Hidden je postapokalyptický film o manželech s malou roztomilou dcerkou. Po náhlém vypuknutí nákazy se rodině na útěku podaří nalézt nepoužívaný protiatomový kryt. Tento úkryt jim poskytuje veškeré nutné vybavení pro přežití, ale jak dlouho jsou schopni vydržet a co na ně vlastně číhá venku? (TheDon)

DavidWebb

Na začiatku filmu ma prekvapilo logo Warner Bros, myslel som že sa jedná o nízkorozpočtový, možno nezávislý B-čkový, zle zvládnutý dobrý nápad. Nakoniec to všetko sedí, akurát pod hlavičkou spomínaného WB. Práve preto som to nečakal - dobrý nápad, ktorý je dosť odfláknutý a to hlavne čo sa týka rôznych scenáristických barličiek (správanie sa "vojakov" nemá "chybu", bábika), pretože u veľkých štúdií to býva naopak. Vezme sa v zásade jednoduchý príbeh a vyšperkuje sa hviezdami a vizuálnymi efektmi. Hidden má do toho ďaleko, no pritom zaujímavým ho robí obyčajná "zmena pólov", aby som príliš nespoileroval. U lacných flikoch sa často stáva, že prvá polhodina - hodina je úplne o ničom a to sa podarilo v tomto prípade aj WB - aj keď to nebola taká nuda, aby som cítil potrebu robiť množstvo podružných vecí. Ak by si scénaristi v určitých momentoch neuľahčovali prácu, zaokrúhlil by som to na štyri. Ale práve tých pár momentov ma pekne naštvalo... ()

karlosss18

Konečně po čase lepší zombie horor se skvělou zápletkou.Na konci jsem si myslel, že to jsou jenom trochu inteligentnější zombie, ale ve skutečnosti ten virus funguje úplně jinak...prostě paráda a filmový děj je opravdu dobře vymyšlený.Herci byli dobrý, Zoe mi tam malinko vadila(moc zvědavá a ufňukaná), ale otec(Alexander Skarsgård) v hlavní roli byl parádní.Vůbec by mi nevadilo pokračování, ba naopak, bych byl rád...70% ()

Miagy

Nejaký extra vynikajúci postapo horor to zas nebol, pár momentov síce možno vzbudilo strach, ale o rozurlení som už len čakal, kedy film skončí. Predsalen trochu viac akcie počas celého filmu by nezaškodilo, a 20 minút kecat o konzervách mi teda vôbec neprišlo tak náramne zábavné. Mierne nadhodnotený film. ()

MindTuber

Hidden je taková ta klasická jednohubka, která rozbrní vaše chuťové pohárky, ale nadlábnutí z ní nebudete. Film staví na jednoduchých a funkčních mechanismech, mezi které patří izolace snažící se vyvolat klaustrofobický záchvat nebo strach z neznámého. Celé je to zabalené do post-apo kabátu (okolí školy mi připomínalo atmosféru z Falloutu) a servírované v osmdesáti minutovém chodu. Film je nějak tak trochu rozpolcený, nebo spíš rozpůlený, kdy první polovina filmu šlape obstojně na výše zmíněných principech. Druhá polovina už se musí přeci jen někam pohnout a tak se dostaneme i ven, kde už se však nedočkáme nijak kulervoucích odhalení nebo twistů. Kdyby se v tom chtěl člověk šťourat, tak by se tu pár věcí našlo, ale to ostatně skoro v každém filmu. Průměrná trojka. ()

Najt

Slušný postapo survival, který je minimalistický, ale zajímavý. V podstatě se celý film odehrává v úkrytu, potažmo na silnici u lesa. Při úniku viru se rodina ocitá v nebezpečí karanténní zóny a při počínající likvidaci se ukryje v protiatomovém krytu, schovaná před nebezpečím z venku. Jenže jednoho dne se do úkrytu dostane něco, co způsobí požár a unikající kouř z ventilace není zrovna při schovce dobrá zpráva. Venku totiž číhá něco, co je nebezpečné, něco, co má potřebu zabíjet a není to samo. Film má ze začátku pomalejší tempo, ale i tak je skvělá atmosféra. Cca po půl hoďce se atmosféra začne stupňovat a napětí houstnout až do překvapivého finále. Ono když jste schovaní, jde o život a venku je něco nebezpečného a vy nevíte, jestli Vás to najde a pokud ano, tak jestli je to schopno se dostat dovnitř, a jen na vás padá prach od vibrací z pohybu, do toho divné zvuky a rány a vystrašení herci, to je pak evokace slušné atmosféry a napětí z neznáma. Co mě vadilo byla práce s kamerou, některé scény byly nepřehledné díky třesu a jelikož to bylo v noci, tak taky nebylo moc vidět, ale jinak příjemné překvapení. ()

