poster

Obchodníci

 • anglický

  Peddlers, The

  (festivalový název)

Komedie / Romantický / Hudební

Česko, 2013, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zette
  *

  Jednu hvezdicku za ten nahled na dnesni dobu, ktera vede spousta lidi do ruznych podvodu, dealovani kokotin, aby se nejakym zpusobem uzivila. Jinak to je hodne spatny film. Z hereckych vykonu nemohu nikoho pochvalit, dej filmu moc nedrzi pohromade. Bohuzel, nebo snad dikybohu je kazdy druhy TV film na vyssi urovni nez tento celovecerak.(14.3.2014)

 • Rockerman
  *

  Jedinou hvězdu uděluji za námět, který nebyl špatný a kdyby ho dostal nějaký dobrý scénárista a natočil schopný režisér s "normálními" herci, pak by to mohl být vtipný film. To vše tady však chybí. Je to obrovská, amatérská nuda o různých malých a větších podvodníčcích. Že si ten Magnusek nedá pokoj. Jen mě zaráží to, jak je možné, že se mu vždycky podaří získat peníze od sponzorů na další a další propadák. Lepší, než "Jedlíci" nebo "Školní výlet", ale stále trapárna, jako hrom!!!(7.7.2014)

 • Mylouch
  *

  Odvážná šance pro neherce, nerežiséra, amatérského kameramana (světlo je nepřítel), neproducenta z VOŠ, neskladatele a nezvukaře (prý pracovní zvuk je tu občas nasazen komplikovaněji než by mohla být finální verze). Hoši, hoši, vy nás taháte za nohu, budiž vám granty přístupné a televize štědré i shovívavé(2.1.2014)

 • Big Bear
  odpad!

  Ševče, drž se svého kopyta! Nad Šíchou lámu hůl, ale tento výkřik je adresován hlavně R. Nedvědovi. Coby iluzionista je skvělý. Je vtipný, originální a jeho občasné přežblebtnutí k jeho číslům nezbytně patří. Bohužel co funguje na kouzelnických show nebo v Na stojáka!, nemusí nutně fungovat před kamerou a to o to více, že jsou triky vypuštěny a zůstává jen to přežblebtnutí... Na film holt každý nemá, byť je jinde sebepopulárnější. Dále se ve filmu mihnou všeliké ty zvolna vyhasínající hvězdy - serebrity, ba i ty co nikdy ještě nezazářily a ani už nezazazáří. Čím film zaujme zcela jistě, je obrovské množství neherců, kteří se sice hrát snaží, ale nejde jim to. Zápletka je o dvou podvodníčcích z Pardubic, kteří místo aby dělali to co jim jde, dělají různé podvody, což jim rozbije jejich vztahy... (No hrůza) Na konec však vše dobře dopadne a všichni jdou na kolotoč. Já osobně mám z filmu dojem, že si to ta parta točila tak nějak sama pro sebe z lásky k perníku (možná i na perníku). Myšlenku, či poselství, které měl film sdělit vědí jen oni a tak tedy pokud jste v této hrůze nehráli, ani na to nekoukejte. Toť mé doporučení. Z dnešní odpolední nabídky kanálu CS Film, kterou jsem žel využil jsem opravdu otřesen. Snad to bude i tím, že se zde naposledy mihl Petr Hapka... ODPAD!(26.7.2015)

 • pytlik...
  **

  Pak že mimozemšťani neexistují. Existují a dokonce už navštívili Zemi a natočili tady film, jak si představují mezilidské vztahy. Upřímně, po jeho zhlédnutí se mi dostavuje pocit, že invaze už začala, že k nám určitě nepřicházejí s dobrými úmysly, že tenhle film má být jen malou ochutnávkou toho, jaká nezměrná utrpení nás ještě čekají. Jinak abych byl spravedlivý, pár věcí člověka v díle potěší: Klaus pověšený na zdi za mřížemi, Goldflamův malíř, který místo krajinek začíná malovat akty, a to podle pěkného živého vzoru.(16.3.2014)

 • - Děj se odehrává hlavně v Pardubicích a ve Vysokém Mýtě, tedy v místech, které scenárista Patrik Ulrich podle svých slov velmi dobře zná. První klapka padla 8. 8. dopoledne v Sakařově ulici při natáčení scény s pošťákem. Štáb rovněž zavítal na zámek Choltice, do Chrudimi nebo Heřmanova Městce. [Zdroj: denik.cz, ceskenoviny.cz] (hippyman)

 • - Autor scénáře Patrik Ulrich si napsal hlavní roli na míru. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace