Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Diggle, Thea a Laurel pokračují v boji se zločinem ve Star City, které se dočkalo změny jména na Palmerovu počest. Město bylo napadeno zabijáky v čele s nebezpečným mužem Damienem Darhkem, který má jakési mystické schopnosti. Laurel a Thea kontaktují Olivera a žádají ho, aby jim pomohl zastavit jeho plán na zabití stovek lidí na vlakovém nádraží. Oliver poté přijímá jméno Green Arrow a prohlásí, že bude novou nadějí města. (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

mourek10100 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oh tak špatný start jsem nečekal, když jsem se k tomu konečně dohrabal. Promluvy Olicity tahají za uši víc než obvykle a souboje jsou neskutečně naivní..fakt by to mohli líp maskovat a ne prostě, že tam Speedy nakopává zadek třem žoldákům naráz, už moc na to serou...Jo a nová postava, co hraje Neal, mě vůbec ale vůbec nebaví. A to na konci? to je jasné, to je Felicity. ()

Roby 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl mě skutečně po dlouhéééé době dokázal rozesmát a Oliver mi přišel tak nějak vyrovnaný a moudrý. Docela mi to k němu sedí, zvlášť po tom co má za sebou. První díl mi sednul, jen tak dál. ()

Reklama

Galerie (21)

Reklama

Reklama