Olafsson

Hodně velké překvápko.. POZOR SPOILER... Zpočátku se film tváří jako běžný postapokylyptický survival prefabrikát stokrát omílaný, ale ke konci dojde ke zvratu který jsem opravdu nečekal a který z filmu udělal nápaditý nadprůměr ve svém žánru.. KONEC SPOILERU.. Nedoporučuji lidem trpícím klaustrofobií a taky lidem kteří nesnáší otravné ufňukané malé fracky.. Celou dobu jsem čekal kdy už konečně někdo / něco tu malou holku sežere aby byl klid... ()

Mamlas odpad!

Rodina polozombiku se cely film ukryva v podzemi a tlachaji. Supernuda. Boli me palec z toho, jak jsem porad posouval dopredu, abych se konecne dostal k mizernemu konci. ()

XXXXXXXX

Zase jeden z těch kousků, o kterém nevíte jestli je tak dokonalej, tak blbej, nebo vlastně obojí. Do poslední půlhodinky je to celkem survival nuda, protnuté občasnými flashbacky, z doby PŘED TÍM. Problémem ovšem je, že TO, je ve filmu vysvětleno jen matně, a klidně bych mohl napsat, že to vlastně není vysvětleno vůbec. To se jako celé město, zase jednou stalo obětí nějakého vládního pokusu, nebo snad bylo výsledkem nějaké genetické anomálie? Nevím. A ani se to nedozvíte. Dobrých 60min jsem váhal mezi 2-3 hvězdičkami. Naštěstí závěrečná půlhodinka dokázala že si to ty 3 právem zaslouží. I když... ()

intro

Hidden je dobrý film, ale bohužel na mě tam bylo málo akce. Něco se začne dít až skoro ke konci. I tak já dávám pěkných 60 %. ()

Demonn

Nenechal jsem se odradit slabším hodnocením a dobře jsem udělal. Bylo to daleko zábavnější než například Cloverfield lane, který je podobného ražení ale opravdu o dost nudnější s o dost slabším závěrem. Filmu vládla od začátku skoro až do konce tísnivá a hustá atmosféra, která by se dala krájet a na konci čekalo "příjemné" překvapení. Film je opravdu silně podhodnocen. 82% ()

stephano

Pecka, takhle si představuju moderní horor/thriller, ne nadarmo, že bratři Dufferové dostali peníze na seriál Stranger things. ()

johnsnow

Dokonalosť. Síce prvá polhodinak taká rozbehovo ťažkopádna, ale potom to ide až do naozaj prekvapivého finále. Zvrat som teda nečakal ani za boha. ()

xzajox

Veľmi slušné, tmavé a tajomné post-apo (alebo skôr post-infection). Človek si myslí jedno, potom nevie, čo si má myslieť, potom sa vysmieva, že si presne toto myslel, no nakoniec zistí, že bol kvalitne oklamaný. Potom mu už len ostáva potešiť sa happy endom, napriek tomu, že zvíťazí ten "nesprávny". Za scenár veľké plus no nezaostáva ani skvelá réžia. Herci neznámi, ale to bolo len k dobru a hralo im to spolu. Atmosféra príjemne tajomná, aj keď bez riadnej akcie asi do 2/3 filmu (ak nepočítam lov na krysu). Asi dva krát bola reakcia postavy nereálna, ale to ma štvalo len chvíľu. Vcelku som spokojný a cítim aj uspokojenie hladu po sci-fi stránke. 78% - 4* ()

kacir

Od začiatku so mnou, ako s divákom, tento film pekne vyjebával. Mať 3/4 filmu obavy a nevedieť z čoho to už čo je. Koniec bol milé, pre mňa nečakané prekvapenie. Iste sa tu nájde niekto, kto od začiatku hovoril svojej manželke ako to skončí a aj skončilo..sú skratka takí borci...ktorí v reálnom svete stoja za prd, tak aspoň tu nech sú zaujímaví :-) Inak na začiatku filmu, by sa mi jeden hodil :-D Ja som spokojný. Plné 4. ()

Facerr

Takovej nenápadnej film a přece tak povedenej. Napětí, atmoška, i originalita tady hrajou prim. Vata, která se tady objevovala ve formě prostřihů byla tak akorát, aby napomohla i vysvětlení, kterým mě ten film docela dostal. ()