Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mac (Snoop Dogg) je prvotřídní dealer na střední škole N. Hale High, kde si kroutí svůj patnáctý ročník. Devin (Wiz Khalifa) je studijní eso s velkou budoucností, který hodlá dostat nejlepší známky a stipendium a Mac musí právě díky němu konečně odmaturovat. Není nad to spojit znalosti chemie s dealováním marihuany. (Cliff Booth)

Recenze (22)

Shitonit 

všechny recenze uživatele

Jasně že to je o hovně. O shitu, řekl bych. No a jestli to někdo nepobral, tak patrně nedbal dobře míněných rad na začátku. A asi taky nemá kamarády. S kterýma by to prožil, vychrchlal, vyhulil. No někdy stačí pořádně vyhulit sebe. Ale mnohem lepší je se vyhulit dohromady. Do hajzlu, trochu sklouzávám. Asi protožetopíšutěsněposhlídnutí. A v mozgu mám ještě trochu dým. I z uch se mi hulí. Chce někdo vyhulit ? No tak stačí se pořádně ohnout :-) Jo a pro holky.. Vy máte prostě smůlu. Pro vás je tady pořád ještě to hulení. Pořád nee ? No tak to si to asi budeš muset sjet ještě jednou.... ! ()

Marrty3 

všechny recenze uživatele

K filmu bych poradil jen toto : za 1; vědět co jsou dva hlavní propagátoři zač, jinak se člověk asi bude dost divit a říkat si, co to sakra je ?! za 2; poslechnout rozumné rady animovaného průvodce filmem ! A v neposlední řadě si uvědomit, že je tento snímek vytvořen pro odreagování a pobavení. Já si to užil. That´s it ! ()

Reklama

nessbeal 

všechny recenze uživatele

Komédia o dvoch stredoškolákoch. Jedným z nich je Devin (Wiz Khalifa), výborný študent snažiaci sa napísať lepšie svoju rozlúčkovú pomaturitnú reč, a druhý je Mac (Snoop Dogg), ktorý ide teraz už 15ty krát opakovať maturitný ročník. Samozrejme je vo filme spoločná hudba od týchto dvoch pánov. *** Roll one, smoke one, and we all just having fun ^^ ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Začátek ušel, pak se to zvrtlo a nakonec to byla celkem blbost. Jsou mnohem lepší huličské komedie, než je tato. ()

slatkac 

všechny recenze uživatele

"Ona vážně hulila zadkem?". Jakožto kuřák marihuany jsem si nemohl nechat ujít tuhle komedii. A bavil jsem se od začátku do konce. Co na tom, že příběh je celkem o hovně, hlavně že je to vtipný, zábavný, pohodový, má to dobrej soundtrack a ženský byly taky celkem pěkný. Teď mě omluvte, ubalím si joint a pak si dám hodinový dojezd, kdy budu koukat do zdi a to mi bude stačit "Jaktože nechcete platit za kundičky? Každý platí za kundičky!" ()

Galerie (7)

Zajímavosti (3)

  • Snoop Dogg a Wiz Khalifa vydali stejnojmenné album (2011), které je soundtrackem k filmu, ještě před jeho dokončením. (Cliff Booth)

Reklama

Reklama