SkyCaptain

Oproti vyšperkované trojce nemá čtyřka skoro co nabídnout, všechno působí hrozně křečovitě a tvůrci se navíc nedostatek nápadů snažili vyrovnat hraním na nostalgickou strunu což působí místy dost trapně, ale pořád je to docela dobrá zábava ()

7ynek

Ty ksichty při konci, jak chtějí zneškodnit hlavici. =D Nevadí, že neotočil ani jedním šroube ani jednou, ale sundat to šlo. =) Taková pohádka pro děti i dospělé s perfektním L. de Funésem v hlavní roli. Jo a závodnické vlastnosti matky představené, jsem vždy obdivoval. =D [7ynek][75%] ()

MickeyStuma

Na četnickou stanici přišla pohroma. Četnický oddíl se musí omladit a tak všichni bez vyjímky musí na zasloužený odpočinek. Jenomže nuda je silnější a tak se všichni potají převléknou do uniforem a… A bohužel, už to nějak není ono. Louis de Funès sice řádí jako obvykle, ale slabý scénář prostě nezachrání. Jedná se i o poslední příběh, kde vystupuje Fougasse v podání Jeana Lefebvra. Scenáristické nápady pro postavu cholerického strážmistra Cruchota sice obsaženy jsou, jako např. obrana svého domu, ale co se týče humoru, krapet to skřípe. S rozvahou a skromností však snímek pobavit dokáže, jen ne tolik, jak by mohlo být očekáváno. ()

Denny

Výchozím motivem filmu je odchod četníků do výslužby a jeho hlavní devizou komika Funese. I čtvrté setkání se členy policejního sboru je opět takové, jaké má být:plné vtipných situací,dobrých gagů, honiček, záměn osob a dalších omylů, vyvolávajících řadu zmatků. ()

kocourMour

Bohužel, dle mého soudu nejslabší díl celého cyklu o četnících. Funés je zde na vrcholu, ale díky zbytečně nadsazovanému a místy až absurdnímu scénáři, vyznívá často jeho komika na prázdno. Jiskření a patolízalství mezi četníky, na kterém stojí humor celé série, je nahrazeno jejich kamarádstvím a sounáležitostí a výsledkem je dost nudný film. ()

Joeey

Začátek působí nevesele, když plukovník přijde svým podřízeným sdělit, že je posílá do penze...ale nebyli by to naši hrdinové, kdyby je i mimo četnickou stanici nečekalo nějaké dobrodružství... I když se děj tohoto dílu trochu vleče, přesto pobaví. ()

Véronique

Nejslabší díl z celé série. Jediný, u kterého mi nevadilo, že jsem ho propásla. Už jen ten začátek s novými četníky, supermoderním domem či nudícím se Ludovikem je podivný. A honění staré četnické party po zvlčelém Fugasovi taktéž. Z tohoto filmu, jakkoli se někomu může zdát humorný, na mě vždy šel takový smutek. Korunu navrch tomu přidaly scény s nadrogovanou mládeži či rozmazlenými dětmi v klášteře. Ne, tady se to moc nepovedlo. ()

the_bitch

Četník alias Louis de Funès je proste starý klasik. Toto snáď videl každý, minimálne 10x a preto to všetkým tak lezie na nervy. ()

Torgal

Žandári sú skrátka klasika môjho detstva a milujem všetky diely s pôvodným obsadením. Objektívne uznávam, že sú tu aj prázdnejšie miesta a od príchodu do kláštora to ide kvalitatívne prudko dolu, ale to množstvo geniálnych scén pred tým všetko nahradzuje. 8-/10 ()

tranquill

"Co je naše, to je Vaše, milá sestro... Nene, kdepak, to je moje milý bratře!" Tihle četníci střídají slabší chvilky s těmi zábavnějšími. ()

Odpadlik

Asi jeden z nejzdařilejších dílů z celé série (po Četník a četnice), některé momenty mě opravdu donutily smát se na celé kolo. ()

Sosak

Vaření z vody a znásilnění kultovní postavy četníka v podání Funese. Tentokrát se nehodlá vyrovnat s penzí, i přes svůj pohádkový majetek (čert ví, kde to nakrad). Podle mě by bylo nejlepší, kdyby zůstalo u prvního dílu a šmitec. Tady už nejde o nic víc, než nastrkávání populární postavy do různých prostředí. Ech, nesnášim hipíky. ()