Nekorunovaní králi paródií si tentoraz vzali na mušku filmové spracovanie knižnej trilógie Hry o život (2012). Nechýbajú však ani postavy z ďalších veľkofilmov posledného obdobia. Príbeh sa odohráva v najdepresívnejšom kraji postapokalyptickej budúcnosti. Hrdinka Kantmiss Evershot (Maiara Walsh) dobrovoľne prevezme miesto svojej manipulatívnej mladšej sestry v 75. ročníku „Hier hladujúcich". Zanechá tak za sebou svojho priateľa Dalea (Brant Daugherty) a uzavrie spojenectvo so synom miestneho kuchára Petrom Malarkeyom (Cody Allen Christian), aby spoločnými silami bojovali o vlastné prežitie. V hre je však aj čosi viac: kúsok starej šunky, nedojedenej kyslej uhorky a kupón na zľavu pre jednomiestnu ponorku. (Incantator)

Ben Nevis

Podle komentářů jsem čekala totální hrůzu a trapárnu, ale bavila jsem se. Kdyby se drželi jenom Hunger Games a necpali tam odkazy na další popkulturu (Harry Potter a Hobbit se vůbec nepovedli), bylo by to na ještě lepší hodnocení. ()

mala_kea

Bylo jasné, že když Hunger Games celkově za moc nestály, tak jsem nepočítal s tím, že nějaký jeho parodický bráška něco změní. Spíše mi celé dění zhnusil a ty "zlomové" pasáže mě neskutečně iritovaly. Expendables a Avengers byli nejlepší částí. Respektive nejlepších pár sekund. Nebudu zrůda, ocením alespoň to malé bezvýznamné nic. ()

sadlokan

To je lepčí než origoš!Vtipnější smrťování,hezčí hlavní Popeluška a nejlepčí je ustaraná mamuška,za tu hodim 4* ()

Hapretor

Mezi naprosto debilními a totálně trapně fekálními parodiemi tato vyniká několika dobrými momenty, kde jsem se upřímně zasmál. Cantmiss - myslim ta herečka je hezká, hezčí než v originále a na poměry parodie hraje dobře. Dobré vidět, že se najde ještě někdo, kdo natočí něco podobného bez naprosto debilního humoru a s trochou "inteligence". ()

Luk Skywalker

Je to blbost, ale takhle se parodie prostě točí v režisérském duu Jason Friedberg a Aaron Seltzer. Vtipné to je, ale spíš jen v první polovině a některé vtípky stojí za to např.: "Sestra mi ráda čte." A následuje záběr a v ruce knížka Fifty Shades of Grey, dále tam je třeba Fruit Ninja atd. Jinak se to dost drží předlohy, takže parodie jak má být. ()

char_t

Pokud jste v poslední době viděli Hunger Games, mrkněte. Pár lepších vtípků na adresu HG se najde, pobaví i Avengers nebo Expendables... A tu škváru ve zbytku času stejně za pár minut zapomenete :-) 40% ()

pilarius

Kantmiss byla lepší než originál. Celkově se nejedná o žádný zázrak, ale oproti jiným parodiím poslední doby jde o mírný nadprůměr. Je vidět, že se všichni při tvorbě bavili - já se pak taky díky tomu při sledování nenudil. ()

MartX

Nemastné, nezábavné a takové suché, že i Sahara by mohla puknout závistí. Snad jediná scéna s Fruits ninja mě pobavila ()

TomStrom

Čekal jsem, že to bude o několik stupňů horší než originál, takže odpad nebo jedna hvězda... a světe div se, ono ne, ono je to s originálem na úplně stejné úrovni. Je to stejně akční, stejně romantické, má to stejně dobře vymyšlenou zápletku a logiku, ba co více, trvá to o hodinu méně než ta nudná předloha a ještě se tu i sem tam zasmějete. Já se tedy zasmál i u předlohy, ale to jsem se smál tomu, že na takový blábol někdo šel do kina nebo si snad ten film koupil na filmovém nosiči, neboť jsou původní Hunger Games zadarmo drahé a tu trojhvězdu jsem jim dal spíše proto, abych si nepokazil svůj pečlivě budovaný image cool moderního filmového tkalce. Největší radost z tohoto filmu bude zřejmě mít uživatel craNich, jenž si při jeho sledování bude moci znovu naplno užít všechny ty úžasné momenty originálních Hunger Games a kterého tímto zdravím do čínské čtvrti. ()

Shredder

Rezia: Friedberg a Seltzer, I don't know what I expected. Parodia na Hunger Games prepchata neskutocnym mnozstvom mensich parodii (The Avengers, HP, The Most Interesting Man in the World, LFMAO, Sherlock Holmes, Double rainbow etc.), obligatnym product placementom od Apple a samozrejme tradicneho humoru nasej reziserskej dvojky. Ti, co videli ich predchadzajuce pociny vedia, ze narozdiel od nasej hlavnej hrdinky Kantmiss sa im malokedy podari trafit do cierneho. Scary Movie to rozhodne nie je, ale moja laska k parodiam ma nuti aj nadalej pozerat ich filmy aj napriek tomu, ze viem, ako to zase skonci. ()

darthhokro

Daleko lepší než ta nuda s pornoherečkou Lórencovou. Nehledě na to že tahle buchta je daleko pěknější a umí i hrát. Po dlouhé době solidní parodie. ()

TaNya_

Mám ráda parodie, ale tady sem se moc nezasmála. Vlastně vtipný mi přišlo pouze fakt dobrý zpodobnění Expendables a trochu míň vydařený Avengers. Ještě sou tu velký sympatie ke Codymu Christianovi, ale za to může taky trochu Teen Wolf a PLL. ()

borohub

Tento film fakt ocení jen ti, co viděli Hunger Games, je pravda, že některé věci tam byly přinejmenším zbytečné, ale geniálnost nějakých scén to vylepšila. K dokonalosti to má ale dost daleko a nazval bych to takovým průměrem. Proto dávám 3 hvězdy. PS: Imitace postradatelných je skvělá :D 65% ()

MartinTerran

Je to děsná kravina, ale některé vtipy jsou povedené takže se i zasmějete. Určitě to šlo udělat lépe jako například ve Scary Movie, ale není to zas takový průser. Nechápu místní tak nízké hodnocení. Pokud se nudíte a chcete znovu vidět hunger games trochu jinak a pobavit se pusťte si tento film. Přejmenování hlavní hrdinky je taky trefné a vtipné zároveň (slovní hříčka v angličtině). SPOILER Nejlepší je závěr v podobě Postradatelných a Avengers. Hodnocení 55/100. ()