klúčik

Nechcem znevažovať prácu pána režiséra. No mám taký pocit, že už asi vyčerpal nápady. Film je strašný a je jeden z mála, ktorý som ledva, ledva dopozeral. 10%. ()

Merkin

Hvězdička za dva falešné konce( bylo mně sice úplně jedno, jestli odejdu po prvním nebo až po třetím závěru, naopak kdyby ten první byl opravdový, vyčaroval by ještě hvězdičku navíc)- byla to pro mě taková(nechci slavného režiséra urazit) tarantinovská třešnička. Nicméně zbytek mě neuchvátil, navíc jsem myslela, že tak profláknutou komedii jako Slunce, seno... se neopováží kopírovat nikdo, natož její vlastní režisér (Panenko marjá babovřeská nebo snad podsrpenská, vidíš?!), takže bohužel :( ()

Přemek odpad!

Víte jak Zdeněk Pohlreich v Ano, šéfe! občas dostane na stůl jídlo, přičichne k němu, obrátí leklou rybu na stranu a do kamery řekne "Tak tohle já nejím, přátelé.."? Tak přesně takhle hodnotím nejnovější opus Zdeňka Trosky. A nemusím ani ochutnat. ()

Kovaja

Ty vado tolik reklamy sem u našeho filmu ještě nezažil.Buď Troška neměl prachy nebo už opravdu nevim.reklama na nejlepšípneu.cz,radio Impuls nebo Medovník.ty vole jdi do prdele.Jednu hvězdu dávám za stopáž která je u našich filmů rarita a taky za Vondráčkovou s Dolanským.Děj filmu se trošku zvedl od momentu kdy začalo ve vile pořádně strašit.Nebýt na tom ale v kině nevim nevim jestli bych to dokoukal.Škoda peněz!!! ()

danielosbourne

Naprosto chápu odpadové orgie a do kina sem se vážně bál vkročit. Naštěstí se tak očekávaný propadák nestal a Babovřesky mě celkem pobavily. Příběh je naprosto banální a o ničem, ale dalo se na to koukat. Nejvíc mě děsí, že se mi v hlavě prohání myšlenka, která se ve své podstatě těší na druhé pokračování....bojím se sám sebe. ()

Corpsegrinder odpad!

Co dodat, vypnuto ani ne za 10 minut. Idiotská krávovina která bude ještě k tomu mít pokračování protože na tohle lidi šli do kina. Příště zkuste trochu myslet. ()

baXter odpad!

Jestli jste si někdo mysleli, že Kameňák byl špatný, tak tohle Vás naprosto odrovná. Tolik wtf myšlenek jsem u filmu ještě neměl. Odpad zcela zasloužený a v kontextu Babovřesek přemýšlím, jestli nepřehodnotit ostatní, mnou udělené, odpady! Jo a Troška odemě neviděl ani korunu... Za něco takového snad nemůže inteligentní člověk zaplatit. ()

AduskaV

Když jsem se asi před rokem doslechla o natáčení tohoto filmu, vzbudilo to ve mne velký zájem. Věděla jsem, že už to asi nebude tak dobré jako staré známe Slunce, seno, ale přeci jen jsem čekala mnohem víc. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla do kina nejít, protože by to byla zbytečná ztráta peněz, ale ztrátě času jsem se nevyhnula, jelikož jsem se na film podívala alespoň v teple domova. Obehrané vtipy, laciné narážky na příjmení nového pastora a hejno kreatur, jako vzdálena upomínka na vtipné babičky s elánem z trilogie Slunce, seno.... to se opravdu hodně nepovedlo a můžeme jen doufat, že se od natáčení dalších dílů přeci jen upustí, protože jestli se tento neúspěch bude každoročně opakovat, mohla bych o panu Troškovi ztratit dobré mínění. ()

Milan25

Je to o třídu lepší než kameňáky, ale i tak to není rozhodně film, který by bylo potřeba vidět. Nemilosrdná stopáž, a navíc ten dvojí konec - to fakt netuším proč tam bylo. A pokud bych to měl shrnout, tak je to pěkná 133 minutová reklama na Citroën. ()

Tessie odpad!

Příšerné, špátné.. alespoň mám prostor hodit sem oblíbený vtípek. "Během natáčení je zákazáno kouřit a když, tak jen Trošku :) " ()

Ledkodlaq odpad!

Tak strašně špatné, že se to ani nedá slovy vypovědět! Utrpení ještě umocňoval výrazný poductplacement, vykradení jiných filmů, ať už Troškových či jiných a při tak silně záporném zážitku jsem to vydržel příšerně dlouhých 25 minut a pak v rámci vlastního psychického zdraví to vypnout a trvale smazat. Nikdy více. ()

Castorr odpad!

Já pokud koukám na film, chci ho dokoukat do konce, i když mě moc nebaví, ale tohle se fakt nedalo. Viděl jsem půlku a hodnotím odpad! Třeba se někdy v budoucnu zhulím, dokoukám a možná změním názor :-D ()

Gogo333 odpad!

Tahle víc jak dvouhodinová reklama na Marlenku nejen, že byla nudná, ale i trapná. Herci nic nehrajou, babky jsou děsný. Konec s výbuchem WTF? A to nás čeká ještě 2 a 3? Kde se stala chyba? ()

Stružák

Další z Troškovejch komediálních průjmů, v podstatě další z Kameňáků. Jenže zatímco Kameňáky byly aspoň směsicí sem tam dobrejch vtipů, Babovřesky komickou stránku postrádaj. Nebo jinak, většina dialogů a pokusů o vtip je založená na tom, že se někdo jmenuje Šoustal, případně Božena Němcová. Sem tam se ale nějakej vtípek objeví a říkat, že jsem se celou dobu nudil, by taky nebyla úplně pravda. Ale bohužel, napsat dva tři vtipný dialogy holt nestačí. Mimochodem, fakt nechápu, proč takováhle ptákovina musí mít přes 2 hodiny a proč se Troška pouštěl do těch jeho rádoby hororovejch a dramatickejch scén v tý rozpadlý barabizně, ty do podobnejch komedií fakt nepatřej. Původně jsem i chtěl dát dvě hvězdy, ale tu druhou bych spíš přičítal dobrý společnosti a lahvi vína. :-) ()

Paity

Mám co dělat, abych nedal odpad! Nakonec hvězda v podstatě jen proto, že si čloěk musí nechávat rezervu na ty totálně nejhorší humusy, co vzniknou. Nicméně Troškovy Babovřesky od toho nejsou daleko. Tenhle film prostě potvrzuje, že opakovaný vtip, zejména v jiné době, přestává být vtipem. ()

Balu... odpad!

Tak dlouho sem neviděl takhle ultimátně sračkoidní ztracenejch 133 minut myho zivota jako je tahle koncentrovaná žumpa. Jediný, co mě donutilo nejít se obesit na hadici od vysavace, byly drogy, ktere jsem inhaloval pred projekci.. ()

Roman Albach

Zlatej Kameňák, který si na nic nehrál a vychrlil aspoň pár dobrých vtipů... Babovřesky měly ambici být svižnou letní komedií ve stylu Slunce, seno,.... ale to se nepodařilo ani přinejmenším... myslím, že nejsem žádný suchar, ale já se u této komedie nezasmál ani jednou. Zkritizovat by se dalo téměř všechno, zaměřím se aspon na to pozitivní. To je půvabná Lucka Vondráčková. A... a to je všechno. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015