší Slunce seno, ale obsazení je docela dobré, často jsem se i zasmál. :) ()

worlik odpad!

Jestli Kameňáky byly odpad, tak tohle je ta nejhlubší žumpa pod zaplivaným záchodem bangkokskýho bordelu. Nechápu primitivnost Trošky, že je schopnej něco takovýho natočit. Prachy jsou prachy, ale stejně. Ten člověk nemá soudnost ()

Berty00 odpad!

Pri tomto filme premňa nastala najhoršia možná situácia keď som bol donútený sledovať toto namiesto Formanovho AMADEUS....Zdeňek Troška je už asi fakt zúfalý a nevie čo natočiť...Ja chápem že u ľudí mimo diania CSFD to bude mať veľký úspech a najmä u dôchodcov ale čo mi ?!? Už nejakú tú dobu čakám na český alebo slovenský film ktorý by sa mi páčil ale toto je absolútne taká istá hovadina ako všetky štyri diely Kameňáku...Samozrejme ako sa vraví ,,Sto ľudí,sto chutí" ale tak tuna je 99 ľudí dosť pobúrených... ()

knihovna odpad!

Co si budeme povídat - stojí to za hovno, ale je to barevné hovno asi jako hamburger na reklamním plakátu. Ale jíst se to nedá. Narozdíl od toho hambáče. ()

helrohir odpad!

Ja fakt nerozumiem tým ľuďom, ktorým sa toto zdalo vtipné. Aký musí byť ich inteligenčný kvocient, že sa na tom dokážu baviť?! Bohužiaľ, obľúbenosť Troškových filmov vypovedá o česko-slovenskom národe viac, než sme ochotní pripustiť. ()

brzozin odpad!

Tak jsem po dlouhé době našel odvahu napsat k tomuto (co to vlastně je?) komentář. Bude fakt stručný. Na film jsem se podíval v rámci pravidelného masochistického kulturního záchvatu, který mě občas popadne. To pak vyhledávám tu největší spodinu filmové a televizní tvorby a se zvrácenou a gradující vnitřní tetelivou radostí na to koukám ve snaze dokázat si, že na tom ještě mentálně nejsem tak zle. Ale dost o mně. K dílu samotnému. Blbost je tu koncentrována jako magi v kostce. Jen mi přišlo trochu líto, že Troška zrychloval pouze scény, ve kterých ty báby pelášily přes náves. Kdyby takto natočil celý film, na kvalitě by se nic nezměnilo a já to mohl mít odbyto minimálně o 60 minut rychleji. A ještě jedna poznámka na závěr. Netuším, kdo z pánů scénáristů vymyslel, že kněz se bude jmenovat Šoustal, Lucka Vondráčková bude jakože kouřit starostu a podpbné pubertální vtípky, kterým se běžně řehtají nadržení adolescenti, ale měl by si urychleně najít opravdovou babu (či chlapa). Pomáhá to. ()

AgnesDee odpad!

Komu není rady, tomu není pomoci! Aneb takhle to dopadne, když se rozhodnete natočit stejný film dvakrát. Babovřesky jsou už od samého počátku něco jako Slunce, seno... v novějším kabátu, akorát s trapnými fóry a otravnějšími drbnami. Jedinej, kdo to tam něco jako zachraňuje, je Honza Dolanský, i když jeho podzápletka s domem, ve kterém straší, nedává zrovna největší smysl. Ale něco tam být muselo, když podzápletka s pomluvami a drby by se vešla v pohodě do pěti minut filmu. A product placement? O tom snad raději ani nemluvím. ()

ostravak30

Úvodem bych chtěl zmínit, že kritika má být především objektivní. Psát jenom sprostá slova pod dojmem, že to je skutečná kritika, která něco vyjadřuje je vcelku na nic. Ale to jen bokem ke všem, kteří si myslí, že když se přidají do hloučku házející kamení po Troškovi, že budou za frajery. Osobně si myslím, na rozdíl od série Slunce, seno..., že pan Troška umí tak možná pohádky, ale komedie jako takové mu nejdou. Opravdu jen výše zmíněná série se povedla a mám ji rád. Ale Babovřesky nejenže tuhle trilogii silně připomínají, navíc jsou o dost horší. A to i proto, že nedisponují základní vyprávěcí linií. Ve snímku se mísí celá řad příběhů, které se vzájemně propojují a míchají. Jeden silný příběh není. Navíc je zde žalostně málo humoru. Pavel Kikinčuk sice hraje skvěle a i díky němu jsem nešel níže, ale jinak je to docela bída. Ono totiž ani není moc co hrát a kde nic není ani smrt nebere. Problém je také s některými režisérskými zásahy. Docela by mě zajímalo, jak pan Troška přišel na scénu s výbuchem a předčasnými titulky a zda mu to opravdu připadá vtipné. Babovřesky tak těží hlavně ze skvělé hudby, která se prolíná celým filmem, Lucie Vondráčkové, Lukáše Langmajera a Jana Dolanského. Zbytek je silný podprůměr. A bohužel rejža neodhadl docela ani délku toho podprůměru. Takovýto film táhnout přes dvě hodiny, to bylo další z celé řady šlápnutí vedle. ()

Pitryx

Zajímavé, že film u kterého se skoro každý chechtá jak nezavřený dostane tak špatné hodnocení. No, jo chápu, přece se neshodím tím, že mu dám velké plus. jak by se na mne pak dívali kamarádi že. A mně je to fuk, já hodnotím dle sebe a tak ať mi všichni vlezou na hrb. Bavil jsem se, smál jsem se a ty dvě hodiny a něco utekly jak voda.Více takových blbinek a sláva panu Troškovi. Skvělé odreagování. ()

JosefTomas

Zase to lepší z toho, co poté následovalo. Ale pár dobrých vtipů tu je, některé vážně chytré (scéna se zápalkou), nebo nečekané (poklad). Zbytek bohužel standard a nepomůže tomu ani celkem solidní obsazení. Furt ale lepší, než to, co následuje. ()

Rayen1 odpad!

Je to tupý (záběry na zrychleně běžících několik bab, co senilne zvanej a vzpomíná na starý časy s výborem), šíleně nevtipný (kde já jsem jen už slyšel ten vtip s Šoustalem... Že by Fotr je lotr a Jebal?), nevkusně a hloupě vulgární (a to mi vulgarity nevadej, jen se to prostě musí umět), šílenej PP na každým rohu (stupidní rádio Impuls, se hodí přesně do tohodle debilniho filmu)... Troška jede na setrvačnost už od prvního Slunce, seno, který bylo taky hloupý, ale celkem koukatelny a hlášky jsou už kult a zná je každej. Kamenak, Babovresky, ani jiny další "bláznivý letní komedie" od něj už prosím ne. Zdendo, vyser se na to už... ()

Haggy odpad!

Hodně slabý a bezduchý pokus o natočení něčeho, co by se přiblížilo trilogii Slunce seno. Nehezká kamera, soundtrack opomenutelný a humor neexistující. Bohužel, blesk dvakrát na stejné místo neuhodí a to platí i o filmech Zdeňka Trošky. Namísto pokusů o jakýsi revival Slunce sena by se měl pan režisér zaměřit na tvorbu něčeho nového, nebo ještě líp - vykašlat se na to už úplně. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015