Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Petr a Richard patří k těm, pro které je pevná pracovní doba noční můrou. Chtějí být pány svého času a nikomu se nepodřizovat. Petr si navíc chce splnit svůj sen a stát se velkým hudebním skladatelem. Okovy běžného zaměstnání je oba děsí. Jenže peníze jsou nutnost a nějak se vydělávat musí. Co třeba obchod se lží? Problémy nastanou, když se lží přestanou jen obchodovat a začnou s ní žít i v soukromí. Oba si uvědomují, že se jim situace vymyká z rukou a že je potřeba něco udělat. Snad je láska silnější než lež... Ale není nakonec láska tou největší lží v jejich životě? Kdo nakonec vystoupí z bludného kruhu? Petr, nebo Richard (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (62)

zette 

všechny recenze uživatele

Jednu hvezdicku za ten nahled na dnesni dobu, ktera vede spousta lidi do ruznych podvodu, dealovani kokotin, aby se nejakym zpusobem uzivila. Jinak to je hodne spatny film. Z hereckych vykonu nemohu nikoho pochvalit, dej filmu moc nedrzi pohromade. Bohuzel, nebo snad dikybohu je kazdy druhy TV film na vyssi urovni nez tento celovecerak. ()

Stegman 

všechny recenze uživatele

Hodnotím tu "pracovní verzi" TV Barrandov, o které tu píše patrikus aneb Patrik Ulrich (hlavní role, hudba a scénář). Druhou šanci tomuhle kousku už ale nedám, to ať se na mě nikdo nezlobí (zvuk nebyl zdaleka jediná věc, která tu vázla). Vlastně bych se moc divil, kdybych si někdy v budoucnu pustil od režiséra Šíchy cokoli dalšího. ()

Reklama

Gore 

všechny recenze uživatele

Obsahově to nebylo špatné a docela to i sedělo na dnešní dobu a vztahy lidí, ale herecké výkony a technické aspekty dost pokulhávaly. Zvuk hodnotit nebudu, protože jsem viděl tu špatnou verzi z TV Barrandov, jinak bych musel jít níž. Ale i tak se jedná o jeden z lepších filmů společnosti Magnusfilm a naštěstí sám Magnusek měl jen malou roli. ()

pytlik... 

všechny recenze uživatele

Pak že mimozemšťani neexistují. Existují a dokonce už navštívili Zemi a natočili tady film, jak si představují mezilidské vztahy. Upřímně, po jeho zhlédnutí se mi dostavuje pocit, že invaze už začala, že k nám určitě nepřicházejí s dobrými úmysly, že tenhle film má být jen malou ochutnávkou toho, jaká nezměrná utrpení nás ještě čekají. Jinak abych byl spravedlivý, pár věcí člověka v díle potěší: Klaus pověšený na zdi za mřížemi, Goldflamův malíř, který místo krajinek začíná malovat akty, a to podle pěkného živého vzoru. ()

candy_daze odpad!

všechny recenze uživatele

Při sledování tohohle filmu jsem zjistila, že svět je pro mě jednou velkou záhadou. Proč někdo točí takový "skvosty"? Myslí se, že to má nějakou (uměleckou) nebo vůbec nějakou hodnotu? Proč to někdo nechá jít do vysílání? Proč to ten někdo nechá jít do vysílání se zvukem úplně na hovno? Proč lidi v takových filmech "hrajou", když vůbec hrát neuměj? Nestyděj se potom za sebe? Nebo jim chybí jakákoliv sebereflexe? Proč to má 40%? A jak jsem to vlatně zvládla dokoukat do konce bez toho, abych utrpěla vážný poškození mozku a následně upadla do kómatu? A ve finále: jakej druh lidí si takový filmy užívá? Jsou mentálně retardovaní? Fakt nechápu. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (2)

  • Děj se odehrává hlavně v Pardubicích a ve Vysokém Mýtě, tedy v místech, které scenárista Patrik Ulrich podle svých slov velmi dobře zná. První klapka padla 8. 8. dopoledne v Sakařově ulici při natáčení scény s pošťákem. Štáb rovněž zavítal na zámek Choltice, do Chrudimi nebo Heřmanova Městce. [Zdroj: denik.cz, ceskenoviny.cz] (hippyman)

Reklama

Reklama