Jesse Stone: Bludiště pochybností

(TV film)
  • USA Jesse Stone: Benefit of the Doubt
všechny plakáty
TV spot

Jesse Stone se vrací z nechtěného důchodu poté, co jeho nástupce zemře při explozi svého policejního vozu. Ostatní policisté, se kterými dřív pracoval, jsou pryč. Na vyřešení případu zůstal úplně sám. Šéf se vrací do práce. Šokující dvojnásobná vražda otřese poklidným městem Paradise od základů. Stone je povolán zpátky do akce. Jeho bývalé policejní oddělení je téměř prázdné, a tak mu nezbývá, než spoléhat na svou profesionální intuici a pustit se do pátrání na vlastní pěst. Skvěle napsaný a ještě lépe zahraný detektivní příběh plný záhadných událostí vedoucích k překvapivým odhalením. (HBO Europe)

Muff

Narozdíl od předchozích dílů, které jsem si vychutnal, tenhle mi připadnul poněkud nudný. S těmi dlouhými pohledy, depresí, slovními přestřelkami to už bylo moc. Málo děje, moc psychologie, škoda. ()

solisoli

Jesse ochlasta detektív, ktorý čím viac chlastá, tým mu to lepšie myslí a je v lepšej kondícii. Darmo, príroda sa môže aj mýliť. Neformálny štýl vyšetrovania v spôsobe slovných prestreliek, poukázať, kto je múdrejší. Jessemu stačí dve tri návštevy a vypočutia svedkov a kriminálny prípad je vyšetrený, aj bez celého FBA. Proste veľká inšpirácia pre žandárov, ktorí sa v Jesse musia priam vyžívať a vidieť. Skoro vždy rovnaké, ale zábavné to je, aj keď sa tam nemlátia, nenaháňajú, ako pomätení. Proste vždy tá istá a jedna vizitka. ()

rytir1

Ostatní už asi řekli vše co jsem sám chtěl také, tak jen doplním, že já chci další díl také a hned :-) ()

kolodej1

já tedy nevím, naskočil jsem až do tohoto dílu bez znaloati těch předešlých. Musím ovšem konstatovat, že už dlouho jsem neviděl tak nudnou kriminálku, plnou mdlých postav a uspávajícího děje. Naprosto mě nezajímalo, jak ten příběh skončí. Nuda a šeď, jedna hvězda za snahu ()

p.a.douch

Jesse Stone. Tenhle chlap je čím dál lepší. Řeči omezil na minimum a jedná. Moc se s tím nemaže. Ostatní postavy ustoupily do pozadí a Selleck to urval pro sebe. Mně to nevadí a on to v pohodě zvládne. Po dalším zhlédnutí jsem změnil hodnocení, protože si to tenhle díl doopravdy zaslouží. ()

zodiak217

Ak by mi niekto pred časom povedal, že budem takto posadnutý filmami Toma Sellecka, ktoré sú veľmi jednoducho natočené s nezaujímavou kamerou a hereckým obsadením o nevýraznej hudbe a dejovej línii nehovoriac, neveril by som. No Tom Selleck dáva Jesse Stonovi taky nezameniteľný štýl, že ma to jednoducho baví a jeho výroky, mimika, prístup k životu sú jednoducho ikonicke a neprestávaju baviť. Naviac jeho sexuálne prístelky sa pekne obmienaju ako pri Jamesovi Bondovi v rokoch, tak ako sa na správneho zaletnika patrí. ()

TommyLee

Moje první a zároveň poslední setkání s Jessiem Stonem, tak idiotské dialogy jsem hodně dlouho neslyšel, tempo filmu bylo takové, že jsem na konci myslel, že jsem se díval na pětihodinový film. A konec katastrofa, když už jsem vytrpěl toto "dílo" až do konce, tak bych čekal o poznání lepší konec... z lítosti jedna hvězda. ()

Prepperka

Tyhle detektivky jsem neznala, až před pár měsíci jsem na jednu náhodou narazila v tv (Smrt v jezeře). Zaujala mne natolik, že jsem si stáhla všechny díly a v rámci nemoci je všechny zhlédla během dvou dní. A říkám super, jsem nadšená. Jen z posledních dvou dílů nejméně, a tento je bohužel jeden z nich. Pořád je to docela dobrá detektivka, ale když ji porovnám s těmi předchozími, je jaksi víc senilní (že by věkem hlavního hrdiny?), méně přehledná co se zápletky týče, hudba se mi líbí jen ta původní, nová už vůbec, a klidné tempo přešlo často až do nudy. Kdybych vůči téhle sérii necítila určitou nostalgii, dala bych hvězdičky dvě, ale pro vzpomínky na staré časy jednu přidám, takže dávám tři. ()