Han22

Čtverka hraje hodně na nostalgickou notu. Četníci jsou v důchodu, Cruchotovi je doma smutno a vzpomíná na staré časy, nebo se baví konflikty se služebnictvem. Ale jen do té doby, než dá starou partu dohromady, aby se pokusili vrátit paměť Fugasovi, vyhli se mladým nástupcům a nakonec zachránili město před jadernou bombou. Přes nostalgický začátek je kadence hlášek a scének smrtící a některé jsou nezapomenutelné - dům plný pastí, měnící se obrázek Josefy, Cruchot lákající ovce, nebo naprosto úžasné zvládnutí dopravní zácpy. Opět nechybí jeptiška, jejíž postava je trochu rozvedená a finále s živoucí a zlomyslnou bombou nemá chybu. Škoda že chybí Nicole (tvůrci aspoň zmínili její svatbu) a je to naposledy, kdy je tu Fugas. A jedna geniální hláška z mého dětství - "to je ale bomba" "buďte slušný" :-) ()

Billie777

Podstatně slabší než předchozí díly, vtipů už není tolik ale stále se najde pár výborných scén, trezor s podobiznou Josephy, simulující Fougasse, píšťalky, hippies, Cruchot v rybářském a zneškodňování bomby. "To je teda bomba!" ()

Zagros

Četník ve výslužbě lehce ztratil dech a už jen s příjemnou nostalgií vzpomíná na svoji službu. Pro fanoušky celé série jde stále o fajn zábavu, pro mě se už ale malinko ta zábava omrzela. Pokud si budu chtít někdy v budoucnu Četníky zopakovat, tomuhle dílu se pravděpodobně vyhnu. ()

Paity

Bohužel další pokračování Četníků, které mělo bohužel jen sestupnou tendenci. Navíc tady zcela přihlouplá zápletka, která ani moc nebaví. Těžko se pak můžete smát "nastrčeným" gagům. ()

Petr.Kocfeld

Energicky Cruchot coby Funes a mnozstvi vtipnych gagu.Tento Cetnik taky neni spatny.U me 3/5 hvezd.Funes a jeho sef Galabru davaji tomuto filmu "stavu".Tato komedie me dostane i po letech.Je vcelku dobra i komicka.Nezapomenutelny Louis de Funes coby cetnik Cruchot zde hraje prim a tato komedie vas chyti a nepusti...Davam 60 procent.Tento dil neni tak dobry jako jednotka.Avsak je stale komicky a plny strestenych situaci.Funese mam docela rad. ()

ThomasCrown

Tento diel mám najradšej hneď po St. Tropez. Vtipu je rozdávané plnými priehrštiami a scéna, keď im dôjde benzín priamo pred policajnou stanicou a následne sa musia prezliecť z uniforiem (Funés ako rybár v žltom plášti) je u mňa jednou z najlepších. ()

Milodar

U nesoudného Jeana Giraulta se již naplno projevila senilita, a to je teprve začátek (však nám ještě ukáže ve svých dalších filmech, co všechno umí považovat za srandu). Již v tomto díle však dává naplno znát, že podivnost a ulítlost je pro něj synonymem humoru. Bohužel, ruku v ruce s nebetyčnou trapností. Jdu zmlátit sousedku. Ehm, hahaha. ()

rsimonyi

Četník ve výslužbě už je slabší, ale stále jsou zde alespoň všichni četníci původní. Trochu tu chybý Nicole, Cruchotova dcera. První půlka je zábavnější, konec už je slabší a překombinovaný. ()

Lilloos

Další, tentokrát poměrně nostalgický, díl nezapomenutelné serie. Začátek a hlášky jako "I´m sorry" "I´m taky sorry" nebo "Radši se vrátim do blázince" a scénky s hipíky či v Cruchotově sídle mě opravdu dostaly. Naopak závěr, jak už bývá zvykem, vyústil v trapné zneškodnění nebezpečného zločinu aneb konec vylomenin rozmazlených fracků z kláštera. ()

Tunri

Musím říct, že jsem tento díl ani nedokoukala a raději si pustila "jedničku". Možná byl ten typický super humor právě ve třetí třetině filmu. Líbila se mi scéna, kdy ho vysazují na koně a potom Miluji tě :-D ()

Vesecký

Ponechme stranou jistou dějovou nevyváženost, jednotlivé situace jsou spojovány někdy dost násilně, ale hodnotím pěti hvězdičkami už proto, že si dobře vzpomínám, jak jsem se v pubertě chechtal při závěrečné honbě a zneškodnění atomové hlavice, pozadu nezůstává ani divoká jízda s jeptiškami a ovšem scéna s hippies, trošku slabší se mi s odstupem času jeví groteska se zabezpečovacím systémem. Mám-li však porovnat v rámci všech šesti dílů, je tohle spolu s prvním dílem ten nejlepší. ()

zdeny99

Začátek filmu na mě působí značně pošetile při představě, že četník ve výslužbě (Cruchot a všichni jeho kolegové odešli do důchodu) si může dovolit bydlet v luxusní vile s vybavením, za které by se nestyděl ani Fantomas. Cruchot rybaří, jezdí na koni, ze kterého mu pomáhá vysokozdvižný vozík a obskakují jej najatí sluhové. Je to sice úplná kravina, ale kravina co baví. Ovšem poté, co Crusot s ostatními kolegy jdou pomoci z blázince Fugasovi, který ztratil pamět, se z ničehonic vytratí vše, co bylo na celé četnické sérii tak skvělé. Rázem se z toho stává vzpomínkový film na předchozí tři snímky, kdy se jen připomíná to, co už četníci zažili. Pro mě je tohle oproti předchozím třem filmům značně slabší díl. Zajímavou scénou, je až ta závěrečná se splašenou atomovkou na pláži, která svojí bizarností připomíná filmy s Fantomasem či crazy Batmana z roku 1966. [20746. hodnocení, 230. komentář, 67%] ()

gusman

Vtipnost a originalita je pryč. Trapné dialogy, na konci americká překombinovanost s bombou a vykradenost jiných dílů dělá tuto část série opravdu nejslabší. Díky bohu alespoň za pana Filipovského. ()